Setari Cookie-uri

pt cei fara inhibitzii

buna everybody,am sa descriu pe scurt/ am o relatie cu prietenul meu de 5 ani dar problema noastra este urmatoarea pe plan sexual ceva nu merge el este cam....mut si fara initiativa in fine, zilele trecute ne/am certat din nou si am inceput sa il trag de limba sa/mi spuna ce vrea cum vrea etc. pana la urma a cedat la care el imi spune urmatorul lucru "fi si tu mai atragatoare...prin gesturi cuvinte'' i/am cerut sa imi explice cum adica atragatoare la care imi zice "nu stiu adica atragatoare zi si tu ceva zi mai f...../ma odata sau chesti de genu'' si i/am spus adica mai murdar vrei?nu a zis nimic.M/am am gandit la chestia cu frisca cicolata ceva sa il surprind ,sper ca nu o sa ii se para "prea ca in filme" nu stiu mie cumva teama si de reactia lui,da ori ce ar fi eu o sa incerc.Dar cum fac ,cum sa incep ,stau cu cicolata sau cu tubul de frisca langa pat sau cu lenjeria intima crede/ma nu stiu cum sa incep adica vine de la munca facem un dus si eu imi pun lenjeria si dupaia...adica pe bune nu stiu pt ca nu am facut/o nicodata nu stiu cum sa/l abordez.Niste pareri ideei fetelor daca ati incercat cu cioclata frisca pt sexul oral
kudika_13925
Postat pe 9 August 2012 17:14
mai bine iti vezi de caltii tai si lasi prostiile pentru filme.
picard-jean-luc
Postat pe 9 August 2012 17:21
o idee.....schimba partenerul. Daca acum ca sunteti tineri face nazuri imagineaza-ti mai tarziu.! S-a plictisit omu' si orice ai face i se va parea teatral de acum inainte. O alta idee, mai putin extrema, ar fi sa va despartiti o perioada de timp sa vedeti daca va doriti unul pe celalalt. Asta daca intre timp nu va gasi pe altcineva. In orice caz situatia voastra nu miroase a bine
mircik25
Postat pe 9 August 2012 17:25
madogu este chemat de urgenta pentru remedierea situatiei! 339 a deraiat iar pe aratura!
picard-jean-luc
Postat pe 9 August 2012 19:12
De la: kudika_10951, la data 2012-08-09 19:12:48 madogu este chemat de urgenta pentru remedierea situatiei! 339 a deraiat iar pe aratura!



Pentru tine,,orice informatie venita din partea mea,,reprezinta taifunul ratiunii tale,nu o poti digera ca atare,si,drept urmare,intri in panica!!Ce s-a intamplat?Ce este atat de complicat de citit si de inteles!!Du-te la orice sexolog si vei auzi aceleasi indemnuri,bineinteles,exprimate sub alta forma,fiecare persoana exprimandu-se personalizat!!!
MissRainbow
Postat pe 9 August 2012 19:23
In alta ordine de idei, nu e nimic rau in a incerca lucruri noi.next tine, il astepti intr-o lenjerie frumoasa, iar el va face cel mainscurt dus din viata lui:-P...apoi oridinea lucrurilor vine de la sine.nu ai nevoie de cineva sa iti spuna ce sa faci.iti vei da seama pe moment. Ai nevoie de putin curaj, in rest totul se experimenteaza.dar nu o fa din obligatie.e imp sa te simti si tu bine.bafta
tania20
Postat pe 17 August 2012 18:46


Hm,si de aici mi-a fost stearsa postarea,sper, doar ca autoarea topicului,,sa fi avut timp sa citeasca ce anume am tastat, referitor la subiectul de interes!!!
MissRainbow
Postat pe 17 August 2012 18:49
De la: MissRainbow, la data 2012-08-09 19:23:25
De la: kudika_10951, la data 2012-08-09 19:12:48 madogu este chemat de urgenta pentru remedierea situatiei! 339 a deraiat iar pe aratura!



