Setari Cookie-uri

VA rog din suflet ,sa ma ajtati !

Bunaa :* VA rog din suflet sa ma ajutati ,daca puteti cu niste sfaturi ! Probabil v`ati plictisit ! E vorba de un baiat cu care am vrut eu sa fiu si aproape ca reusisem cand s`a bagat prietena mea cea mai buna ! A fost un timp cu ea ,dupa care s`au despartit si el ma sunat pe mine. Eu prostuta , inca imi placea de el si am acceptat sa ma vad cu el ..desi isi batea joc si am ajuns sa ma rog sa fie cu mine ! Ei s`au impacat din nou , si acum sunt impreuna ..cam de 8 luni , desi el, cred ,de fapt sun sigura ca mai vorbeste si cu alte fete . El nu e din acelasi sat cu ea , cu cea cu care vorbeste ! ..Zilele astea am tot stat la el la poarta cu verisoara mea care vorbeste cu un frate de al lui ! ..Mi`a zis sa`i dau numarul meu de telefon , ma tragea de mana sa ma plimb cu el ,ma lua in brate . L`am intrebat pt ce`i trebuie nr , si cica " sa mai vorbim " si i`am zis ca nu avem ce vorbi..si cand statea pe langa mine ma feream . Si astazi dimineata era cu aceeasi fata de care v`am zis de mana ! Eu stiam ca roata se intoarce si inca cred sau sper sa se intoarca ..cand am vazut ca se tot dadea la mine ..asta am crezut ! Adica oricum el imi zicea ca nu mai vorbeste cu ea decat ca amici ..si azi o tinea de mana :-j ..cand i`am vazut am simtit ca , cade cerul pe mine , nici nu puteam sa ma abtin din plans ,desi intr`un fel stiam ca el mai e cu ea ..Eu am decis sa merg in continuare cu verisoara mea ...si dcaa e si el ..tot asa sa nu`i dau importanta ,sa`l ignor..poate asa se desparte de ea :-s sau nu stiu ..si dcaa se desparte nu o sa`l iert prea usor ,daca o sa`l iert ..o sa`l pun sa`mi demonstreze ca merita ! ..Va rog , ajutati`ma ! Ce trebuie sa fac eu ? ca si asa nici nu mai am lacrimi ..
kudika_5795
Postat pe 23 Aprilie 2012 15:28
doamne mai copilelor habar n-aveti ce inseamna dragostea!
kiss_my_ass
Postat pe 23 Aprilie 2012 15:37
si cu ce anume sa te ajutam?ce doresti defapt?
Piscolinoo
Postat pe 23 Aprilie 2012 15:38
De la: kiss_my_ass, la data 2012-04-23 15:37:32doamne mai copilelor habar n-aveti ce inseamna dragostea!

poi nu,tipu-i interesant ca e dorit de mai multe fete .Si se marita cu fustangii de genu..fac copii si dupa seplang ca-s inslate,parasite sau batute
Piscolinoo
Postat pe 23 Aprilie 2012 15:40
De la: Piscolinoo, la data 2012-04-23 15:38:36si cu ce anume sa te ajutam?ce doresti defapt?


sa-i spunem noi ca-si face sperante desarte iar baiatul de-l place nu-i decat un don juan obisnuit sa se joace cu fatucele ca ea!
kiss_my_ass
Postat pe 23 Aprilie 2012 15:40
De la: kudika_5795, la data 2012-04-23 15:28:54Bunaa :* VA rog din suflet sa ma ajutati ,daca puteti cu niste sfaturi ! Probabil v`ati plictisit ! E vorba de un baiat cu care am vrut eu sa fiu si aproape ca reusisem cand s`a bagat prietena mea cea mai buna ! A fost un timp cu ea ,dupa care s`au despartit si el ma sunat pe mine. Eu prostuta , inca imi placea de el si am acceptat sa ma vad cu el ..desi isi batea joc si am ajuns sa ma rog sa fie cu mine ! Ei s`au impacat din nou , si acum sunt impreuna ..cam de 8 luni , desi el, cred ,de fapt sun sigura ca mai vorbeste si cu alte fete . El nu e din acelasi sat cu ea , cu cea cu care vorbeste ! ..Zilele astea am tot stat la el la poarta cu verisoara mea care vorbeste cu un frate de al lui ! ..Mi`a zis sa`i dau numarul meu de telefon , ma tragea de mana sa ma plimb cu el ,ma lua in brate . L`am intrebat pt ce`i trebuie nr , si cica " sa mai vorbim " si i`am zis ca nu avem ce vorbi..si cand statea pe langa mine ma feream . Si astazi dimineata era cu aceeasi fata de care v`am zis de mana ! Eu stiam ca roata se intoarce si inca cred sau sper sa se intoarca ..cand am vazut ca se tot dadea la mine ..asta am crezut ! Adica oricum el imi zicea ca nu mai vorbeste cu ea decat ca amici ..si azi o tinea de mana :-j ..cand i`am vazut am simtit ca , cade cerul pe mine , nici nu puteam sa ma abtin din plans ,desi intr`un fel stiam ca el mai e cu ea ..Eu am decis sa merg in continuare cu verisoara mea ...si dcaa e si el ..tot asa sa nu`i dau importanta ,sa`l ignor..poate asa se desparte de ea :-s sau nu stiu ..si dcaa se desparte nu o sa`l iert prea usor ,daca o sa`l iert ..o sa`l pun sa`mi demonstreze ca merita ! ..Va rog , ajutati`ma ! Ce trebuie sa fac eu ? ca si asa nici nu mai am lacrimi ..



