Setari Cookie-uri

intrebare intrebatoare

va rog ajutati-ma si pe mine cu un sfat...relatia mea s-a terminat....iar eu am rams in ceatza....nu mi s-a spus decat ca ''lipseste acel cv"...ce reprezinta in opinia voastra ''acel cv''....mentionez ca relatia noastra era ok din toate pct de vedere...ne vedeam zilnic,el era cel care ma cauta,imi trimitea mesaje,ne petreceam week-endurile impreuna.....sunt in ceatza totala...ma ajutatzi cu un sfat?
claudya_elena21
Postat pe 7 Octombrie 2012 20:33
De la: claudya_elena21, la data 2012-10-07 20:33:27va rog ajutati-ma si pe mine cu un sfat...relatia mea s-a terminat....iar eu am rams in ceatza....nu mi s-a spus decat ca ''lipseste acel cv"...ce reprezinta in opinia voastra ''acel cv''....mentionez ca relatia noastra era ok din toate pct de vedere...ne vedeam zilnic,el era cel care ma cauta,imi trimitea mesaje,ne petreceam week-endurile impreuna.....sunt in ceatza totala...ma ajutatzi cu un sfat?



Da,v-a lipsit sentimentul de iubire,singurul,care mai poate consolida o relatie!!Faptul ca ne descrii disponibilitatea ta si accesul lui,nelimitat la tine,a condus la acest final nefericit!!!Ai varsta de douazeci si unu de ani????El ce varsta are? Ce sfat doresti,,mai ai multa mamaliga de mancat,pana vei ajunge sa cunosti un barbat,care sa te iubeasca,si mai putin sa profite de tine!!!El s-a distrat cu tine si pe seama ta,si tu ai ramas cea pagubita in inima!!Data viitoare nu mai fi,zi si noapte, la discretia oricui,,la cheremul barbatului ,de la momentul respectiv!!!Si poate,la urmatoarea postare ,,ai sa folosesti scrierea corecta din punct de vedere gramatical si literar,si nu pe aceasta ,de uz internaut,,ma zgaraie pe retina!!!
kudika_15804
Postat pe 7 Octombrie 2012 20:48

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Barbatii ar spune mai putine minciuni daca femeile ar pune mai putine întrebari? 23 De la: ionia 20 Mai 2009 20:46
DIN CATEGORIA CUM SA II INTELEGEM PE BARBATI????? 13 De la: andra_05 23 Mai 2009 15:28
i neea some help! 18 De la: Aphrodite 22 Decembrie 2009 19:31
Cum as putea sa il fac sa inceteze? 4 De la: rashela 29 Iulie 2009 03:27
Sunt eu nebuna? 18 De la: ali_tzik 6 Noiembrie 2009 23:22