Setari Cookie-uri

Da, inca un tanar singur ...

De la: kudika518205, la data 2012-04-08 11:51:45
De la: MissRainbow, la data 2012-04-08 11:39:47
De la: kudika518205, la data 2012-04-08 11:29:55
De la: MissRainbow, la data 2012-04-08 11:20:54
De la: kudika518205, la data 2012-04-08 11:07:49
De la: MissRainbow, la data 2012-04-08 10:58:20
De la: kudika518205, la data 2012-04-08 10:51:28
De la: ADMINISTRATORUL, la data 2012-04-08 10:48:48
De la: kudika518205, la data 2012-04-08 10:45:06
De la: Titanika, la data 2012-04-08 10:32:38Daca esti nou,trebuie sa-ti primesti si tu "botezul",pt ca vrem sa scoatem de la tine cei bun dar si ce-i rau,ca sa te cunoastem mai bine.Dar esti o persoana care se supara di orce, in viata nu se primeste totul pe tava la comanda ta...mai ai de invatat si de cautat.Si sa sti ca prietenele mele si toti prietenii mei sant foarte de treaba ,dar se pare ca nu ne poti accepta asa cum santem si atunci cum poti accepta o fata cu defectele ei daca nu ne poti accepta nici macar pe noi.
ASTEPTATI FATA PERFECTA DORINTEI TALE
bafta !


Urat sa spun dar sunt satul de agramati/e. Ce-i drept si varsta e la tine. De peste 30 ani. Una e sa accepti o persoana si alta e sa accepti pe mai multi. Eu oricum imi voi sterge contul de aici. M-am lamurit. Nu e de bine. Nu sunt atat de barfitor ca altii. Deci nu pot sa va accept. Scuze.
esti fraier...aia e agramata forumului...ridem toti de ea si de vocabularul ei


Si se scrie radem nu ridem. Asta daca nu ai si tu peste 30 ani. Cei care au prins vremurile vechi scriu asa. Nu incerca sa vezi paiul din ochiul altuia si sa nu vezi barna din ochiul tau.


Tinere,usurel,nu te avanat la a aduce niste acuze unor persoane,pe care nu le cunosti sub niciun aspect!!Vezi,,,aici gresesti iremediabil!!!Avantul personal,este specific varstei tale,dar intelepciunea este a celor mai in varsta decat tine,deci,rugamintea mea este aceea de a-i respecta, cat decat,macar de complezenta,daca altfel nu consideri ca ar fi cazul!!Pripeala ta in a judeca oamenii,spune multe despre tine!!Colega mea,Titanika,ti-a dat un sfat,nu mai conteaza forma literarra sub care a facut-o,motivele nu cred ca te intereseaza prea mult,tu,culege ceea ce este bun in sfatul ei si ia-l ca atare!Multumesc!


E adevarat ca sunt pripit in contruirea unei pareri despre o persoana. Doar ca nu imi plac persoanele care judeca pe altii, ele nevazand greselile lor. Dar asa e omul pana la urma. Ii iei apararea. Frumos. Eu sunt un strain in comunitatea voastra. Un inamic poate. Am inteles esenta sfatului dat. Si scrie pana la urma fiecare cum poate. Uite ca nu am sa mai critic cum scrie lumea.


Tinere,iar te grabesti in afirmatii,intr-adevar,ai un mare defect,,,nimeni nu te judeca,cel putin,eu ,nu o fac,dar incearca sa te schimbi putin,graba aceasta,in a eticheta oamenii,nu iti face cinste,ai rabdare cu persoanele,pe care nu le cunosti,,iti dau cel mai bun exemplu,,eu sunt ingaduitoare cu tine si incerc sa trec peste defectul tau,sperand sa ajung dincolo de rautatea afisata!!Stai pe loc si gandeste-te,,,"oare,prin sfaturile respective,,ce a dorit persoana sa-mi transmita?",,si de aici,mergi mai departe!!!Nu esti strain de comunitatea noastra,dimpotriva,esti deja angrenat in sistem prin propria-ti postare,dar nu te astepta ca toate parerile sa fie numai cum iti doresti,pot fi si acuze sau neconcorde cu dorintele tale,,un om de calitate ,accepta toate opiniile,facand ulterior, selectia dorita1!!