Sa faci o detoxifiere a creierului si,in special,a sinapselor!!!
Nu mai ai lacrimi??????Exista picaturi cu destinatia corespunzatoare,mai precis ,pentru obtinerea lacrimilor artificiale,cele naturale fiind reduse cantitativ ,in canalele lacrimale ale ochilor!!!Esti imatura ,deci,asa cum te-ai autocaracterizat!!
MissRainbow
Postat pe 23 Aprilie 2012 15:42
De la: Piscolinoo, la data 2012-04-23 15:40:24
De la: kiss_my_ass, la data 2012-04-23 15:37:32doamne mai copilelor habar n-aveti ce inseamna dragostea!

poi nu,tipu-i interesant ca e dorit de mai multe fete .Si se marita cu fustangii de genu..fac copii si dupa seplang ca-s inslate,parasite sau batute


pfuai, acu chiar m-am enervat eu!! mi-am amintit de emisiunea de aseara de pe Prima TV!
kiss_my_ass
Postat pe 23 Aprilie 2012 15:42
De la: kiss_my_ass, la data 2012-04-23 15:42:11
De la: Piscolinoo, la data 2012-04-23 15:40:24
De la: kiss_my_ass, la data 2012-04-23 15:37:32doamne mai copilelor habar n-aveti ce inseamna dragostea!

poi nu,tipu-i interesant ca e dorit de mai multe fete .Si se marita cu fustangii de genu..fac copii si dupa seplang ca-s inslate,parasite sau batute


pfuai, acu chiar m-am enervat eu!! mi-am amintit de emisiunea de aseara de pe Prima TV!

nu-s la curent cu emisiunile televizate, despre ce era vb?ceva de genu celei de mai sus?
Piscolinoo
Postat pe 23 Aprilie 2012 15:45
De la: kiss_my_ass, la data 2012-04-23 15:40:53
De la: Piscolinoo, la data 2012-04-23 15:38:36si cu ce anume sa te ajutam?ce doresti defapt?


sa-i spunem noi ca-si face sperante desarte iar baiatul de-l place nu-i decat un don juan obisnuit sa se joace cu fatucele ca ea!

dar asta deja stie...si totusi il vrea
Piscolinoo
Postat pe 23 Aprilie 2012 15:46
De la: kudika_5795, la data 2012-04-23 15:28:54Bunaa :* VA rog din suflet sa ma ajutati ,daca puteti cu niste sfaturi ! Probabil v`ati plictisit ! E vorba de un baiat cu care am vrut eu sa fiu si aproape ca reusisem cand s`a bagat prietena mea cea mai buna ! A fost un timp cu ea ,dupa care s`au despartit si el ma sunat pe mine. Eu prostuta , inca imi placea de el si am acceptat sa ma vad cu el ..desi isi batea joc si am ajuns sa ma rog sa fie cu mine ! Ei s`au impacat din nou , si acum sunt impreuna ..cam de 8 luni , desi el, cred ,de fapt sun sigura ca mai vorbeste si cu alte fete . El nu e din acelasi sat cu ea , cu cea cu care vorbeste ! ..Zilele astea am tot stat la el la poarta cu verisoara mea care vorbeste cu un frate de al lui ! ..Mi`a zis sa`i dau numarul meu de telefon , ma tragea de mana sa ma plimb cu el ,ma lua in brate . L`am intrebat pt ce`i trebuie nr , si cica " sa mai vorbim " si i`am zis ca nu avem ce vorbi..si cand statea pe langa mine ma feream . Si astazi dimineata era cu aceeasi fata de care v`am zis de mana ! Eu stiam ca roata se intoarce si inca cred sau sper sa se intoarca ..cand am vazut ca se tot dadea la mine ..asta am crezut ! Adica oricum el imi zicea ca nu mai vorbeste cu ea decat ca amici ..si azi o tinea de mana :-j ..cand i`am vazut am simtit ca , cade cerul pe mine , nici nu puteam sa ma abtin din plans ,desi intr`un fel stiam ca el mai e cu ea ..Eu am decis sa merg in continuare cu verisoara mea ...si dcaa e si el ..tot asa sa nu`i dau importanta ,sa`l ignor..poate asa se desparte de ea :-s sau nu stiu ..si dcaa se desparte nu o sa`l iert prea usor ,daca o sa`l iert ..o sa`l pun sa`mi demonstreze ca merita ! ..Va rog , ajutati`ma ! Ce trebuie sa fac eu ? ca si asa nici nu mai am lacrimi ..

