Setari Cookie-uri

Da, inca un tanar singur ...

Aici nu gasesti femei care sa vrea un tanar dragut si singur si nefumator asa ca noi...



Si mai ales virgin asa ca mine...
Baiat_virgin
Postat pe 14 Aprilie 2012 17:15
Prea multa seriozitate, chiar esti fara ni-un viciu,pacat si eu am foast si sunt singur dar un pic de societate si un anturaj cu o diastractie decenta nu strica. SUCCES..
kudika103929_cismariu_ion
Postat pe 15 Aprilie 2012 15:00
nu te supara din cauza corcotasilor, doar atat pot ! Iar apoi, chiar asa, cum se face ca esti singur la 24 de ani? Inteleg ca este explozie demografica in randul "pitipoancelor", dar totusi...Am citit lista ta de calitati, dar si cea cu defecte, cred ca trebuia sa incepi cu cea de-a 2-a , pentru ca, virtutile oricine le accepta, dar nu oricine te poate iubi si cu defecte.Oricum, defectele tale nu mi se par capitale. Iti doresc sa fii fericit !
wisteria_moon
Postat pe 15 Aprilie 2012 17:03
nimeni nu este greu de iubit, unu la mana, doi la mana...eu am 27 de ani sunt singura dar nu imi plang de mila pe net, ci ies la agatat. era un banc cu un cocos si un vultur dar e prea lung si mi-e lene sa scriu. Ideea bancului este ca ies la vanatoar. Nu am avut noroc pana acum dar nu renunt. Daca o sa mai am de spus si altceva continui in alta zi caci acum ma asteapta o prietena. stii tu..ies la vanatoare :D multa bafta!
monik_nik22
Postat pe 15 Aprilie 2012 20:42
vanatoare scuze (nu prea merge tastatura)
monik_nik22
Postat pe 15 Aprilie 2012 20:43
De la: monik_nik22, la data 2012-04-15 20:43:30vanatoare scuze (nu prea merge tastatura)

AI GASIT ? Vanator ...desigur.Ti-a tras-o ?
Alica desigur.
serpico_
Postat pe 16 Aprilie 2012 09:02
De la: serpico_, la data 2012-04-16 09:02:33
De la: monik_nik22, la data 2012-04-15 20:43:30vanatoare scuze (nu prea merge tastatura)

AI GASIT ? Vanator ...desigur.Ti-a tras-o ?
Alica desigur.
lasa ma fata ca e cu mn
giordao
Postat pe 16 Aprilie 2012 09:19
Vai ce pacat ca a plecat frumusetea de baiat de pe forum.

Iaca ce cred eu ca il impiedica sa nu mai fie singur:

-e prea orgolios: nu a lasat nici un mesaj fara replica
- arogant: a taxat pe toata lumea cu ironii
-se crede prea bun: criticile nu-i pot fi adresate lui, vai!
- plicticos: a acoperit o pagina intreaga batand apa in piua despre agramatii de pe forum fara sa vada ca , totusi, in mesajele lor existau si idei care meriatu citite
- egoist: i-a placut sa scrie doar ca sa se citeasca pe sine sau mai bine zis sa se etaleze.
- prea increzator in "intelepciunea "lui si "modest"mai mult de o gramada.
Thais13
Postat pe 16 Aprilie 2012 15:31
De la: Thais13, la data 2012-04-16 15:31:44Vai ce pacat ca a plecat frumusetea de baiat de pe forum.

Iaca ce cred eu ca il impiedica sa nu mai fie singur:

-e prea orgolios: nu a lasat nici un mesaj fara replica
- arogant: a taxat pe toata lumea cu ironii
-se crede prea bun: criticile nu-i pot fi adresate lui, vai!
- plicticos: a acoperit o pagina intreaga batand apa in piua despre agramatii de pe forum fara sa vada ca , totusi, in mesajele lor existau si idei care meriatu citite
- egoist: i-a placut sa scrie doar ca sa se citeasca pe sine sau mai bine zis sa se etaleze.
- prea increzator in "intelepciunea "lui si "modest"mai mult de o gramada.


o sa-l vedem singur si la 50 de ani !
jean_luc_picard
Postat pe 16 Aprilie 2012 15:38
Daca o sa contnuie cu "calitatile "astea alese ma tem ca da.
Thais13
Postat pe 16 Aprilie 2012 15:44
De la: Thais13, la data 2012-04-16 15:44:53Daca o sa contnuie cu "calitatile "astea alese ma tem ca da.