Am inteles ideea ca sunteti un grup unit de persoane. Asta e foarte bine. Ma buruc sincer. Deci se poate si pe net sa se construiasca relatii virtuale cat de cat stabile. Cunoscand multe persoane de pe net, nu ca asta imi este scopul, am prins detula experienta in a descifra oamenii. Ca sunt rautacios cu altii, poate pe nedrept, face parte din defectul meu. Eu incerc sa vad mult mai departe decat un sfat. Nu se observa asta. Si nici nu ma astept ca lumea sa imi scrie pe plac. Ar fi o prostie uriasa din partea mea. Fiecare e liber sa scrie sa sa spuna ce gandeste. Dar primind jigniri aici, directe sau indirecte, nu e frumos. Asta ma revolta. Daca va considerati o comunitate, voi de ce va pripiti in a ma eticheta ?


Daca esti un "vizionar"in ceea ce priveste sfaturile date de unii dintre noi,o calitate dealtfel,te rog sa patrunzi esenta acelor idei,considerate ca fiind sfaturi,exprimate de unii dintre noi,care sunt departe de intentia de a te leza in vreun fel si ignora postarile jignitoare sau malitioase!!Revolta este justificata in conditiile in care pot sa-ti spun ca toti am trecut prin asa ceva,si eu,una,am simtit din plin rautatea unor persoane inregistrate pe acest forum,dar am reusit sa depasesc angoasa adusa de aceste atitudini si sa vad partea pozitiva a lucrurilor!!!Asa trebuie sa procedezi si tu,in caz contrar,incitandu-i,,,vei fi la fel ca ei!!!Umbla la rotunjirea defectelor tale,mandria,trufia,egoismul,sunt tare puternice,,nu poti,,poti apela la ajutorul meu,,te voi ajuta cu ceea ce voi considera de cuviinta,,virtual vorbind!!!Inainte de a pasi pe strada vietii,uita-te in stanga si in dreapta,ca sa nu fie vreun obstacol!!!Si plecand capul,,poti evita si gropa de sub picioarele tale,ai inteles ceva de aici?


Voi ignora acele persoane. Am vazut ca nu are rost sa le tot dau apa la moara. Cine e ingradit, asa ramane. Sunt constient de greselile si defectele mele. Si acum ma simt de parca toata lumea imi sare in cap. Of, dar ce-i cu mine de am ajuns in halul asta?. Parca e o groapa cu lei. Inteleg foarte bine sfaturile si ideile spuse aici. Vad dincolo de cuvinte. Nu sunt superficial. Am facultate in spate, am lucrat in multe domenii, mai am si eu ceva experienta.
...astfel de persoane nu au noroc in dragoste
ADMINISTRATORUL
Postat pe 8 Aprilie 2012 12:17
De la: ADMINISTRATORUL, la data 2012-04-08 12:17:18
De la: kudika518205, la data 2012-04-08 11:51:45
De la: MissRainbow, la data 2012-04-08 11:39:47
De la: kudika518205, la data 2012-04-08 11:29:55
De la: MissRainbow, la data 2012-04-08 11:20:54
De la: kudika518205, la data 2012-04-08 11:07:49
De la: MissRainbow, la data 2012-04-08 10:58:20
De la: kudika518205, la data 2012-04-08 10:51:28
De la: ADMINISTRATORUL, la data 2012-04-08 10:48:48
De la: kudika518205, la data 2012-04-08 10:45:06
De la: Titanika, la data 2012-04-08 10:32:38Daca esti nou,trebuie sa-ti primesti si tu "botezul",pt ca vrem sa scoatem de la tine cei bun dar si ce-i rau,ca sa te cunoastem mai bine.Dar esti o persoana care se supara di orce, in viata nu se primeste totul pe tava la comanda ta...mai ai de invatat si de cautat.Si sa sti ca prietenele mele si toti prietenii mei sant foarte de treaba ,dar se pare ca nu ne poti accepta asa cum santem si atunci cum poti accepta o fata cu defectele ei daca nu ne poti accepta nici macar pe noi.
ASTEPTATI FATA PERFECTA DORINTEI TALE
bafta !


