Setari Cookie-uri

Daca nu suna a doua zi dupa prima noapte de amor, s-a terminat totul?

De la: muza_ta, la data 2012-04-24 12:19:58
De la: kiss_my_ass, la data 2012-04-24 12:18:16
De la: muza_ta, la data 2012-04-24 12:03:19[]
prelungiri?????? undeeeeeee? ca eu nu vad!


in imaginatia lui cea bogata!

macar imaginatia sa fie bogata!


Imaginatia bogata face sexul bun, ca desi eu sunt bine dotat, daca n-as avea imaginatie nu mi-ar fi de folos...

Si stiti ca imaginatie am bogata...deci va puteti astepta si la o partida de dragoste de neuitat...


Inca e la oferta cat sunt virgin...
Baiat_virgin
Postat pe 24 Aprilie 2012 12:22



Nu,stiu foarte bine cand sunt mintite!!!
MissRainbow
Postat pe 24 Aprilie 2012 12:24
De la: kiss_my_ass, la data 2012-04-24 12:20:15
De la: Baiat_virgin, la data 2012-04-24 12:09:22In concluzie la problema fetei care a initiat topicul, eu daca vroiam sa fac dragoste cu ea o singura data, sau de mai multe ori, dar nu as fi vrut sa o iau si de nevasta, i-as fi spus macar. Tipul ala a vrut acelasi lucru, adica doat sex, dar el a mintit-o. Deci fetelor le place sa fie mintite, in loc sa faca dragoste in cunostinta de cauza, desi rezultatul e acelasi.


virginelule care-i diferenta intre dragoste si sex?!


Sex e atunci cand ti se scoala si te gandesti..."mai, oare cu cine sa fac dragoste...aia ar fi buna..."
Dragoste a atunci cand iti place de o fata si o respecti foarte mult si vrei sa fii impreuna cu ea si sa comunicati si la un moment dat iti aduci aminte..."mai, nu ar fi fain sa facem noi si dragoste...?"
Baiat_virgin
Postat pe 24 Aprilie 2012 12:24
De la: Baiat_virgin, la data 2012-04-24 12:22:19
De la: muza_ta, la data 2012-04-24 12:19:58
De la: kiss_my_ass, la data 2012-04-24 12:18:16
De la: muza_ta, la data 2012-04-24 12:03:19[]
prelungiri?????? undeeeeeee? ca eu nu vad!


in imaginatia lui cea bogata!

macar imaginatia sa fie bogata!


Imaginatia bogata face sexul bun, ca desi eu sunt bine dotat, daca n-as avea imaginatie nu mi-ar fi de folos...

Si stiti ca imaginatie am bogata...deci va puteti astepta si la o partida de dragoste de neuitat...


Inca e la oferta cat sunt virgin...

pentru mine oferta?
muza_ta
Postat pe 24 Aprilie 2012 12:30
De la: Baiat_virgin, la data 2012-04-24 12:24:49
De la: kiss_my_ass, la data 2012-04-24 12:20:15
De la: Baiat_virgin, la data 2012-04-24 12:09:22In concluzie la problema fetei care a initiat topicul, eu daca vroiam sa fac dragoste cu ea o singura data, sau de mai multe ori, dar nu as fi vrut sa o iau si de nevasta, i-as fi spus macar. Tipul ala a vrut acelasi lucru, adica doat sex, dar el a mintit-o. Deci fetelor le place sa fie mintite, in loc sa faca dragoste in cunostinta de cauza, desi rezultatul e acelasi.


virginelule care-i diferenta intre dragoste si sex?!


Sex e atunci cand ti se scoala si te gandesti..."mai, oare cu cine sa fac dragoste...aia ar fi buna..."
Dragoste a atunci cand iti place de o fata si o respecti foarte mult si vrei sa fii impreuna cu ea si sa comunicati si la un moment dat iti aduci aminte..."mai, nu ar fi fain sa facem noi si dragoste...?"

imi permiti sa te contrazic? sau poate doar sa te dezamagesc
diferenta e...2,3 si: o c...aaaaaa!!!!!!!!
muza_ta
Postat pe 24 Aprilie 2012 12:31
De la: kudika_5457, la data 2012-04-24 11:07:10Am si eu o intrebare. Am iesit cu un tip care parea ca ma place si de care imi placea. Totul parea sa decurga bine, dar dupa prima data cand am facut amor nu a dat niciun semn de viata. La plecare mi-a zis sa nu cumva sa rad de el. Asta a fost duminica. Ieri nu a dat niciun semn de viata. I-am trimis un sms seara, nu a raspuns. Oare daca nu ma suna in primele 24 de ore, inseamna ca nu vrea sa ma mai vada niciodata?

