Setari Cookie-uri

Mi`a intarziat menstruatia si nu stiu ce sa fac!:(

Luna trecuta mi`a venit menstruatia la inceputul lunii,iar luna asta nu mi`a mai venit.Tin sa mentionez ca de obicei imi vine o luna la inceput,o luna la sfarsit..Dar nu inteleg de ce mi`a intarziat,mai ales ca la contactul sexual prietenul meu nu a ejaculat in mine!:(Acum nu am simtome cum ca ar trebui sa imi vina.E si din cauza stresului,sau a schimbarii de program?Va rog vreau pareri:o3:(
kudika_17842
Postat pe 8 Octombrie 2012 16:21
De la: kudika_17842, la data 2012-10-08 16:21:10Luna trecuta mi`a venit menstruatia la inceputul lunii,iar luna asta nu mi`a mai venit.Tin sa mentionez ca de obicei imi vine o luna la inceput,o luna la sfarsit..Dar nu inteleg de ce mi`a intarziat,mai ales ca la contactul sexual prietenul meu nu a ejaculat in mine!:(Acum nu am simtome cum ca ar trebui sa imi vina.E si din cauza stresului,sau a schimbarii de program?Va rog vreau pareri:o3:(


Despre ce schimbare de program este vorba???De ce nu alegi un mijloc de protectie ,care sa nu ridice astfel de probleme????Aspectul legat de coitus interruptus,nu este de neglijat intrucat lichidul seminal pre-ejaculator ,ce este eliminat de penis,in momentul excitarii,nu este perceput de catre partener,si poate contine spermatozoizi,apti pentru fecundarea ovulului,in conditii de ovulatie!!Nu ai ce sa faci decat sa mai astepti cateva zile,dupa care poti merge la medic,in vederea efectuarii unui consult medical!Multi iti vor recomanda testul de sarcina,dar acesta nu este concludent in totalitate!Esti incerta pentru ca nu te protezezi asa cum ar trebui!!!
kudika_15804
Postat pe 8 Octombrie 2012 16:34

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
http://danielraduta.ro/ pentru un om care merita sa-si continue viata 1 De la: miha1121 12 Februarie 2010 19:49
toxoplasma 11 De la: mikela_my 23 Iunie 2012 21:47
marvelon 21 3 De la: ad_83 30 Decembrie 2010 14:17
Anticonceptionalele.Avantaje si dezavantaje 35 De la: adennyelle 24 Februarie 2016 09:56
NEGI 3 De la: kudika328918 7 Noiembrie 2010 09:11