Urat sa spun dar sunt satul de agramati/e. Ce-i drept si varsta e la tine. De peste 30 ani. Una e sa accepti o persoana si alta e sa accepti pe mai multi. Eu oricum imi voi sterge contul de aici. M-am lamurit. Nu e de bine. Nu sunt atat de barfitor ca altii. Deci nu pot sa va accept. Scuze.
esti fraier...aia e agramata forumului...ridem toti de ea si de vocabularul ei


Si se scrie radem nu ridem. Asta daca nu ai si tu peste 30 ani. Cei care au prins vremurile vechi scriu asa. Nu incerca sa vezi paiul din ochiul altuia si sa nu vezi barna din ochiul tau.


Tinere,usurel,nu te avanat la a aduce niste acuze unor persoane,pe care nu le cunosti sub niciun aspect!!Vezi,,,aici gresesti iremediabil!!!Avantul personal,este specific varstei tale,dar intelepciunea este a celor mai in varsta decat tine,deci,rugamintea mea este aceea de a-i respecta, cat decat,macar de complezenta,daca altfel nu consideri ca ar fi cazul!!Pripeala ta in a judeca oamenii,spune multe despre tine!!Colega mea,Titanika,ti-a dat un sfat,nu mai conteaza forma literarra sub care a facut-o,motivele nu cred ca te intereseaza prea mult,tu,culege ceea ce este bun in sfatul ei si ia-l ca atare!Multumesc!


E adevarat ca sunt pripit in contruirea unei pareri despre o persoana. Doar ca nu imi plac persoanele care judeca pe altii, ele nevazand greselile lor. Dar asa e omul pana la urma. Ii iei apararea. Frumos. Eu sunt un strain in comunitatea voastra. Un inamic poate. Am inteles esenta sfatului dat. Si scrie pana la urma fiecare cum poate. Uite ca nu am sa mai critic cum scrie lumea.


Tinere,iar te grabesti in afirmatii,intr-adevar,ai un mare defect,,,nimeni nu te judeca,cel putin,eu ,nu o fac,dar incearca sa te schimbi putin,graba aceasta,in a eticheta oamenii,nu iti face cinste,ai rabdare cu persoanele,pe care nu le cunosti,,iti dau cel mai bun exemplu,,eu sunt ingaduitoare cu tine si incerc sa trec peste defectul tau,sperand sa ajung dincolo de rautatea afisata!!Stai pe loc si gandeste-te,,,"oare,prin sfaturile respective,,ce a dorit persoana sa-mi transmita?",,si de aici,mergi mai departe!!!Nu esti strain de comunitatea noastra,dimpotriva,esti deja angrenat in sistem prin propria-ti postare,dar nu te astepta ca toate parerile sa fie numai cum iti doresti,pot fi si acuze sau neconcorde cu dorintele tale,,un om de calitate ,accepta toate opiniile,facand ulterior, selectia dorita1!!


Am inteles ideea ca sunteti un grup unit de persoane. Asta e foarte bine. Ma buruc sincer. Deci se poate si pe net sa se construiasca relatii virtuale cat de cat stabile. Cunoscand multe persoane de pe net, nu ca asta imi este scopul, am prins detula experienta in a descifra oamenii. Ca sunt rautacios cu altii, poate pe nedrept, face parte din defectul meu. Eu incerc sa vad mult mai departe decat un sfat. Nu se observa asta. Si nici nu ma astept ca lumea sa imi scrie pe plac. Ar fi o prostie uriasa din partea mea. Fiecare e liber sa scrie sa sa spuna ce gandeste. Dar primind jigniri aici, directe sau indirecte, nu e frumos. Asta ma revolta. Daca va considerati o comunitate, voi de ce va pripiti in a ma eticheta ?