Pentru tine,,orice informatie venita din partea mea,,reprezinta taifunul ratiunii tale,nu o poti digera ca atare,si,drept urmare,intri in panica!!Ce s-a intamplat?Ce este atat de complicat de citit si de inteles!!Du-te la orice sexolog si vei auzi aceleasi indemnuri,bineinteles,exprimate sub alta forma,fiecare persoana exprimandu-se personalizat!!!


ca dovada ai fost cenzurata! deci am avut dreptate ca ai fost cam nepotrivita
picard-jean-luc
Postat pe 17 August 2012 20:35
De la: MissRainbow, la data 2012-08-17 18:49:29

Hm,si de aici mi-a fost stearsa postarea,sper, doar ca autoarea topicului,,sa fi avut timp sa citeasca ce anume am tastat, referitor la subiectul de interes!!!


pentru binele ei ar fi bine sa nu fi vazut! se sinucide sigur!
picard-jean-luc
Postat pe 17 August 2012 20:36
De la: kudika_13925, la data 2012-08-09 17:14:15buna everybody,am sa descriu pe scurt/ am o relatie cu prietenul meu de 5 ani dar problema noastra este urmatoarea pe plan sexual ceva nu merge el este cam....mut si fara initiativa in fine, zilele trecute ne/am certat din nou si am inceput sa il trag de limba sa/mi spuna ce vrea cum vrea etc. pana la urma a cedat la care el imi spune urmatorul lucru "fi si tu mai atragatoare...prin gesturi cuvinte'' i/am cerut sa imi explice cum adica atragatoare la care imi zice "nu stiu adica atragatoare zi si tu ceva zi mai f...../ma odata sau chesti de genu'' si i/am spus adica mai murdar vrei?nu a zis nimic.M/am am gandit la chestia cu frisca cicolata ceva sa il surprind ,sper ca nu o sa ii se para "prea ca in filme" nu stiu mie cumva teama si de reactia lui,da ori ce ar fi eu o sa incerc.Dar cum fac ,cum sa incep ,stau cu cicolata sau cu tubul de frisca langa pat sau cu lenjeria intima crede/ma nu stiu cum sa incep adica vine de la munca facem un dus si eu imi pun lenjeria si dupaia...adica pe bune nu stiu pt ca nu am facut/o nicodata nu stiu cum sa/l abordez.Niste pareri ideei fetelor daca ati incercat cu cioclata frisca pt sexul oral


Draga mea,ia un bici si punel la punct sa vezi ce de vorbe scoti din el
Titanika
Postat pe 17 August 2012 20:45
De la: Titanika, la data 2012-08-17 20:45:06
Draga mea,ia un bici si punel la punct sa vezi ce de vorbe scoti din el



Sigur,sa nu-l slabeasca din stransoarea biciului!!!!! Buna seara,Titanika,,esti scumpa la citit, dupa cum observ!!!!
MissRainbow
Postat pe 17 August 2012 20:50
De la: MissRainbow, la data 2012-08-17 20:50:09
De la: Titanika, la data 2012-08-17 20:45:06
Draga mea,ia un bici si punel la punct sa vezi ce de vorbe scoti din el



Sigur,sa nu-l slabeasca din stransoarea biciului!!!!! Buna seara,Titanika,,esti scumpa la citit, dupa cum observ!!!!


Buna draga mea!!!
Au murit altii inaintea mea,eu ma mai chinui un pic pe ultima suta de metri
Din cate am observat,biciul ar trebui folosit mai multor persoane de sex masculin!
Titanika
Postat pe 17 August 2012 20:56
Nu vreau sa fiu rea, dar generatia asta ... parca nu stiu nici sa se f*ta....
Atatea intrebari ,,existentiale'' in loc sa faca ceea ce simt !
GHEISA_
Postat pe 17 August 2012 20:57
De la: GHEISA_, la data 2012-08-17 20:57:34Nu vreau sa fiu rea, dar generatia asta ... parca nu stiu nici sa se f*ta....
Atatea intrebari ,,existentiale'' in loc sa faca ceea ce simt !


nici eu nu stiu! vreau prefesoara!
picard-jean-luc
Postat pe 17 August 2012 20:59
De la: kudika_10951, la data 2012-08-17 20:59:32
De la: GHEISA_, la data 2012-08-17 20:57:34Nu vreau sa fiu rea, dar generatia asta ... parca nu stiu nici sa se f*ta....
Atatea intrebari ,,existentiale'' in loc sa faca ceea ce simt !


nici eu nu stiu! vreau prefesoara!




Cumpara creta si tablita.... si vino sa iti desenez
GHEISA_
Postat pe 17 August 2012 21:09
De la: Titanika, la data 2012-08-17 20:56:11
De la: MissRainbow, la data 2012-08-17 20:50:09
De la: Titanika, la data 2012-08-17 20:45:06
Draga mea,ia un bici si punel la punct sa vezi ce de vorbe scoti din el



Sigur,sa nu-l slabeasca din stransoarea biciului!!!!! Buna seara,Titanika,,esti scumpa la citit, dupa cum observ!!!!


Buna draga mea!!!
Au murit altii inaintea mea,eu ma mai chinui un pic pe ultima suta de metri
Din cate am observat,biciul ar trebui folosit mai multor persoane de sex masculin!