am multi prieteni de genul asta.su intre 30 si 50 de ani dar daca ii asculti iti dau lectii de viata cu toate ca n-au vazut par de femeie pe ochi decat cel mult sporadic
jean_luc_picard
Postat pe 16 Aprilie 2012 15:53
De la: jean_luc_picard, la data 2012-04-16 15:53:12
De la: Thais13, la data 2012-04-16 15:44:53Daca o sa contnuie cu "calitatile "astea alese ma tem ca da.

am multi prieteni de genul asta.su intre 30 si 50 de ani dar daca ii asculti iti dau lectii de viata cu toate ca n-au vazut par de femeie pe ochi decat cel mult sporadic


Nu ma mira! Astia de fapt cer confirmari, nu sunt siguri de ei sau ascund defecte pe care nu sunt in stare sa le controleze sau sa le contracareze cu afirmarea unor calitati reale.
Thais13
Postat pe 16 Aprilie 2012 16:09
de la "gbox88"

e multã prostie în lume nu trebuia sã crezi cã vei gãsi înțelegere pe net.în loc sã evoluãm suntem în cãdere liberã.suntem conduși de media.cum apare ceva la tv cum pac toatã țara discutã acel lucru(ne lãsãm telechidați,manipulați).așa s-a ajuns ca de la vremurile cînd ieșeai cu o fatã în parc ținîndu-vã de mînã,ea cu o floare în mînã fluturînd-o timidã,mirosind-o din cînd în cînd și avînd privirea în pãmînt.ședeați amîndoi pe canapea privind luna în umbra soarelui și vorbindu-vã în șoaptã ca și cum nu a-ți m-ai vrea ca acel moment sã se termine(foarte romantic :X).acum numa sex sex sex sex .bani bani bani bleah sunt scîrbit.
Succes moșule.Netu nu e o soluție ....






Foarte impresionant mesajul tau

Multumesc....


denis_3d25
Postat pe 16 Aprilie 2012 19:05
buna,eu sunt ANASTASIA,esti unul dinte barbatii pe cale de disparitie...eu cred ca esti un tip special asa ca nu dispera,e drept sunt putine persoanele care mai sunt sincere dar sincer cred ca ai sa-ti gasesti pe cineva la fel de speciel ca si tine si atunci si atunci......gata cu singuratatea.Pupicei.
healthy012489
Postat pe 18 Aprilie 2012 14:21
De la: Un_tanar, la data 2012-04-05 10:46:19Da, inca un tanar singur. E trist cand nu ai pe cineva, stiti asta. Tocmai mi-am deschis cont aici si, stiindu-ma singur, am zis sa incerc sa scriu aici si un mesaj catre persoanele la fel de singure ca mine si care vor sa construim o relatie de prietenie. Prin acest mesaj doresc sa le comunic ca am 24 ani, sunt un tanar serios, simplu, modest, intelegator, moral, nefumator etc. La prima vedere, pot parea ca fiind calitati dar in ziua de azi nu prea mai sunt apreciate astfel de lucruri. Inca mai sper. Si culmea, astfel de persoane nu au noroc in dragoste.
In speranta ca mesajul meu va fi citit, voi astepta raspunsuri fie aici, fie in privat. Rog seriozitate.
Persoanele care simt nevoia sa critice, rog sa se abtina sau macar sa nu scrie doar de dragul de a scrie (bagare in seama, cum se spune). Multumesc.


Prietene, ce cauti tu de fapt? Prieteni virtuali? Scoate mamicule nasucul din barlog. Daca activitatea ta preferata e statul in casa, la calculator, o sa fii singurel toata viata. Calitatile tale sa fii sigur ca inca se mai cauta. Nu te victimiza. Nu o lua ca pe o critica. Ia-o ca pe un indemn.
Nu te cunosc, nici nu am timp sa leg prietenii virtuale, dar ocupa-ti timpul, munceste, fa lucruri care-ti plac, socializeaza live si mai castiga astfel niste incredere in tine (ca sa nu-ti mai vezi calitatile drept defecte). Ai timp destul pt gasit marea dragoste...daca asta crezi ca te implineste.
Hai, capul sus si succes!
angelloazzurro
Postat pe 18 Aprilie 2012 15:20
N-are ce face baiatul daca e sarac lipit, nu-i mai cautati defecte.Femeile fara bani cauta mai ales barbati cu bani dar si cele bogate vor tot d-aia cu bani.Chiar daca s-ar lipi de una tot n-ar fi in stare sa mentina relatia respectiva prea multa vreme.Pe aia saraci cine ii mai ia? dracu? Vorba aia :"saracu sa-l ia draq!"
Mr_6pack
Postat pe 20 Aprilie 2012 00:23
Cunosc persoane care s-au cunoscut pe net si s-au casatorit. Nu ai cum sa zici ca este imposibil. Sunt de acord cu tine dar pur si simplu se poate intampla sa se cunoasca pe net si sa se casatoareasca in realitate.
Ian504087
Postat pe 20 Aprilie 2012 15:19
De la: monik_nik22, la data 2012-04-15 20:43:30vanatoare scuze (nu prea merge tastatura)