Si ce vrei...lacrimi ?
Pai mananca niste ceapa usturoi sau curata niste hrean.Ajuta la problema ta... Apar instantaneu...nu tre sa te "sfortezi".
serpico_
Postat pe 23 Aprilie 2012 15:48
De la: Piscolinoo, la data 2012-04-23 15:45:52
De la: kiss_my_ass, la data 2012-04-23 15:42:11
De la: Piscolinoo, la data 2012-04-23 15:40:24
De la: kiss_my_ass, la data 2012-04-23 15:37:32doamne mai copilelor habar n-aveti ce inseamna dragostea!

poi nu,tipu-i interesant ca e dorit de mai multe fete .Si se marita cu fustangii de genu..fac copii si dupa seplang ca-s inslate,parasite sau batute


pfuai, acu chiar m-am enervat eu!! mi-am amintit de emisiunea de aseara de pe Prima TV!

nu-s la curent cu emisiunile televizate, despre ce era vb?ceva de genu celei de mai sus?


ceva mult mai crunt: maritata cu mult inainte de vreme, turnat repede 2 copii dar in continuare naiva si dornica de a-si trai viata! nu-ti pot descrie in ce conditii mizere traiau acei 2 ingerasi de copii!
kiss_my_ass
Postat pe 23 Aprilie 2012 15:48
De la: kiss_my_ass, la data 2012-04-23 15:48:35
De la: Piscolinoo, la data 2012-04-23 15:45:52
De la: kiss_my_ass, la data 2012-04-23 15:42:11
De la: Piscolinoo, la data 2012-04-23 15:40:24
De la: kiss_my_ass, la data 2012-04-23 15:37:32doamne mai copilelor habar n-aveti ce inseamna dragostea!

poi nu,tipu-i interesant ca e dorit de mai multe fete .Si se marita cu fustangii de genu..fac copii si dupa seplang ca-s inslate,parasite sau batute


pfuai, acu chiar m-am enervat eu!! mi-am amintit de emisiunea de aseara de pe Prima TV!

nu-s la curent cu emisiunile televizate, despre ce era vb?ceva de genu celei de mai sus?


ceva mult mai crunt: maritata cu mult inainte de vreme, turnat repede 2 copii dar in continuare naiva si dornica de a-si trai viata! nu-ti pot descrie in ce conditii mizere traiau acei 2 ingerasi de copii!

of si cate cazuri sunt din astea,ca-si dau seama ca nu si-au trait viata ,doamne si copilasii aia n-au nici o vina ,parinti iresponsabili.
Piscolinoo
Postat pe 23 Aprilie 2012 15:51
Nu te supara dar nu pari prea coapta la minte. Ce ti-o trebui un fustangiu care umbla cu doua deodata, nu stiu! Au disparut baietii cuminti de la tine din sat?
Micaell
Postat pe 24 Aprilie 2012 12:39
..... chiar si-o cer !!! Apoi vin si zic ca nu au avut noroc....
GHEISA_
Postat pe 25 Aprilie 2012 08:15
De la: GHEISA_, la data 2012-04-25 08:15:14 ..... chiar si-o cer !!! Apoi vin si zic ca nu au avut noroc....

Buna ziua esti... nu te-a luat vaz.
serpico_
Postat pe 25 Aprilie 2012 08:22
De la: serpico_, la data 2012-04-25 08:22:56
De la: GHEISA_, la data 2012-04-25 08:15:14 ..... chiar si-o cer !!! Apoi vin si zic ca nu au avut noroc....