Da ,si din ce in ce mai des,,le place!!!!
MissRainbow
Postat pe 17 August 2012 21:11
De la: GHEISA_, la data 2012-08-17 21:09:36
De la: kudika_10951, la data 2012-08-17 20:59:32
De la: GHEISA_, la data 2012-08-17 20:57:34Nu vreau sa fiu rea, dar generatia asta ... parca nu stiu nici sa se f*ta....
Atatea intrebari ,,existentiale'' in loc sa faca ceea ce simt !


nici eu nu stiu! vreau prefesoara!




Cumpara creta si tablita.... si vino sa iti desenez

ce sa-mi desenezi pe mine? pune mana si arata-mi practic
picard-jean-luc
Postat pe 17 August 2012 21:37
eu am impresia k nici tu nu stii ce ti place. jucati va impreuna descoperiti va, spune i ce iti place cum vrei sa te atinga, ce simti, la fel si el fara rusine, in timpul sexului daca iti vine o idee pune o in aplicare, bn nu brusc sa l sperii.... delicat... esti femeie, imagineaza ti k faci un film in timpul actului ... preia din comportamentul unei actrite.. dar totul natural doar daca iti place. Cum spuneam.. intai trebuie sa stii ce ti place tie, apoi sa pui in aplicare... descopera te singura daca el e bou si nu stie.
kammy31
Postat pe 26 August 2012 15:05
De la: Titanika, la data 2012-08-17 20:45:06
De la: kudika_13925, la data 2012-08-09 17:14:15buna everybody,am sa descriu pe scurt/ am o relatie cu prietenul meu de 5 ani dar problema noastra este urmatoarea pe plan sexual ceva nu merge el este cam....mut si fara initiativa in fine, zilele trecute ne/am certat din nou si am inceput sa il trag de limba sa/mi spuna ce vrea cum vrea etc. pana la urma a cedat la care el imi spune urmatorul lucru "fi si tu mai atragatoare...prin gesturi cuvinte'' i/am cerut sa imi explice cum adica atragatoare la care imi zice "nu stiu adica atragatoare zi si tu ceva zi mai f...../ma odata sau chesti de genu'' si i/am spus adica mai murdar vrei?nu a zis nimic.M/am am gandit la chestia cu frisca cicolata ceva sa il surprind ,sper ca nu o sa ii se para "prea ca in filme" nu stiu mie cumva teama si de reactia lui,da ori ce ar fi eu o sa incerc.Dar cum fac ,cum sa incep ,stau cu cicolata sau cu tubul de frisca langa pat sau cu lenjeria intima crede/ma nu stiu cum sa incep adica vine de la munca facem un dus si eu imi pun lenjeria si dupaia...adica pe bune nu stiu pt ca nu am facut/o nicodata nu stiu cum sa/l abordez.Niste pareri ideei fetelor daca ati incercat cu cioclata frisca pt sexul oral


Draga mea,ia un bici si punel la punct sa vezi ce de vorbe scoti din el

rondina
Postat pe 26 August 2012 16:34
wow maica ce barbat, au asi sta toata ziua calare pe ea sa pe tine,

eu duc lipsa cu a mea, odata pe sapt, n-o ce zici ce sa fac eu?????? sau ce asi putea face fetelor
kudika_14445
Postat pe 26 August 2012 16:53
De la: kudika_14445, la data 2012-08-26 16:53:34wow maica ce barbat, au asi sta toata ziua calare pe ea sa pe tine,

eu duc lipsa cu a mea, odata pe sapt, n-o ce zici ce sa fac eu?????? sau ce asi putea face fetelor



......sa te faci barbat in primul rand.... pletele de la avatar .... nu iti sade bine cu ele
GHEISA_
Postat pe 26 August 2012 16:58
De la: kudika_14445, la data 2012-08-26 16:53:34wow maica ce barbat, au asi sta toata ziua calare pe ea sa pe tine,

eu duc lipsa cu a mea, odata pe sapt, n-o ce zici ce sa fac eu?????? sau ce asi putea face fetelor



Depinde de natura sexului,pe care il detii!!!Daca esti barbat ,cu avatar de femeie,,imi pare rau,,dar orice sfat devine inutil pentru tine!!!Ti-ar fi teama sa-l pui in practica,asa cum iti este frica sa fii transparent, pe acest forum!!
MissRainbow
Postat pe 26 August 2012 18:24