Daca esti un "vizionar"in ceea ce priveste sfaturile date de unii dintre noi,o calitate dealtfel,te rog sa patrunzi esenta acelor idei,considerate ca fiind sfaturi,exprimate de unii dintre noi,care sunt departe de intentia de a te leza in vreun fel si ignora postarile jignitoare sau malitioase!!Revolta este justificata in conditiile in care pot sa-ti spun ca toti am trecut prin asa ceva,si eu,una,am simtit din plin rautatea unor persoane inregistrate pe acest forum,dar am reusit sa depasesc angoasa adusa de aceste atitudini si sa vad partea pozitiva a lucrurilor!!!Asa trebuie sa procedezi si tu,in caz contrar,incitandu-i,,,vei fi la fel ca ei!!!Umbla la rotunjirea defectelor tale,mandria,trufia,egoismul,sunt tare puternice,,nu poti,,poti apela la ajutorul meu,,te voi ajuta cu ceea ce voi considera de cuviinta,,virtual vorbind!!!Inainte de a pasi pe strada vietii,uita-te in stanga si in dreapta,ca sa nu fie vreun obstacol!!!Si plecand capul,,poti evita si gropa de sub picioarele tale,ai inteles ceva de aici?


Voi ignora acele persoane. Am vazut ca nu are rost sa le tot dau apa la moara. Cine e ingradit, asa ramane. Sunt constient de greselile si defectele mele. Si acum ma simt de parca toata lumea imi sare in cap. Of, dar ce-i cu mine de am ajuns in halul asta?. Parca e o groapa cu lei. Inteleg foarte bine sfaturile si ideile spuse aici. Vad dincolo de cuvinte. Nu sunt superficial. Am facultate in spate, am lucrat in multe domenii, mai am si eu ceva experienta.
...astfel de persoane nu au noroc in dragoste


Tu ce castigi la afacerea asta daca te bagi in seama aiurea ? :). Aduni postari sau ce ? Ca vad ca esti novice.
Un_tanar
Postat pe 8 Aprilie 2012 12:19
ai las sa te cunoastem cat de cuminte esti si eu sant sicera :sml-happysa 0144: sa fim prieteni
kudika424637
Postat pe 8 Aprilie 2012 12:25
De la: kudika424637, la data 2012-04-08 12:25:03ai las sa te cunoastem cat de cuminte esti si eu sant sicera :sml-happysa 0144: sa fim prieteni

muza_ta
Postat pe 8 Aprilie 2012 12:30
De la: muza_ta, la data 2012-04-08 12:30:16
De la: kudika424637, la data 2012-04-08 12:25:03ai las sa te cunoastem cat de cuminte esti si eu sant sicera :sml-happysa 0144: sa fim prieteni



Da, nota 10 are de la mine :)
Un_tanar
Postat pe 8 Aprilie 2012 12:31
De la: Un_tanar, la data 2012-04-08 12:31:24
De la: muza_ta, la data 2012-04-08 12:30:16
De la: kudika424637, la data 2012-04-08 12:25:03ai las sa te cunoastem cat de cuminte esti si eu sant sicera :sml-happysa 0144: sa fim prieteni



Da, nota 10 are de la mine :)

esti darnic
muza_ta
Postat pe 8 Aprilie 2012 12:39
De la: muza_ta, la data 2012-04-08 12:39:07
De la: Un_tanar, la data 2012-04-08 12:31:24
De la: muza_ta, la data 2012-04-08 12:30:16
De la: kudika424637, la data 2012-04-08 12:25:03ai las sa te cunoastem cat de cuminte esti si eu sant sicera :sml-happysa 0144: sa fim prieteni



