Setari Cookie-uri

Imi plac foarte mult sanii lasati, oare am o problema?

Nu va zic "bine v-am gasit" pentru ca am mai activat pe kudica acum ceva timp, numai ca in rubrici care nu au legatura cu sexul si mai ales cu subiectul in cauza.

Desi se intelege din titlu am sa dezovlt despre ce este vorba. Mentionez de pe acum ca cine are chef de mistouri (in general ieftine) ar fi mai bine sa se abtina.

Acum 5 ani eram la mare, si acolo dupa cum toti stim, vedem nuduri la discretie, pana ne saturam si nu mai reactionam la nici un "stimul" vizual.
Si stand eu asa bronzandu-ma si bucurandu-ma de soare si de priveliste, am vazut o doamna matura, blonda, si cu sanii lasati. Instantaneu am avut senzatia aia ca tot iti vine sa te uiti si nu iti poti lua ochii de la ea, pulsul a crescut, la fel si tensiunea sangvina intr-o anumita parte a corpului
Seara , in timp ce faceam dragoste cu prietena mea de atunci, m-am terminat gandindu-ma la doamna de care v-am spus mai sus.

Asa mi-am dat seama de preferinta aceasta a mea. Ca imi plac sanii lasati. si cand zic asta nu ma refer ca imi plac SI ei, ci ca ii prefer oricand celor cu aspect adolescentin.
Preferinta era mai demult, insa abia atunci s-a conturat, abia atunci am devenit constient de ea.

Daca se intampla sa merg pe strada si sa vad o doamna sau domnisoara cu astfel de sani, mai ales daca nu are sutien, imediat simt o atractie si o dorinta foarte puternica pe care nu o pot controla.
Cand ma uit la p0rn , la fel, caut tipe cu "saggy tits".

Initial am crezut ca e o preferinta de moment, dar anii au trecut peste mine si preferinta a ramas...
Simteam nevoia sa scriu undeva sa aflu mai multe despre asta sau doar sa ma descarc.

De prisos sa mai spun ca nimeni din jurul meu nu banuieste aceste lucru despre mine!
Erikvanderty
Postat pe 16 Aprilie 2012 15:50

fiecare cu placerile lui.bine ca nu ti-ai dat seama ca-ti plac barbatii
nu e un misto ieftin pentru ca sunt cazuri cand dupa ani de hetero te trezesti ca vrei altceva
jean_luc_picard
Postat pe 16 Aprilie 2012 16:02
De la: jean_luc_picard, la data 2012-04-16 16:02:15
fiecare cu placerile lui.bine ca nu ti-ai dat seama ca-ti plac barbatii
nu e un misto ieftin pentru ca sunt cazuri cand dupa ani de hetero te trezesti ca vrei altceva


Sa-i recomandam un azil de babe , acolo sani lasati pana la genunchi.poate sa-si faca si curea si bretele pentru nadragi din asa "dotari".
Thais13
Postat pe 16 Aprilie 2012 16:16
De la: Thais13, la data 2012-04-16 16:16:06
De la: jean_luc_picard, la data 2012-04-16 16:02:15
fiecare cu placerile lui.bine ca nu ti-ai dat seama ca-ti plac barbatii
nu e un misto ieftin pentru ca sunt cazuri cand dupa ani de hetero te trezesti ca vrei altceva


Sa-i recomandam un azil de babe , acolo sani lasati pana la genunchi.poate sa-si faca si curea si bretele pentru nadragi din asa "dotari".


jean_luc_picard
Postat pe 16 Aprilie 2012 16:22
Nu stiu de ce ai simtit nevoia sa aduci in discutie homosexualitatea, dar ca sa iti raspund, cea barbateasca ma deszgusta de-a dreptul, cea femeiasca imi e indiferenta
Erikvanderty
Postat pe 16 Aprilie 2012 16:26
De la: kudika_5176, la data 2012-04-16 16:26:18Nu stiu de ce ai simtit nevoia sa aduci in discutie homosexualitatea, dar ca sa iti raspund, cea barbateasca ma deszgusta de-a dreptul, cea femeiasca imi e indiferenta


am adus vorba pentru ca sunt cazuri d-astea.
Acuma nu stiu cat de greu e sa-ti satisfati fantezia cu tzatele lasate pentru ca daca arati cat de cat n-ar fi o problema sa cuceresti una
e mai dificil sa pui mana pe o o zana inteligenta
jean_luc_picard
Postat pe 16 Aprilie 2012 16:30
Arat foarte bine pentru ca fac sport de ani de zile si ma ingrijesc, insa sunt detalii care iti scapa. In primul rand cei care ma cunosc ma stiu sa umblu doar cu fete tinere si care arata bine. Ce ar spune sa apar cu una mai matura si cu sanii lasati?