Duminica imi spunea ca se simte bine cu mine, ca ii place de mine foarte mult, ca va ramane cu mine. Luni a disparut total. Acum eu nu stiu ce asteptari avea el de fapt de la mine. Eu i-am zis ca nu am multa experienta si a zis ca lui ii place de mine. Iar dupa 24 de ore, il face pe mortul. De ce nu s-a manifestat pe loc, daca nu i-a placut? De ce a trebuit sa imi spuna minciuni?


Acum ca s-a vazut cu sacii in caruta si si-a atins scopul, acela de a se culca cu tine, nu-l mai interesezi, e simplu.

Incearca sa cunosti mai bine un barbat inainte de a deveni intima cu el.
kokeshi
Postat pe 24 Aprilie 2012 12:32
De cat timp il cunosteai? V-ati intalnit de doua ori si gata, tusti in pat? Daca e asa, atunci poti sa astepti mult si bine sa te sune Daca te-a vazut ca cedezi repede, probabil ca si-a zis ca esti usurica si nu se merita sa aiba o relatie cu tine (si daca nu i-a placut nici sexul, pt ce naiba sa mai vina la tine?!). Ce amuzante sunteti! Va culcati cu ei de la prima intalnire, si pe-urma va mirati ca nu va mai cauta! Iar ca raspuns la dilema ta:un barbat daca nu-ti mai raspunde, e clar nu mai e interesat de tine; simplu si concis. Atunci cand iti pasa de cineva, gasesti cinci minute libere sa trimiti un mesaj. Acu, nu vb de situatii exceptionale, cand a avut un accident, i-a murit pisica sau mai stiu eu ce. In cazul de fata insa, nu prea cred ca e vorba de asa ceva...
Micaell
Postat pe 24 Aprilie 2012 12:32
De la: Broscaru, la data 2012-04-24 12:21:34Pai daca azi l-ai cunoscut si maine ti-ai tras-o normal ca a disparut ca magaru-n ceata.Data viitoare asteapta si tu sa cunosti mai bine persoana,poate treci pe la mine-n helesteu sa te fac broscuta mea.

da zi-i din prima ca n-ai credit s-o suni dupa!
muza_ta
Postat pe 24 Aprilie 2012 12:33
De la: Baiat_virgin, la data 2012-04-24 12:24:49
De la: kiss_my_ass, la data 2012-04-24 12:20:15
De la: Baiat_virgin, la data 2012-04-24 12:09:22In concluzie la problema fetei care a initiat topicul, eu daca vroiam sa fac dragoste cu ea o singura data, sau de mai multe ori, dar nu as fi vrut sa o iau si de nevasta, i-as fi spus macar. Tipul ala a vrut acelasi lucru, adica doat sex, dar el a mintit-o. Deci fetelor le place sa fie mintite, in loc sa faca dragoste in cunostinta de cauza, desi rezultatul e acelasi.


virginelule care-i diferenta intre dragoste si sex?!


Sex e atunci cand ti se scoala si te gandesti..."mai, oare cu cine sa fac dragoste...aia ar fi buna..."
Dragoste a atunci cand iti place de o fata si o respecti foarte mult si vrei sa fii impreuna cu ea si sa comunicati si la un moment dat iti aduci aminte..."mai, nu ar fi fain sa facem noi si dragoste...?"


virginitatea dauneaza grav exprimarii coerente! tu ai vrut sa spui ceva acilea, puisor, dar al nai bilui de am priceput o iota!!
kiss_my_ass
Postat pe 24 Aprilie 2012 12:34
De la: kokeshi, la data 2012-04-24 12:32:34
De la: kudika_5457, la data 2012-04-24 11:07:10Am si eu o intrebare. Am iesit cu un tip care parea ca ma place si de care imi placea. Totul parea sa decurga bine, dar dupa prima data cand am facut amor nu a dat niciun semn de viata. La plecare mi-a zis sa nu cumva sa rad de el. Asta a fost duminica. Ieri nu a dat niciun semn de viata. I-am trimis un sms seara, nu a raspuns. Oare daca nu ma suna in primele 24 de ore, inseamna ca nu vrea sa ma mai vada niciodata?

