De ce acum?

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

Fosta membra Kudika.ro
De ce tot incerci sa tragi de fostul tau iubit, nu vezi ca el nu-ti mai da, de foarte mult timp, niciun fel de importanta? Nu te mai umili in fata unui astfel de individ, te rog eu. Din moment ce s-a despartit atat de usor de tine si te trateaza cu atata raceala, e clar ca nu a tinut prea mult la tine.

Mai bine te-ai concentra pe noua ta relatie, pe o admitere la o facultate, pe gasirea unui job, astea ar trebuie sa fie prioritatile la ora actuala pentru tine, nu cum sa-i atragi atentia fostului iubit. Pe un om care nu da doi bani pe tine nici tu sa nu dai mai mult. Trateaza-l si tu cu raceala si indiferenta, chiar daca in interiorul tau suferi, si gandeste-te ca persoana care nu te apreciaza, nu te merita.

Fii demna si nu te mai umili!
Raporteaza abuz de limbaj
"Fiecare iarta in masura in care-si iubeste semenii." La Rochefoucauld
kudika_12054 Avatarul lui kudika_12054

2 mesaje

de el nu am tras...adica .. de un an de zile...eu nu l-am cautat...tocmai ca mi-e frica de reactia lui...
Fosta membra Kudika.ro
De la: kudika_12054, la data 2012-07-15 15:22:09de el nu am tras...adica .. de un an de zile...eu nu l-am cautat...tocmai ca mi-e frica de reactia lui...

Ce varsta ai spus ca ai???? Orice comment este de prisos!!!!Daca a trecut un an de zile ,de cand te-ai despartit de el,,,cecrost are aplicarea ta????????
Now is me ,who is next?
kudika_12054 Avatarul lui kudika_12054

2 mesaje

18...adik?aplicarea mea?
Fosta membra Kudika.ro
De la: kudika_12054, la data 2012-07-16 01:49:5018...adik?aplicarea mea?

Da,subiectul deschis de tine????
Now is me ,who is next?