In al doilea rand chiar femeile in cauza, cand vad un tip ca mine ca le vrea, intotdeauna se gandesc ca am vreun scop ascuns (bani, etc)
Erikvanderty
Postat pe 16 Aprilie 2012 16:32
De la: kudika_5176, la data 2012-04-16 16:32:54Arat foarte bine pentru ca fac sport de ani de zile si ma ingrijesc, insa sunt detalii care iti scapa. In primul rand cei care ma cunosc ma stiu sa umblu doar cu fete tinere si care arata bine. Ce ar spune sa apar cu una mai matura si cu sanii lasati?

In al doilea rand chiar femeile in cauza, cand vad un tip ca mine ca le vrea, intotdeauna se gandesc ca am vreun scop ascuns (bani, etc)


Si tu bietul baiat care esti un dezinteresat, nu vrei decat sa le cari sanii cu roaba, nu portofelul.
Thais13
Postat pe 16 Aprilie 2012 16:35
De la: kudika_5176, la data 2012-04-16 16:32:54Arat foarte bine pentru ca fac sport de ani de zile si ma ingrijesc, insa sunt detalii care iti scapa. In primul rand cei care ma cunosc ma stiu sa umblu doar cu fete tinere si care arata bine. Ce ar spune sa apar cu una mai matura si cu sanii lasati?

In al doilea rand chiar femeile in cauza, cand vad un tip ca mine ca le vrea, intotdeauna se gandesc ca am vreun scop ascuns (bani, etc)

cred ca-ti faci false probleme
iubeste pe cine poftesti si cu asta , basta
vei avea o sotie norocoasa
o vei considera atragatoare si la 80 de ani
ASTA-I POFTA CE-AM POFTIT
maria-ioana
Postat pe 16 Aprilie 2012 16:37
De la: kudika_5176, la data 2012-04-16 16:32:54Arat foarte bine pentru ca fac sport de ani de zile si ma ingrijesc, insa sunt detalii care iti scapa. In primul rand cei care ma cunosc ma stiu sa umblu doar cu fete tinere si care arata bine. Ce ar spune sa apar cu una mai matura si cu sanii lasati?

In al doilea rand chiar femeile in cauza, cand vad un tip ca mine ca le vrea, intotdeauna se gandesc ca am vreun scop ascuns (bani, etc)


pai ii zici deschis: MAMAIE imi plac prastiile tale! nu vreau bani, nu vreau altele
si cred ca nu e nevoie sa te afisezi cu ea in public
jean_luc_picard
Postat pe 16 Aprilie 2012 16:37
Thais, nu inteleg de ce ai atitudinea asta sarcastica si ironica. Avand in vedere ca am fost sincer cand am expus problema, daca ma interesau banii topicul ar fi sunat altfel.
Una peste alta nu cred ca doar femeile de la azil au sanii lasati. sunt si fete de 20 ani care ii au asa!
Erikvanderty
Postat pe 16 Aprilie 2012 16:38
De la: caisa, la data 2012-04-16 16:37:09
De la: kudika_5176, la data 2012-04-16 16:32:54Arat foarte bine pentru ca fac sport de ani de zile si ma ingrijesc, insa sunt detalii care iti scapa. In primul rand cei care ma cunosc ma stiu sa umblu doar cu fete tinere si care arata bine. Ce ar spune sa apar cu una mai matura si cu sanii lasati?

