Setari Cookie-uri

nu stiu ce sa fac

De la: kudika_3970, la data 2012-03-20 21:51:31buna. sunt noua pe aici si vreau niste sfaturi de la voi daca ma puteti ajuta. am avut o relatie de 1 ani si 4 luni cu un baiat . acum 1 luna ne-am despartit pt ca el nu mai vroia. motivul a fost ca nu mai suporta sa ne certam ( ne certam zilnic din motive minore). atunci eu m-am enervat si i-am spus multe jigniri legate de mama lui(mama lui a murit in urma cu 2 ani) dupa care mi-am dat seama ca am gresit si ca nu aveam nici un drept sa o fac . atunci el si-a schimbat nr de tel si nu am mai putut da de el . l-am cautat si acasa dar nu l-am gasit. dupa o saptamana pe la ora 11 seara ma suna cu nr privat si i-am raspuns , am ramas uimita cand l-am auzit ca plangea si nu era in stare sa scoata 2 vorbe. dupa 2 minute in care eu il ascultam cum plange mi-a inchis . a doua zi la 12 noaptea ma suna din nou cu nr privat si atunci am vb cam o jumatate de ora si mi-a spus ca la durut foarte tare ce i-am spus dar cu toate acestea inca ma iubeste dar nu vrea sa ne mai impacam . de atunci am mai vorbit de aprox 10 ori in decurs de 1 luna dar tot nu ne-am impacat. saptamana trecuta l-am sunat si mi-a spus sa-l las in pace ca are pe alcineva. de atunci sunt disperata . nu l-am mai sunat dar nici el nu a mai dat nici un semn. intrebarea pe care vo adresez este daca se va intoarce la mine? ma iubit enorm de mult . eram singura fiinta de pe acest pamant care conta pt el deoarece ambii parintii au murit. nu stiu ce sa fac . astept in fiecare minut sa ma sune .va rog ajutati-ma . credeti ca se va intoarce? este prima dragoste




Asa cum spui tu ca l-ai jignit pe el, l-ai atins unde.l durea mai tare asa iti pot spune si o experienta de-a mea si ce am facut eu cand am fost jignita, cand m-a atins la punctul sensibil.Si eu am in spate o poveste destul de neplacuta car din fericire intr-un final s-a incheiat la alegerea mea.Cand ne certam si prietenul ma jignea exact cu ce ma durea mai tare.Si unde vreau sa ajung cu ` lalaitul` asta pentru ce a facut pe langa multe altele nu m-am intors la el si nu as mai face-o de aceea sunt de parere ca nu o va face nici el.
kudika371658
Postat pe 17 Iulie 2012 22:01
Buna!!! Mi-as dori prieteni noi!!! Intra pe http://b3st.indo.su Te astept!
kudika_13428
Postat pe 2 August 2012 21:12

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
bai stie cine engleza?vreau sa invatz si io 6 De la: kudika160583 7 Iunie 2010 18:49
Putin ajutor? 2 De la: mimi_ca29 17 Martie 2011 16:04
firma noua de vanzari directe in romania 1 De la: metropolitancosmetice 30 Mai 2010 16:43
Ajutati-ma! va rog! 2 De la: kudika_andreea_deea 19 Iunie 2010 14:23
Ajutor fashionistelor!! 1 De la: gabriela_ciobanu 20 Mai 2010 23:37