(era un citat si nu a aparut)

Cunosc persoane care s-au cunoscut pe net si s-au casatorit. Nu ai cum sa zici ca este imposibil. Sunt de acord cu tine dar pur si simplu se poate intampla sa se cunoasca pe net si sa se casatoareasca in realitate.
Ian504087
Postat pe 20 Aprilie 2012 15:21
De la: Broscaru, la data 2012-04-20 15:59:41
De la: Mr_6pack, la data 2012-04-20 00:23:02N-are ce face baiatul daca e sarac lipit, nu-i mai cautati defecte.Femeile fara bani cauta mai ales barbati cu bani dar si cele bogate vor tot d-aia cu bani.Chiar daca s-ar lipi de una tot n-ar fi in stare sa mentina relatia respectiva prea multa vreme.Pe aia saraci cine ii mai ia? dracu? Vorba aia :"saracu sa-l ia draq!"

Ai doua maini si doua picioare?Esti in stare sa muncesti?Eu cred ca oricine si-ar permite sa scoata o fata la un suc de 2-3 ori pe saptamana.Nu toate viseaza numai bani si masini.


Alea care ies cu parlitzi trebuie scoase dupa ora 9 seara si, neaparat, in parc undeva,sau in masina dar in niciun caz in club/restaurant!

Mr_6pack
Postat pe 20 Aprilie 2012 22:12
Eu m-am saturat sa imi invadeze casa prieteni, asa ca e bine sa fi si singur/a sau cu partenerul...
roz5blue6lila7
Postat pe 21 Aprilie 2012 19:49
De la: Mr_6pack, la data 2012-04-20 00:23:02N-are ce face baiatul daca e sarac lipit, nu-i mai cautati defecte.Femeile fara bani cauta mai ales barbati cu bani dar si cele bogate vor tot d-aia cu bani.Chiar daca s-ar lipi de una tot n-ar fi in stare sa mentina relatia respectiva prea multa vreme.Pe aia saraci cine ii mai ia? dracu? Vorba aia :"saracu sa-l ia draq!"








Vai, ai fost total !

Multumesc pentru portia de ras

denis_3d25
Postat pe 22 Aprilie 2012 16:43
ªi p-ãia sãraci cine-i împiedicã sã se îmbogãþeascã? La muncã, nu la plâns de milã :)
ªi probabil mulþi mi-ar sãri în cap cu fraze de genu': cum sã mã îmbogãþesc într-o þarã de rahat, cu sistem de rahat, cu salarii de rahat....cu oameni de rahat, etc
Oricum eºti pe dinafarã dacã faci parte dintre cei care cred cã toate femeile aleargã dupã tipi cu bani.
Eºti exact aºa cum vrei sã fii... ºi aº fi gata sã pun pariu cã n-ai foarte multe resurse, chiar dacã tragi de fiare sã faci pãtrãþele
Parcã începe sã-mi parã rãu cã am comentat încã de la început...Acum primesc notificãri când mai adaugã cineva ceva, ºi uneori nu mã pot abþine sã nu dau replicã Mais c'est la vie!

Peace
angelloazzurro
Postat pe 23 Aprilie 2012 10:39
pff je suis varzã. comentariul era pt mr 6 pack... mai greu cu tehnologia asta
angelloazzurro
Postat pe 23 Aprilie 2012 10:40
De la: Broscaru, la data 2012-04-23 10:59:54
De la: angelloazzurro, la data 2012-04-23 10:40:48pff je suis varzã. comentariul era pt mr 6 pack... mai greu cu tehnologia asta

Isi dadea si el seama singur.


mno, eu am vrut sã mã asigur
angelloazzurro
Postat pe 23 Aprilie 2012 15:44
De la: angelloazzurro, la data 2012-04-23 15:44:22
De la: Broscaru, la data 2012-04-23 10:59:54
De la: angelloazzurro, la data 2012-04-23 10:40:48pff je suis varzã. comentariul era pt mr 6 pack... mai greu cu tehnologia asta

Isi dadea si el seama singur.


mno, eu am vrut sã mã asigur


Hai ca ai luat-o pe aratura...in primul rand nu locuiesc intr-o tara de rahat, cum spui tu, ca Romania (ce-i drept am pierdut destul pana acum investind acolo),in al doilea rand nu stiu care-i treaba cu resursele mele.Nu ma dau banii afara din casa dar, in general, nu ma plang...cum e cazul altor persoane de pe forum (si stii la care ma refer).