In al doilea rand chiar femeile in cauza, cand vad un tip ca mine ca le vrea, intotdeauna se gandesc ca am vreun scop ascuns (bani, etc)

cred ca-ti faci false probleme
iubeste pe cine poftesti si cu asta , basta
vei avea o sotie norocoasa
o vei considera atragatoare si la 80 de ani
ASTA-I POFTA CE-AM POFTIT


hei ! caiso!
jean_luc_picard
Postat pe 16 Aprilie 2012 16:39
HRISTOS A INVIAT!
va pup pe tati
maria-ioana
Postat pe 16 Aprilie 2012 16:41
De la: kudika_5176, la data 2012-04-16 16:38:07Thais, nu inteleg de ce ai atitudinea asta sarcastica si ironica. Avand in vedere ca am fost sincer cand am expus problema, daca ma interesau banii topicul ar fi sunat altfel.
Una peste alta nu cred ca doar femeile de la azil au sanii lasati. sunt si fete de 20 ani care ii au asa!


Da, ai dreptate, dar n-am putut sa ma abtin, m-am distrat si eu putin. Una peste alta, problema e rezolvata , ca tocmai ai spus ca sunt si tinere cu sani lasati.Alegeti o astfel de femeie si gata le ai pe amandoua: si tanara si sani lasati.
Thais13
Postat pe 16 Aprilie 2012 16:43
daca asa cred ei,nu este nimeni perfect tot are un defect.
kudika516788
Postat pe 16 Aprilie 2012 16:44
De la: caisa, la data 2012-04-16 16:41:32HRISTOS A INVIAT!
va pup pe tati

adevarat a inviat!!
sper ca nu te incadrezi in dorintele prietenului!
jean_luc_picard
Postat pe 16 Aprilie 2012 16:44
Foarte multa rautate in raspunsuri :(

Nu inteleg de ce va ganditi la sanii femeilor foarte in varsta. E vorba de femei peste 30,(desi sunt cazuri sub) care nu mai au sanii fermi, au capatat aspectul acela matur.

Chiar afirmatiile de genul prastii, bretele, etc nu isi au rostul si sunt rautacioase. Cum credeti ca se simte o doamna sau domnisoara care citeste aceste randuri si este posesoarea unor astfel de sani? in felul asta descurajati comunicarea deschisa pe acest subiect.
Erikvanderty
Postat pe 16 Aprilie 2012 16:44
De la: jean_luc_picard, la data 2012-04-16 16:44:16
De la: caisa, la data 2012-04-16 16:41:32HRISTOS A INVIAT!
va pup pe tati

adevarat a inviat!!
sper ca nu te incadrezi in dorintele prietenului!

nu ma numar printre" norocoase"
maria-ioana
Postat pe 16 Aprilie 2012 16:45
foarte multa rautate,lasa ca o sa aiba si ei copii si o sa vada atunci ce sani o sa aiba,acu nu isi imagineaza dar cand o sa aiba copii si o sa i alapteze o sa vada.
kudika516788
Postat pe 16 Aprilie 2012 16:46
De la: kudika_5176, la data 2012-04-16 16:44:21Foarte multa rautate in raspunsuri :(

Nu inteleg de ce va ganditi la sanii femeilor foarte in varsta. E vorba de femei peste 30,(desi sunt cazuri sub) care nu mai au sanii fermi, au capatat aspectul acela matur.

Chiar afirmatiile de genul prastii, bretele, etc nu isi au rostul si sunt rautacioase. Cum credeti ca se simte o doamna sau domnisoara care citeste aceste randuri si este posesoarea unor astfel de sani? in felul asta descurajati comunicarea deschisa pe acest subiect.


Cu un sutien potrivit isi rezolva si sanii si "simtirile",stai tu linistit.
Thais13
Postat pe 16 Aprilie 2012 16:46
una peste alta.... gusturile nu se discuta
macar nu e genul care se lauda cu...." bunaciunile"
maria-ioana
Postat pe 16 Aprilie 2012 16:47
De la: caisa, la data 2012-04-16 16:47:06una peste alta.... gusturile nu se discuta
macar nu e genul care se lauda cu...." bunaciunile"


noi suntem mai glumeti si ne permitem sa radem.
jean_luc_picard
Postat pe 16 Aprilie 2012 16:49
Nu intentinam sa lansez un flame despre sani lasati vs sani fermi.

Spuneam doar despre preferinta asta a mea si ce parere aveti despre ea. Eram curios de ex ce ar crede si ar simti o doamna daca un baiat i-ar spune ca il atrage faptul ca are sanii lasati.
Erikvanderty
Postat pe 16 Aprilie 2012 16:50
De la: kudika_5176, la data 2012-04-16 16:50:35Nu intentinam sa lansez un flame despre sani lasati vs sani fermi.