Duminica imi spunea ca se simte bine cu mine, ca ii place de mine foarte mult, ca va ramane cu mine. Luni a disparut total. Acum eu nu stiu ce asteptari avea el de fapt de la mine. Eu i-am zis ca nu am multa experienta si a zis ca lui ii place de mine. Iar dupa 24 de ore, il face pe mortul. De ce nu s-a manifestat pe loc, daca nu i-a placut? De ce a trebuit sa imi spuna minciuni?


Acum ca s-a vazut cu sacii in caruta si si-a atins scopul, acela de a se culca cu tine, nu-l mai interesezi, e simplu.

Incearca sa cunosti mai bine un barbat inainte de a deveni intima cu el.


Kokeshi, tu ce numar porti la picior ?
Baiat_virgin
Postat pe 24 Aprilie 2012 12:35
De la: Micaell, la data 2012-04-24 12:32:56De cat timp il cunosteai? V-ati intalnit de doua ori si gata, tusti in pat? Daca e asa, atunci poti sa astepti mult si bine sa te sune Daca te-a vazut ca cedezi repede, probabil ca si-a zis ca esti usurica si nu se merita sa aiba o relatie cu tine (si daca nu i-a placut nici sexul, pt ce naiba sa mai vina la tine?!). Ce amuzante sunteti! Va culcati cu ei de la prima intalnire, si pe-urma va mirati ca nu va mai cauta! Iar ca raspuns la dilema ta:un barbat daca nu-ti mai raspunde, e clar nu mai e interesat de tine; simplu si concis. Atunci cand iti pasa de cineva, gasesti cinci minute libere sa trimiti un mesaj. Acu, nu vb de situatii exceptionale, cand a avut un accident, i-a murit pisica sau mai stiu eu ce. In cazul de fata insa, nu prea cred ca e vorba de asa ceva...

e usurica, 45 de kile asea.
amuzanta sunt numai io, te rog
si-acum, invidiosii pe interval..repede. la semnalul meu
muza_ta
Postat pe 24 Aprilie 2012 12:36
De la: Broscaru, la data 2012-04-24 12:59:09
De la: muza_ta, la data 2012-04-24 12:33:19
De la: Broscaru, la data 2012-04-24 12:21:34Pai daca azi l-ai cunoscut si maine ti-ai tras-o normal ca a disparut ca magaru-n ceata.Data viitoare asteapta si tu sa cunosti mai bine persoana,poate treci pe la mine-n helesteu sa te fac broscuta mea.

da zi-i din prima ca n-ai credit s-o suni dupa!

Pai nu am zis ca va fi singura mea broscuta,am mai multe si vreau sa le insir pe toate odata.

muza_ta
Postat pe 24 Aprilie 2012 13:05
De la: Broscaru, la data 2012-04-24 12:59:09
De la: muza_ta, la data 2012-04-24 12:33:19
De la: Broscaru, la data 2012-04-24 12:21:34Pai daca azi l-ai cunoscut si maine ti-ai tras-o normal ca a disparut ca magaru-n ceata.Data viitoare asteapta si tu sa cunosti mai bine persoana,poate treci pe la mine-n helesteu sa te fac broscuta mea.

da zi-i din prima ca n-ai credit s-o suni dupa!

Pai nu am zis ca va fi singura mea broscuta,am mai multe si vreau sa le insir pe toate odata.

adica... in grup...
Zed_Sly
Postat pe 24 Aprilie 2012 15:36

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cum il cuceresti 20 De la: Laurelin 28 Aprilie 2009 23:58
niste sfaturi ...sau opinii daca se poate 157 De la: babe02 12 Septembrie 2012 12:20
Ce ma fac? Am nevoie urgenta de un sfat!!! 13 De la: pitic96 14 Ianuarie 2014 17:31
Sa merg sau sa nu merg. help!!! 27 De la: Eva32 31 Iulie 2011 01:12
Caut colega apartament - Dorobanti 1 De la: marydya 29 Iulie 2008 00:12