Da, nota 10 are de la mine :)

esti darnic


Pai ori sunt darnic, ori nu mai sunt
Un_tanar
Postat pe 8 Aprilie 2012 12:42
stai linistit ca nuesti singur ori ca esti singur sau divortat nu esti singur ,totusi pt. tine e bine ca mai ai timp,eu am 30 de ani si totusi dn perspectiva mea fetele din ziua de azi vor sa aibe :ofamilie,sot,un servici si sa aibe o viata de familie ok ,ele vor adrenalina ,cluburi discoteci sa li se sparga bani pe fundu lor asa vor
boby22pim
Postat pe 8 Aprilie 2012 13:42
De la: boby22pim, la data 2012-04-08 13:42:08stai linistit ca nu esti singur ori ca esti singur sau divortat nu esti singur ,totusi pt. tine e bine ca mai ai timp,eu am 30 de ani si totusi dn perspectiva mea fetele din ziua de azi nu vor sa aibe :o familie,sot,un servici si sa aibe o viata de familie ok ,ele vor adrenalina ,cluburi discoteci sa li se sparga bani pe fundu lor asa vor
boby22pim
Postat pe 8 Aprilie 2012 13:44
De la: boby22pim, la data 2012-04-08 13:44:05
De la: boby22pim, la data 2012-04-08 13:42:08stai linistit ca nu esti singur ori ca esti necasat. sau divortat nu esti singurrul care esti singu ,totusi pt. tine e bine ca mai ai timp,eu am 30 de ani si totusi din perspectiva mea fetele din ziua de azi nu vor sa aibe :o familie,sot,un servici si sa aibe o viata de familie ok ,ele vor adrenalina ,cluburi discoteci sa li se sparga bani pe fundu lor asa vor
boby22pim
Postat pe 8 Aprilie 2012 13:45
De la: boby22pim, la data 2012-04-08 13:45:39
De la: boby22pim, la data 2012-04-08 13:44:05
De la: boby22pim, la data 2012-04-08 13:42:08stai linistit ca nu esti singur ori ca esti necasat. sau divortat nu esti singurrul care esti singu ,totusi pt. tine e bine ca mai ai timp,eu am 30 de ani si totusi din perspectiva mea fetele din ziua de azi nu vor sa aibe :o familie,sot,un servici si sa aibe o viata de familie ok ,ele vor adrenalina ,cluburi discoteci sa li se sparga bani pe fundu lor asa vor ele
boby22pim
Postat pe 8 Aprilie 2012 13:46
SUNT FERM CONVINSA CA VEI GASI IN CURAND PE CINEVA CARE ITI VA APRECIA CALITATILE DUPA CUM BINE AI ZIS IN ZIUA DE AZI MAI RAR ASA K NU TE DESCURAJA SI RAMAI IN CONTINUARE ASA CUM ESTI O ZI BUNA
kudika517601
Postat pe 8 Aprilie 2012 15:08
Nu sta sa citesti sa vezi daca am scris bine in limba romana sau nu, ma gandeam ca mesajul pe care il transmit conteaza mai mult. Scuza-ma mi-a placut matematica nu romana daca asta e o scuza :).
In fine mi-am expus punctul de vedere ca fiind un sustinator al unei vieti mai bune, tanara si optimista (am trecut si eu prin destule lucruri de genul dar am depasit momentul, deci e cazul sa-l faci si u).
Parerea mea despre fete.. da o mare parte sunt superficiale din cauza libertatii primite, prost inteleasa de unele. Dar exista si altfel de fete.
Ce ma deranjeaza la tine ca nu poti accepta si pareriile altora, parca vrei sa ti se spuna numai ce vrei u sa auzi! Accepta si alte pareri si fi suficient de istet sa faci fata la diverse provocari :), indiferent de nivelul fiecaruia !