Spuneam doar despre preferinta asta a mea si ce parere aveti despre ea. Eram curios de ex ce ar crede si ar simti o doamna daca un baiat i-ar spune ca il atrage faptul ca are sanii lasati.


Nu cred ca s-ar simti prea bine dar mai stii poate sa fie chiar flatata.
Thais13
Postat pe 16 Aprilie 2012 16:52
De la: kudika516788, la data 2012-04-16 16:46:46foarte multa rautate,lasa ca o sa aiba si ei copii si o sa vada atunci ce sani o sa aiba,acu nu isi imagineaza dar cand o sa aiba copii si o sa i alapteze o sa vada.


nu e rautate frumoaso! e doar lipsa de complexe si de inhibitie din partea noastra. sunt sigur ca o fata sau femeie cu tzatele lasate daca e inteligenta poate fi mai apetisanta decat una cu silicoane dar cu un neuron singuratic obosit
jean_luc_picard
Postat pe 16 Aprilie 2012 16:52
Sar simti bine,normal,ce femeie sau domnisoara nu sar simti bine daca un barbat iar spune ca ii plac sani ei chiar daca ar fi lasati,parere mea.
kudika516788
Postat pe 16 Aprilie 2012 16:52
De la: kudika_5176, la data 2012-04-16 16:50:35Nu intentinam sa lansez un flame despre sani lasati vs sani fermi.

Spuneam doar despre preferinta asta a mea si ce parere aveti despre ea. Eram curios de ex ce ar crede si ar simti o doamna daca un baiat i-ar spune ca il atrage faptul ca are sanii lasati.

eu sincer, nu consider ca ai o problema
e un simplu fetis
iar doamnele ar trebui sa fie bucuroase ca le preferi
maria-ioana
Postat pe 16 Aprilie 2012 16:53
De la: kudika_5176, la data 2012-04-16 16:50:35Nu intentinam sa lansez un flame despre sani lasati vs sani fermi.

Spuneam doar despre preferinta asta a mea si ce parere aveti despre ea. Eram curios de ex ce ar crede si ar simti o doamna daca un baiat i-ar spune ca il atrage faptul ca are sanii lasati.


s-ar simti foarte bine daca observa ca spui adevarul.
exacct sum se simt si femeile mai plinute cand vad ca unui barbat chiar ii place ceva mai corpolent
jean_luc_picard
Postat pe 16 Aprilie 2012 16:54
Ganditi-va ca o femeie care are sanii lasati probabil (datorita afirmatiilor ca cele care le vedem si aici ) nu se simte tocmai fericita ca le are asa. Daca apare un tip si ii spune ca imi plac, si mai ales PENTRU CA SUNT LASATI, ma gandeam ca se simte neplacut, sau chiar nu va crede ce aude. si iar ma izbesc de situatia care i s-a mai intamplat cand nu ii vine sa creada ca o plac cu adevarat, si ca urmaresc altceva :(
Erikvanderty
Postat pe 16 Aprilie 2012 16:56
De la: Thais13, la data 2012-04-16 16:52:09
De la: kudika_5176, la data 2012-04-16 16:50:35Nu intentinam sa lansez un flame despre sani lasati vs sani fermi.

Spuneam doar despre preferinta asta a mea si ce parere aveti despre ea. Eram curios de ex ce ar crede si ar simti o doamna daca un baiat i-ar spune ca il atrage faptul ca are sanii lasati.


Nu cred ca s-ar simti prea bine dar mai stii poate sa fie chiar flatata.


erau filmele alea chinezesti cu kungfu si ma gandeam ca l-ar putea plezni peste ochi cu tzatele
jean_luc_picard
Postat pe 16 Aprilie 2012 16:56

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
haideti la costinesti, nudisti!!!!! 41 De la: cristiana_cris 23 Iulie 2009 11:45
Pot ramane insarcinata? 14 De la: kudika_23663 10 Ianuarie 2013 18:20
urare 19 De la: kudika081104 2 Decembrie 2012 12:03
help please.....:(:( 7 De la: miqutzaa 8 Martie 2010 23:25
fantezii 50 De la: roscatika23 5 Iunie 2009 05:05