Setari Cookie-uri

iubire ciudata

buna dimineata .sunt noua aici..simt nevoia sa ma confesez ca sa zic asa cuiva...inima mea simt ca o va lua razna.
Incep prin a va spune pe scurt poveste mea cu acest barbat.
M-am indragostit de el nebuneste ink de mik..l-am cunoscut printr-o colega de liceu ..el era arestat in acea perioada..am vorbit cu el la telefon de f multe ori,mi sa parut un barbat in adevaratul sesn al cuvantului.Lunile au trecut am pus repede suflet pentru el..insa dezamagirile nu au intarziat sa apara...El vorbea cu mai multe fete le telefon..in fine..A iesit afara d akolo,am stat cu el un timp(bineinteles m-am culcat cu el,eu fiind domnisoara ..la 18 ani jumate)am crezut ca el va fi barbatul meu.. bninteles m-am inselat..neam despartit,dar mai mereu am tinut legatura..el avea alte relatii cu o multime de fete..eu eram cu altcineva...mereu ne-am vorbit,mereu ne-am sfatuit etc.
AKM 3 zile m-a sunat dupa 2 luni in care nu am mai stiut nimik unul de altu..era din nou ARESTAT!era f disperat..am vorbit cu el f mult:X:
Mereu ma intrebat daca il urasc,sau daca am resentimete pentru el,daca mai poate fi cv intre noi,daca mam gandit la el...lucruri destea kre pe mn mau atins l inima.el sr vrea impacare din cate vad eu,dar fara obligatii.....el akm are nevoie d bani s iasa d acolo si vrea sa faca rost de la o alta femeie(o educatoare) si vrea sa-l accept asa....

Omul asta mia dezvelit inima in 2 3 zile..ma facut sa ma gandesc la el din nou,stiu ca el niciodata nu se va potoli,el asa e facut...mi-a spus ca am locul meu in inima lui,si k il doare cand aude ca vorbesc cu alti barbati sau ca ies in locuri unde pot fi admirata de alti barbati.......wtf nu inteleg deloc ce vrea cu adevarat! NU este bine ceea ce simt,stiu asta ptr ca ma facut sa sufar mult atunci,dar iubirea mea ptr el va ramane in inima mea mereu..nush dc... ce sfaturi imi dati?sa ii mai raspund la telefon?ce atitudine sa abordez cu el??PS. EL STIE CE A PIERDUT SI REGRETA!
kudika_7347
Postat pe 14 Mai 2012 03:46

cred ca esti foarte naiva si foarte marunt din punct de vedere spiritual si intelectual,adica esti de aceeasi speta ca si el
jean_luc_picard
Postat pe 14 Mai 2012 06:48
hmmm....e greu sa iubesti si sa nu sti ce sa faci! si mai ales daca iubesti persoana nepotrivita! crezi ca meriti asa ceva?sau mai bine spus...ti-ar place sa stai langa un delecvent? app..din curiozitate...dc a fc puscarie?eu zica sa nu ii mai raspunzi...o sa`l uiti pt ca nu te merita. tu iti doresti aventura sau ceva serios? daca vrei ceva serios eu zic....next!!!
kudikale
Postat pe 14 Mai 2012 10:10
si daca eu iti spun sa nu-i mai raspunzi la telefon o sa ma asculti?!
kiss_my_ass
Postat pe 14 Mai 2012 10:38
Vai, stie ce a pierdut si regreta Ce emotionant! Probabil ca asta le spune tuturor fatucilor cu care a mai iesit... Si daca are nevoie saracutul de bani, niciun efort nu e de prisos! Lasa-l dra draga pe puscarias, ca nu cred ca ai nevoie de asa ceva langa tine! Baietii rai sunt intr-adevar irezistibili... dar cand o sa te pomenesti ca-ti umfla ochiul sau ca-si face harem de pitzi, nu stiu daca o sa mai fii chiar atat de incantata. Naivitatea sa stii ca se plateste scump.
Micaell
Postat pe 14 Mai 2012 10:38
De la: kudika_7347, la data 2012-05-14 03:46:43

buna dimineata .sunt noua aici..simt nevoia sa ma confesez ca sa zic asa cuiva...inima mea simt ca o va lua .....