yosirina
Postat pe 8 Aprilie 2012 15:36
e multã prostie în lume nu trebuia sã crezi cã vei gãsi înțelegere pe net.în loc sã evoluãm suntem în cãdere liberã.suntem conduși de media.cum apare ceva la tv cum pac toatã țara discutã acel lucru(ne lãsãm telechidați,manipulați).așa s-a ajuns ca de la vremurile cînd ieșeai cu o fatã în parc ținîndu-vã de mînã,ea cu o floare în mînã fluturînd-o timidã,mirosind-o din cînd în cînd și avînd privirea în pãmînt.ședeați amîndoi pe canapea privind luna în umbra soarelui și vorbindu-vã în șoaptã ca și cum nu a-ți m-ai vrea ca acel moment sã se termine(foarte romantic :X).acum numa sex sex sex sex .bani bani bani bleah sunt scîrbit.
Succes moșule.Netu nu e o soluție ....
gabrybox88
Postat pe 8 Aprilie 2012 16:34
unt_tinar...guristi din astia ca tine care incearca sa agate minore am mai vazut pe aici...de asta ridem de tine...
ADMINISTRATORUL
Postat pe 8 Aprilie 2012 18:48
...nu esti singurul....ca o buna amica ...te sustin.....OAMENII CU SUFLET MARE NU AU NOROC ...CREDE-MA
kudika361935
Postat pe 8 Aprilie 2012 19:03
Multumesc pentru sfaturile si sustinerile voastre. Chiar ma bucur ca v-ati implicat. Si ma refer la persoanele care au avut intentii bune aici.
Si eu mai judec dupa aparente dar sper ca acest video de mai jos sa mai deschida niste minti. E in engleza, sper ca se va intelege cat de cat. Merita vazut!
Cu acest video imi fac iesirea definitiva din acest subiect deschis de mine si voi raspunde doar mesajelor in privat, daca voi primi.
Aveti grija ce faceti in aceasta comunitate a voastra.
Succes in viata tuturor!
Acesta este video: http://www.youtube.com/watch?v=d5zjjJYqixo&feature=player_embedded
Vizionare placuta!
Un_tanar
Postat pe 8 Aprilie 2012 23:04
dureros dar adevarat: cauti aprecieri in virtual!cat de mica poate fi lumea unora!auzi la el sansele s-au micsorat datorita unor postari "anonime" pe un forum oarecare!asta-i nu mai este mistocareala, tinerelule, este o realitate crunta!
kiss_my_ass
Postat pe 9 Aprilie 2012 10:01
De la: Un_tanar, la data 2012-04-07 16:38:23
De la: yosirina, la data 2012-04-07 16:00:19Nu te-am criticat doar ti-am dat un sfat si da tind sa cred ca disperi pentru ca altfel nu recurgeai la asa ceva. O data ce postezi pe forum subiectul asta,posibil sa atragi atentia si primesti sfaturi ca doar de asta ai postat, vrei pareri.
Eu sunt sa spunem old fashion, imi place sa socializez life ... nu pe net(adica pe net poti fi cine vrei tu) face to face te mai tradeaza altele.
So lasa net-ul, iesi afara din colivia ta si cunoaste fete, tin sa te anunt ca fetele sunt peste numarul de baieti cam 8 la 1, ce zici gasesti din 8 una si pentru tine? :D.
Un coleg de facultate are o vorba exista 3 tipuri de femei : 1 - frumoasa, baietii si inclusiv fetele spun da e buna, 2 - are ceva ce il vad doar eu, 3 - crede ca numai exista nimeni ca ea :D. Vezi ce alegi! bafta