In rest, sunt de acord cu ce spui tu, nimic nu ma poate opri sa ma imbogatesc...

Mr_6pack
Postat pe 24 Aprilie 2012 01:37
De la: angelloazzurro, la data 2012-04-23 10:39:08ªi p-ãia sãraci cine-i împiedicã sã se îmbogãþeascã? La muncã, nu la plâns de milã :)
ª
Peace


Pe aia saraci ii impiedica cei care sunt mai sus pe scara sociala, daca ne referim la persoane.In capitalism doar 10% din oameni sunt cu adevarat bogati care, in fapt, devin din ce in ce mai bogati in timp ce clasa de mijloc pierde teren.Alte motive:instabilitatea emotionala( as aminti de cele 6 frici esentiale descrise de Napoleon Hill in best seller-ul sau), lipsa educatiei, in special cea financiara, backgound-ul (humble),IQ si mai ales EQ scazut etc...

Din ceea ce afirmi tu se deduce ca prin munca oricine se poate imbogati, eu as zice ca nu e de ajuns.E nevoie de mai mult decat atat...
Mr_6pack
Postat pe 24 Aprilie 2012 01:54
[quote name='Mr_6pack' date='2012-04-24
...
Din ceea ce afirmi tu se deduce ca prin munca oricine se poate imbogati, eu as zice ca nu e de ajuns.E nevoie de mai mult decat atat...[/quote]

Asta deduci tu. ªi nici stând degeaba nu obþii nimic. Ca sã nu mai spun cã pânã ºi termenul de "îmbogãþire" e relativ...dar asta e cu totul altã filosofie, iar eu mã retrag.

Cum spuneam ...chiar îmi pare rãu cã am comentat postarea bãiatului singurel, ºi cel mai rãu îmi pare când vorbele mele nu ajung unde trebuie, ºi mai ales când sunt rãstãlmãcite. Mã retrag, e un sport inutil ºi irelevant ºi nu-mi place sã o lãlãi doar pt a avea ultimul cuvânt :)
Mersi de dialog, deºi tu ai fost cel care a adus în discuþie "sãracu sã-l ia dracu" etc
angelloazzurro
Postat pe 24 Aprilie 2012 15:21
De la: Mr_6pack, la data 2012-04-24 01:37:37
De la: angelloazzurro, la data 2012-04-23 15:44:22
De la: Broscaru, la data 2012-04-23 10:59:54
De la: angelloazzurro, la data 2012-04-23 10:40:48pff je suis varzã. comentariul era pt mr 6 pack... mai greu cu tehnologia asta

Isi dadea si el seama singur.


mno, eu am vrut sã mã asigur


Hai ca ai luat-o pe aratura...in primul rand nu locuiesc intr-o tara de rahat, cum spui tu, ca Romania (ce-i drept am pierdut destul pana acum investind acolo),in al doilea rand nu stiu care-i treaba cu resursele mele.Nu ma dau banii afara din casa dar, in general, nu ma plang...cum e cazul altor persoane de pe forum (si stii la care ma refer).

In rest, sunt de acord cu ce spui tu, nimic nu ma poate opri sa ma imbogatesc...




Faza cu þara de rahat nu am spus-o ca opinie proprie, ci o aud din gurile multor români. E mai uºor sã te plângi cã nu ai aia, sau cã nu poþi aia... Hai s-o lãsãm, mã obosesc prea tare ºi nu mã încãlzeºte cu nimic dacã eºti sau nu de acord cu pãrerile mele. Peace
angelloazzurro
Postat pe 24 Aprilie 2012 15:55

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
iubire cu napadai 37 De la: Aladiah 7 Martie 2009 12:04
Nu stiu ce sa fac actualul, fostul,sau niciunul? 3 De la: Nicoleta01 26 August 2009 14:17
Vine ziua indragostitilor,,, 4 De la: freakbabe 1 Februarie 2010 03:34
Urmeaza sa intalnesc pe cineva de pe net 19 De la: iulia75__ 16 Aprilie 2010 11:11
cum il cuceresti 20 De la: Laurelin 28 Aprilie 2009 23:58