De la: kudika_13925, la data 2012-08-09 17:14:15buna everybody,am sa descriu pe scurt/ am o relatie cu prietenul meu de 5 ani dar problema noastra este urmatoarea pe plan sexual ceva nu merge el este cam....mut si fara initiativa in fine, zilele trecute ne/am certat din nou si am inceput sa il trag de limba sa/mi spuna ce vrea cum vrea etc. pana la urma a cedat la care el imi spune urmatorul lucru "fi si tu mai atragatoare...prin gesturi cuvinte'' i/am cerut sa imi explice cum adica atragatoare la care imi zice "nu stiu adica atragatoare zi si tu ceva zi mai f...../ma odata sau chesti de genu'' si i/am spus adica mai murdar vrei?nu a zis nimic.M/am am gandit la chestia cu frisca cicolata ceva sa il surprind ,sper ca nu o sa ii se para "prea ca in filme" nu stiu mie cumva teama si de reactia lui,da ori ce ar fi eu o sa incerc.Dar cum fac ,cum sa incep ,stau cu cicolata sau cu tubul de frisca langa pat sau cu lenjeria intima crede/ma nu stiu cum sa incep adica vine de la munca facem un dus si eu imi pun lenjeria si dupaia...adica pe bune nu stiu pt ca nu am facut/o nicodata nu stiu cum sa/l abordez.Niste pareri ideei fetelor daca ati incercat cu cioclata frisca pt sexul oral





Daca atractie nu e, nimic nu e.
Dar sa nu uitam ca daca dragoste nu e.tot nimic nu e. Intre voi se pare ca s-a dus pasiunea asa ca degeaba toate maimutarelile astea . Daca gesturile si cuvintele nu vin de la sine sunt penibile toate scenariile astea.
Thais13
Postat pe 26 August 2012 18:59
De la: GHEISA_, la data 2012-08-17 20:57:34Nu vreau sa fiu rea, dar generatia asta ... parca nu stiu nici sa se f*ta....
Atatea intrebari ,,existentiale'' in loc sa faca ceea ce simt !


Daca-i iei la lectia de anatomie nici nu stiu bine unde au sexul si ce se face cu el .
Thais13
Postat pe 26 August 2012 19:01
Probabil il satisface vreo colega la munca si de asta nu te mai vede atragatoare.
kudika_14853
Postat pe 26 August 2012 21:08
Lasa fata in pace, nu-i mai baga si tu strambe, ca va pune botul la vrajeala si numai sex nu va mai fi ala!
kudika467548
Postat pe 27 August 2012 12:30
De la: kudika467548, la data 2012-08-27 12:30:42 Lasa fata in pace, nu-i mai baga si tu strambe, ca va pune botul la vrajeala si numai sex nu va mai fi ala!


pana la 40 de ani femeile sunt foarte naive
picard-jean-luc
Postat pe 27 August 2012 12:36
De la: kudika467548, la data 2012-08-27 12:30:42 Lasa fata in pace, nu-i mai baga si tu strambe, ca va pune botul la vrajeala si numai sex nu va mai fi ala!

Eu vreau doar sa o ajut sa nu se mai minta singura.
kudika_14853
Postat pe 27 August 2012 14:27
dupa 5 ani de relatie iti e frica sa incerci sa va jucati cu frisca ? iti faci prea multe griji, trebuie sa improvizezi, vezi si el in ce dispozitie e, jucati-va dimineata de exemplu, in weekend... idei ar fi multe. vad ca nici tie nu iti prea convine ca e lipsit de initiativa, ia spune-i si tu sa mai schimbe treaba asta
kudi10
Postat pe 28 August 2012 00:03
De la: y89, la data 2012-08-28 00:03:51dupa 5 ani de relatie iti e frica sa incerci sa va jucati cu frisca ? iti faci prea multe griji, trebuie sa improvizezi, vezi si el in ce dispozitie e, jucati-va dimineata de exemplu, in weekend... idei ar fi multe. vad ca nici tie nu iti prea convine ca e lipsit de initiativa, ia spune-i si tu sa mai schimbe treaba asta


treaba cu frisca imi face repulsie mi-ar pieri tot cheful daca as vedea pe oricine manjita cu frisca sau alte alimente
picard-jean-luc
Postat pe 28 August 2012 06:18

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Intrebare 3 103 De la: chappy 29 Decembrie 2011 02:21
cele mai bune anticonceptionale care ar fi din experinat voastra? 1 De la: kudika006098 24 Mai 2009 18:06
bitches ... pop 1 De la: animallover 30 August 2011 13:06
help.me! 17 De la: _Cryssa_ 5 Mai 2011 21:12
Ce fel de IUBIT poate fi...sotul meu??! 25 De la: one_size 16 Februarie 2010 13:41