Mda. Imi spui niste lucruri de care tu crezi ca eu nu sunt constient. Dar e bine totusi ca te-ai gandit sa le scrii. Si ce amestec de limba romana cu engleza. Specifica tineretului din ziua de azi. Dar e bine, ce sa zic. Ca sfat: incearca sa fii mai atenta cand scrii, nu te grabeste nimeni. Mai gresesc si eu nu zic, in graba.
Stii ce apreciez la tine ? Astea: faptul ca te implici sa scrii aici (bine sau rau, e scris), faptul ca doresti sa ma ajuti (cu sfaturi pe care le stiu sau nu, gestul conteaza), dar cel mai important, si sincer chiar apreciez, e faptul ca ai scris randuri multe (nu multi scriu atat unui strain). O zi frumoasa!


unii chiar cred ca pe aici se posteaza subiecte de "buna credinta" incearca sa dea sfaturi bune , rele asa cum cred ei de cuvinta dar...surpriza....sunt luati "peste picior" de "tinerei" d-astia de 24 de ani!
kiss_my_ass
Postat pe 9 Aprilie 2012 10:11
De la: Un_tanar, la data 2012-04-08 23:04:44Multumesc pentru sfaturile si sustinerile voastre. Chiar ma bucur ca v-ati implicat. Si ma refer la persoanele care au avut intentii bune aici.
Si eu mai judec dupa aparente dar sper ca acest video de mai jos sa mai deschida niste minti. E in engleza, sper ca se va intelege cat de cat. Merita vazut!
Cu acest video imi fac iesirea definitiva din acest subiect deschis de mine si voi raspunde doar mesajelor in privat, daca voi primi.
Aveti grija ce faceti in aceasta comunitate a voastra.
Succes in viata tuturor!
Acesta este video: http://www.youtube.com/watch?v=d5zjjJYqixo&feature=player_embedded
Vizionare placuta!



Tunere,cel care are nevoie de sfaturi este propria-ti persoana,deci ,daca te mai intereseaza opinii,pareri,ca venite din partea unora ca noi,in legatura cu problema ta,tu trebuie as trimiti mesaje si nicidecum noi,te rog,lasa mandria la o parte si fii onest cu tine insuti!!!Videoclipul respectiv imi este cunoscut,in ceea ce ma priveste,nu imi spune nimic nou!!Fii modest ,sigur te va aranja mai mult!!!
MissRainbow
Postat pe 9 Aprilie 2012 10:24
De la: MissRainbow, la data 2012-04-09 10:24:16
De la: Un_tanar, la data 2012-04-08 23:04:44Multumesc pentru sfaturile si sustinerile voastre. Chiar ma bucur ca v-ati implicat. Si ma refer la persoanele care au avut intentii bune aici.
Si eu mai judec dupa aparente dar sper ca acest video de mai jos sa mai deschida niste minti. E in engleza, sper ca se va intelege cat de cat. Merita vazut!
Cu acest video imi fac iesirea definitiva din acest subiect deschis de mine si voi raspunde doar mesajelor in privat, daca voi primi.
Aveti grija ce faceti in aceasta comunitate a voastra.
Succes in viata tuturor!
Acesta este video: http://www.youtube.com/watch?v=d5zjjJYqixo&feature=player_embedded
Vizionare placuta!



Tunere,cel care are nevoie de sfaturi este propria-ti persoana,deci ,daca te mai intereseaza opinii,pareri,ca venite din partea unora ca noi,in legatura cu problema ta,tu trebuie as trimiti mesaje si nicidecum noi,te rog,lasa mandria la o parte si fii onest cu tine insuti!!!Videoclipul respectiv imi este cunoscut,in ceea ce ma priveste,nu imi spune nimic nou!!Fii modest ,sigur te va aranja mai mult!!!




Draga mea Rainbow,n-are rost....eu ma gandesc si ii doresc sa gaseasca o fata agramata ca mine cu care sa-si faca familie,daca gaseste una cu scoala mai multa ca el, o sa-i scoata ochii pt fiecare greseala pe care o va face si va face multe sant ferm convinsa!!!!!!
Titanika
Postat pe 9 Aprilie 2012 19:09
tu stii limbajul tiristilor,titaniko...limbi straine neanagramate
ADMINISTRATORUL
Postat pe 9 Aprilie 2012 19:35
Rele/rai... ca-'ntotdeauna !
alegro6543
Postat pe 9 Aprilie 2012 20:39
De la: alegro6543, la data 2012-04-09 20:39:22Rele/rai... ca-'ntotdeauna !


