Setari Cookie-uri

oare sa mi pierd orice speranta?

MAMAAAAAAAAAAAA....ce carnat revin luni ,dar pana atunci nu ma cauta sunt in doliu si nu am rabdare.
BAFTA!!!
criszoe
Postat pe 6 Iunie 2012 20:35
imi pare rau ca esti in doliu....astept un sfat ceva...o parere daca vrei sa imi dai...oricum acum iau niste calmante si nu prea sunt in stare sa reactionez si sa mai gandesc asa cum trebuie....:(
kudika_7151
Postat pe 6 Iunie 2012 21:25
criszoe, a glumit cand a zis de doliu
maria-ioana
Postat pe 6 Iunie 2012 21:27
deci pur si simplu acum am sufletul facut bucatele.daca acum cand a aflat absolut tot adevarul despre mine vedeam k nu il intereseaza incercam sa ma impac cu ideea si gata....dar l am facut sa sa sufere l am facut sa sufere foarte mult...nu merita m a iubit a facut orice am vrut pentru mine......nu pot sa cred...deci daca incerc sa imi gasesc macar pentru mine o explicatie la ce am facut nu gasesc.....pur si simplu nu gasesc...:( stiu doar ca il iubesc....si o sa l iubesc mult timp de acum inainte...as vrea doar sa nu ramana cu impresia k am vurt sa mi bat joc de el pentru k nici o clipa nu am gandit asta...si ma mai doare faptul ca eu chiar m am schimbat chiar eram hotarata sa raman asa cuminte si numai pentru el...dar acum am ramas singura.......toata lumea imi zice k totul trece dar eu in momentul asta jur ca nu stiu daca o sa imi revin vreodata din asta...o sa raman cu constiinta incacata si cu vinovatia asta in suflet toata viata cred.......asta e ...acum astept sper ca tinand cont de faptul k stiu sigur k chiar m a iubit poate daca trece ceva timp o sa i se faca dor de mine si o sa ma sune macar...:(
kudika_7151
Postat pe 6 Iunie 2012 21:31
pai altcva mai stie decat sa glumeasca
kudika_8350
Postat pe 6 Iunie 2012 21:31
a..nu mi am dat seama...sunt prea abatuta acum sa mai realizez ceva...
kudika_7151
Postat pe 6 Iunie 2012 21:32
De la: kudika_7151, la data 2012-06-06 21:25:55imi pare rau ca esti in doliu....astept un sfat ceva...o parere daca vrei sa imi dai...oricum acum iau niste calmante si nu prea sunt in stare sa reactionez si sa mai gandesc asa cum trebuie....:(
MULTUMESC.ITI RECOMAND CEAI DE TEI CARE ESTE SI NATUREL SI UN CALMANT BENEFIC,ORICE ESTE AZI IN VIATA TA SE VA REZOLVA, ESTI TRISTA,DAR VA VENI O ZI CAND VEI ZAMBI.ACOLO UNDE AI PLANSA AZI.PRETUIESTE CEEA CE AI AZI ,SANATATEA PT CA ESTE MAI BUNA DE CAT TOATE IN REST TOATE LE VEI FACE DACA AI SANATATE.
criszoe
Postat pe 6 Iunie 2012 21:32
De la: caisa, la data 2012-06-06 21:27:54criszoe, a glumit cand a zis de doliu
NUP...
criszoe
Postat pe 6 Iunie 2012 21:33
lasa iubita asta e,,acum cred ca e bn ca noi 2 sa incepem o relatie serioasa impreuna
kudika_8350
Postat pe 6 Iunie 2012 21:33
De la: criszoe, la data 2012-06-06 21:33:20
De la: caisa, la data 2012-06-06 21:27:54criszoe, a glumit cand a zis de doliu
NUP...

serios?
imi pare sincer rau
iarta-ma pt gafa mea
maria-ioana
Postat pe 6 Iunie 2012 21:36
deci eu sunt constienta ca nimeni nu are cum sa ma inteleaga daca nici macar eu nu pot sa o fac...poate k ai dreptate dar in momentul asta simt ca nu o sa treaca pur si simplu nu concep viata fara el...pt mn a fost orice ...prieten tata frate orice ....a fost o legatura mai speciala intre noi nu pot sa renunt la el face parte din viata mea.....spune mi te rog..crezi ca daca intr adevar m a iubit peste ceva timp ar fi posibil sa ma sune?ar fi posibil sa mi simta lipsa?:((
kudika_7151
Postat pe 6 Iunie 2012 21:38
De la: caisa, la data 2012-06-06 21:36:15
De la: criszoe, la data 2012-06-06 21:33:20
De la: caisa, la data 2012-06-06 21:27:54criszoe, a glumit cand a zis de doliu
NUP...