Buna ziua esti... nu te-a luat vaz.


Neatza !! Ti-am ascultat sfatul ieri am trecut cu bine peste toate
GHEISA_
Postat pe 25 Aprilie 2012 08:32
De la: GHEISA_, la data 2012-04-25 08:32:02
De la: serpico_, la data 2012-04-25 08:22:56
De la: GHEISA_, la data 2012-04-25 08:15:14 ..... chiar si-o cer !!! Apoi vin si zic ca nu au avut noroc....

Buna ziua esti... nu te-a luat vaz.


Neatza !! Ti-am ascultat sfatul ieri am trecut cu bine peste toate

Ai vazut ce simplu e...
serpico_
Postat pe 25 Aprilie 2012 08:49
Pfaaaai, dar ce nu mai sunt alti baieti care sa te merite ? Lasa-l in truda lui si cautat-ti unul care sa nu te faca sa plangi, nu merita lacrimile...viata e prea frumoasa ca sa o risipesti...
sirenasyr
Postat pe 26 Aprilie 2012 07:26
De la: kudika_5795, la data 2012-04-23 15:28:54Bunaa :* VA rog din suflet sa ma ajutati ,daca puteti cu niste sfaturi ! Probabil v`ati plictisit ! E vorba de un baiat cu care am vrut eu sa fiu si aproape ca reusisem cand s`a bagat prietena mea cea mai buna ! A fost un timp cu ea ,dupa care s`au despartit si el ma sunat pe mine. Eu prostuta , inca imi placea de el si am acceptat sa ma vad cu el ..desi isi batea joc si am ajuns sa ma rog sa fie cu mine ! Ei s`au impacat din nou , si acum sunt impreuna ..cam de 8 luni , desi el, cred ,de fapt sun sigura ca mai vorbeste si cu alte fete . El nu e din acelasi sat cu ea , cu cea cu care vorbeste ! ..Zilele astea am tot stat la el la poarta cu verisoara mea care vorbeste cu un frate de al lui ! ..Mi`a zis sa`i dau numarul meu de telefon , ma tragea de mana sa ma plimb cu el ,ma lua in brate . L`am intrebat pt ce`i trebuie nr , si cica " sa mai vorbim " si i`am zis ca nu avem ce vorbi..si cand statea pe langa mine ma feream . Si astazi dimineata era cu aceeasi fata de care v`am zis de mana ! Eu stiam ca roata se intoarce si inca cred sau sper sa se intoarca ..cand am vazut ca se tot dadea la mine ..asta am crezut ! Adica oricum el imi zicea ca nu mai vorbeste cu ea decat ca amici ..si azi o tinea de mana :-j ..cand i`am vazut am simtit ca , cade cerul pe mine , nici nu puteam sa ma abtin din plans ,desi intr`un fel stiam ca el mai e cu ea ..Eu am decis sa merg in continuare cu verisoara mea ...si dcaa e si el ..tot asa sa nu`i dau importanta ,sa`l ignor..poate asa se desparte de ea :-s sau nu stiu ..si dcaa se desparte nu o sa`l iert prea usor ,daca o sa`l iert ..o sa`l pun sa`mi demonstreze ca merita ! ..Va rog , ajutati`ma ! Ce trebuie sa fac eu ? ca si asa nici nu mai am lacrimi ..


Cu o persoana nehotarata nu o sa poti pune niciodata bazele unei relatii stabile solide. Parerea mea: lasa-l pe acest baiat in pace, ignora-l cat poti tu de mult, si vezi-ti de viata ta. Cand vei mai creste iti vei da seama ca tot ceea ce ai trait acum au fost niste copilarii. Nu are rost sa te consumi pentru o persoana nehotarata si infidela, cum este fostul tau iubit.
kokeshi
Postat pe 26 Aprilie 2012 09:06

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ce sa fac??? 7 De la: deea_sweet 14 Octombrie 2010 17:41
imi dau drumul prea repede uneori ..sfaturi?mc 15 De la: Flamed 26 Decembrie 2012 17:02
mai citeste lumea in ziua de azi?mai scrie cineva vreun roman? 19 De la: chibritzel 17 Septembrie 2009 08:24
Problema fara...raspuns 10 De la: nocturnalia0 20 Ianuarie 2009 10:54
Diferenta de varsta 11 De la: Valentina90 6 Iulie 2011 15:44