Eu,una,inca nu am intalnit barbatul,care sa regrete ceea ce a facut bun sau mai putin bun!!!

Vrei un sfat,nu?????????Daca iti spun sa iti vezi de viata ta,,ai sa il urmezi????
MissRainbow
Postat pe 14 Mai 2012 10:49
Are nevoie de pachete cu mancare si tigari ,si el va suna pe toate sa-si faca provizii pt cand iasa sa va ameteasca pe voi toate.Mai fataaaa,altu nu mai poti gasi????
Titanika
Postat pe 14 Mai 2012 11:32
De la: kudika_7347, la data 2012-05-14 03:46:43buna dimineata .sunt noua aici..simt nevoia sa ma confesez ca sa zic asa cuiva...inima mea simt ca o va lua razna.
Incep prin a va spune pe scurt poveste mea cu acest barbat.
M-am indragostit de el nebuneste ink de mik..l-am cunoscut printr-o colega de liceu ..el era arestat in acea perioada..am vorbit cu el la telefon de f multe ori,mi sa parut un barbat in adevaratul sesn al cuvantului.Lunile au trecut am pus repede suflet pentru el..insa dezamagirile nu au intarziat sa apara...El vorbea cu mai multe fete le telefon..in fine..A iesit afara d akolo,am stat cu el un timp(bineinteles m-am culcat cu el,eu fiind domnisoara ..la 18 ani jumate)am crezut ca el va fi barbatul meu.. bninteles m-am inselat..neam despartit,dar mai mereu am tinut legatura..el avea alte relatii cu o multime de fete..eu eram cu altcineva...mereu ne-am vorbit,mereu ne-am sfatuit etc.
AKM 3 zile m-a sunat dupa 2 luni in care nu am mai stiut nimik unul de altu..era din nou ARESTAT!era f disperat..am vorbit cu el f mult:X:
Mereu ma intrebat daca il urasc,sau daca am resentimete pentru el,daca mai poate fi cv intre noi,daca mam gandit la el...lucruri destea kre pe mn mau atins l inima.el sr vrea impacare din cate vad eu,dar fara obligatii.....el akm are nevoie d bani s iasa d acolo si vrea sa faca rost de la o alta femeie(o educatoare) si vrea sa-l accept asa....

Omul asta mia dezvelit inima in 2 3 zile..ma facut sa ma gandesc la el din nou,stiu ca el niciodata nu se va potoli,el asa e facut...mi-a spus ca am locul meu in inima lui,si k il doare cand aude ca vorbesc cu alti barbati sau ca ies in locuri unde pot fi admirata de alti barbati.......wtf nu inteleg deloc ce vrea cu adevarat! NU este bine ceea ce simt,stiu asta ptr ca ma facut sa sufar mult atunci,dar iubirea mea ptr el va ramane in inima mea mereu..nush dc... ce sfaturi imi dati?sa ii mai raspund la telefon?ce atitudine sa abordez cu el??PS. EL STIE CE A PIERDUT SI REGRETA!

probabil l-au cam parasit toate de cand e arestat si si-a amintit ca existi tu, care esti amorezata de el pana peste urechi si de ce nu s-ar folosi putin de tine.Nu-ti mai pierde timpul cu el si nu te mai amagi aiurea,cand va da de bine, o va lua de la inceput.Esti sigura ca asta vrei??
dany1971
Postat pe 14 Mai 2012 12:31

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
soacrele 3 De la: cristiana_cris 25 Noiembrie 2009 13:09
SI-A BATUT JOC DE TOATE!!! 17 De la: Mary_angel 2 Ianuarie 2009 11:13
Despartire... 49 De la: Andrei21 7 Iulie 2015 07:03
3 ani frumosi dar acum vrea sa fie singura 63 De la: alish23 24 Februarie 2011 16:31
HELP PLS :( 16 De la: Shhh 3 Februarie 2010 10:11