serios?
imi pare sincer rau
iarta-ma pt gafa mea
multumesc nu aveai de unde stii
a intrat aici un pic sa ma relax
criszoe
Postat pe 6 Iunie 2012 21:38
nici lacrimi nu mai am macar..[ur si simplu sunt asa abatuta nu am mai avut niciodata starea asta ...simt o nu o sa pot sa trec peste..park mi s a rupt o bucata din inima.......exact asa s a intamplat si in ianuarie cand a aflat chestia aia ...aceleasi lucruri mi le a zis.....exact la fel..dar credeti k dk a trecut o data peste ar fi posibil sa se intample o minune sa mai treaca o data?
kudika_7151
Postat pe 6 Iunie 2012 21:41
De la: kudika_7151, la data 2012-06-06 21:38:00deci eu sunt constienta ca nimeni nu are cum sa ma inteleaga daca nici macar eu nu pot sa o fac...poate k ai dreptate dar in momentul asta simt ca nu o sa treaca pur si simplu nu concep viata fara el...pt mn a fost orice ...prieten tata frate orice ....a fost o legatura mai speciala intre noi nu pot sa renunt la el face parte din viata mea.....spune mi te rog..crezi ca daca intr adevar m a iubit peste ceva timp ar fi posibil sa ma sune?ar fi posibil sa mi simta lipsa?:((
absolut orice este posibil si cand iubesti cu adevarat nu poti sta deoparte oricata mandrie ai,nu poti si iti calci pe toata mandria ,dar...asta doar daca iubesti cu adevarat.in viata sunt si bune si rele si de multe ori mai facem si ceea ce nu ne place de asta zic ...TOATE IS TRECATOARE,DAR TREBUIE SA NE BUCURAM CEL MAI MULT SI SA PRETUIM SANATATEA.
Iti recomand cu caldura ceai de tei este natural si benefic.
PACE IN SUFLET ITI DORESC SI MULTA RABDARE.VEI VEDEA CA TIMPUL LE REZOLVA PE TOATE.
criszoe
Postat pe 6 Iunie 2012 21:42
iti multumesc mult de tot.chia aveam nevoie de un sfat de o parere...Dumnezeu stie cat de mult il iubesc si poate asa a vrut El sa afle tot adevarul acum...dar spune mi te rog crezi ca este mai bine sa il las pe el sa ma caute cand se linisteste,cand o sa vrea?mi a dat un mesaj astazi si mi a spuns asa...o sa te sun,stai linistita da intelege ma si pe mine:( adik nu neaparat daca nu ma suna o zi 2 asta inseamna ca a uitat de mn nu?:(
kudika_7151
Postat pe 6 Iunie 2012 21:47
De la: kudika_7151, la data 2012-06-06 21:47:05iti multumesc mult de tot.chia aveam nevoie de un sfat de o parere...Dumnezeu stie cat de mult il iubesc si poate asa a vrut El sa afle tot adevarul acum...dar spune mi te rog crezi ca este mai bine sa il las pe el sa ma caute cand se linisteste,cand o sa vrea?mi a dat un mesaj astazi si mi a spuns asa...o sa te sun,stai linistita da intelege ma si pe mine:( adik nu neaparat daca nu ma suna o zi 2 asta inseamna ca a uitat de mn nu?:(
OK,deci sperante exista.daca el a zis ca te va suna cand se va linisti o va face,dar o va face in momentul in care isi va da seama ca chiar te iubeste insa nu vreau sa iti dau sperante desarte.Daca nu o va face inseamna ca va trebui sa te resemnezi si iti recomand asta din inima ,nu te injosi ,resemnare si viata merge inainte.din greseli invatam si un sut un fund un pas inainte.Multa rabdare si vei vedea,CA... va fi bine.Gandire pozitiva si rabdare.
Succes!!
criszoe
Postat pe 6 Iunie 2012 21:58
multumesc.deci eu raman cu speranta si o sa astept sa ma sune.stiu sigur k pana ieri ma iubea si nu cred k s au dus absolut toate sentimentele asa dintr o data...eu aman cu speranta.....si e bine ca el stie ca din ianuarie nu am mai facut absolut nimik...si poate tine cont de faptul k m am schimbat..vizibil....acum o sa incerc sa dorm k m amu obosit de tot pastilele alea..:( ms inca o data si daca o sa mai ai chef si timp sa vb ma mai sfatuiesti cu ceva chia ti as fi recunoscatoare..la cat de singua ma simt acum
kudika_7151
Postat pe 6 Iunie 2012 22:03
De la: kudika_7151, la data 2012-06-06 22:03:36multumesc.deci eu raman cu speranta si o sa astept sa ma sune.stiu sigur k pana ieri ma iubea si nu cred k s au dus absolut toate sentimentele asa dintr o data...eu aman cu speranta.....si e bine ca el stie ca din ianuarie nu am mai facut absolut nimik...si poate tine cont de faptul k m am schimbat..vizibil....acum o sa incerc sa dorm k m amu obosit de tot pastilele alea..:( ms inca o data si daca o sa mai ai chef si timp sa vb ma mai sfatuiesti cu ceva chia ti as fi recunoscatoare..la cat de singua ma simt acum
Apropo,ce fel de pastile iei si cine ti le-a recomandat???
Cand iubesti ,ierti pt ca iubirea este mai mare de cat durerea ,dar asta daca nu lasi loc sa intervin ura...pt ca sa nu uitam totusi ca de la iubire la ura nu este de cat un pas.
criszoe
Postat pe 6 Iunie 2012 22:07

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Info casa de asigurari 1 De la: kudika_966073 22 Mai 2014 12:54
buna 3 De la: RALU_27 19 Februarie 2013 14:40
Ambitie barbateasca 643 De la: kudika_13901 11 Septembrie 2012 11:43
Am nevoie urgent de un sfat OPERATIA LASEK 1 De la: kudika146267 7 Ianuarie 2011 15:59
Ce ar fi fãcut piþipoancele fãrã telefon mobil? Cu ce s-ar fi pozat ? 14 De la: kudika_13420 2 Octombrie 2012 15:16