Adica?Hmm!
MissRainbow
Postat pe 9 Aprilie 2012 20:41
Adica... tanaru' nostru a cautat un site care sa contina cativa "useri" cu suflet si... ce-a gasit ? Numa' critici ! Pai... asa se face treaba ? Unde-s incurajarile, unde-s ridicarile de moral, unde-s mesajele de iubire si compasiune care se asteapta de la domniile voastre ? Cate dintre voi i-ati trimis cereri de prietenie si ati declarat din inima ca ... doriti sa cunoasteti un tanar cu suflet curat ? Aud ??? Hmmmm, apoi daca mai eram tanar... eu ma 'nervam si mai dihai ! Ce lume, dom'ne !!!
alegro6543
Postat pe 9 Aprilie 2012 20:46
De la: alegro6543, la data 2012-04-09 20:46:18Adica... tanaru' nostru a cautat un site care sa contina cativa "useri" cu suflet si... ce-a gasit ? Numa' critici ! Pai... asa se face treaba ? Unde-s incurajarile, unde-s ridicarile de moral, unde-s mesajele de iubire si compasiune care se asteapta de la domniile voastre ? Cate dintre voi i-ati trimis cereri de prietenie si ati declarat din inima ca ... doriti sa cunoasteti un tanar cu suflet curat ? Aud ??? Hmmmm, apoi daca mai eram tanar... eu ma 'nervam si mai dihai ! Ce lume, dom'ne !!!



Eu,una,i-am asigurat intregul suport ,in ceea ce-l priveste,este clar??? Aud?
MissRainbow
Postat pe 9 Aprilie 2012 20:49
Pai dvs aveti impresia ca... doar de suport are el nevoie ? Hmmm, un tanar are nevoie de vorbe calde, de incurajari, de linguseli, de incurajari, de emoticoane din alea cu inimioare, de aprecieri... Pana acum... n-am auzit nimic din toate astea la adrsa lui.
alegro6543
Postat pe 9 Aprilie 2012 20:53


Eu l-am incurajat spunandu-i adevarul,este cea mai buna metoda de a alinta un barbat!!!!Si nu cred ca el avea nevoie de inimioarele mele,este clar si acest lucru????Ha! Caldura data de adevar este cea mai puternica,cine nu o suporta,sa stea acasa!!! Scurt si la obiect.
MissRainbow
Postat pe 9 Aprilie 2012 20:57
De la: alegro6543, la data 2012-04-09 20:46:18Adica... tanaru' nostru a cautat un site care sa contina cativa "useri" cu suflet si... ce-a gasit ? Numa' critici ! Pai... asa se face treaba ? Unde-s incurajarile, unde-s ridicarile de moral, unde-s mesajele de iubire si compasiune care se asteapta de la domniile voastre ? Cate dintre voi i-ati trimis cereri de prietenie si ati declarat din inima ca ... doriti sa cunoasteti un tanar cu suflet curat ? Aud ??? Hmmmm, apoi daca mai eram tanar... eu ma 'nervam si mai dihai ! Ce lume, dom'ne !!!


Io cred ca de prezervative avea nevoie
VLAD_
Postat pe 9 Aprilie 2012 21:04
Aolicaaaaa !!! Daca eram tanar si mi se adresa cineva pe tonul asta... fugeam de-mi scaparau calcaiele. Chiar si-acu'... mi-am 'stuchit in san. Pai ce sa faca un tanar cu... adevarul ? Eiii, 'io am trecut de cateva decenii de tinerete si tot n-am aflat care-i treaba cu adevaru', ba chiar ma sperie de multe ori D-apoi 'mnealui ! Nu doamna, un tanar vrea sa fie mintit, dar... mintit frumos, cu vorbe dulci. Acu' sa va vaz...
alegro6543
Postat pe 9 Aprilie 2012 21:05

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Anunt Matrimonial ! (Caut nora pentru mama) 120 De la: kudika_972424 19 August 2014 00:12
anticonceptionale si antibiotice 4 De la: danny23 18 August 2014 23:59
impacare cu fostul 7 De la: amelie_a1990 8 Aprilie 2010 14:09
help...... 11 De la: kudika380044 4 Aprilie 2011 23:20
hello 27 De la: valita76 24 Iunie 2009 13:33