Duo slim

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent Duo slim: (2.7 din 3 voturi)

Cosmina_Alexandra_Dul... Avatarul lui Cosmina_Alexandra_Dulamita_1

10 mesaje

stiu ca au mai fost subiect despre acest produs, dar as vrea sa stiu parerile voastre sincere despre duo slim. Tot ce tine de el. daca a-ti slabit, daca nu a-ti slabit. in cat timp a-ti slabit.
Raporteaza abuz de limbaj
Titanika Avatarul lui Titanika

8915 mesaje

mergeti fetelor la sala si numai luati otravuri!!!Voi nu ati auzit de miscare ,salate si mancare sanatoasa!!!
Copilaroasa?-Da,pt ca asa vreau eu,asa imi place,asta mi-e farmecul!! Matura?-Da,atunci cand situatia o cere!! Indiferenta?-Da,atunci cand sant ranita!! Luptatoare?-Da,atunci cand am pt cine s-au pt ce sa lupt!! Visatoare?-Da,ce ar fi oamenii,fara vise!! Femeie?-DA,INTOTDEAUNA!
Cosmina_Alexandra_Dul... Avatarul lui Cosmina_Alexandra_Dulamita_1

10 mesaje

nu am spus ca as avea intentia sa consum asa ceva. scriu un blog despre pastile de slabit. efecte adverse si alte lucruri si as vrea sa scriu si despre duo slim. dar am nevoie de pareri. deci daca ai avut de a face cu asa ceva poti sa spui. stiu ca sala "functioneaza"
Titanika Avatarul lui Titanika

8915 mesaje

De la: Cosmina_Alexandra_Dulamita_1, la data 2012-12-08 12:35:09nu am spus ca as avea intentia sa consum asa ceva. scriu un blog despre pastile de slabit. efecte adverse si alte lucruri si as vrea sa scriu si despre duo slim. dar am nevoie de pareri. deci daca ai avut de a face cu asa ceva poti sa spui. stiu ca sala "functioneaza"

Atunci imi pare rau ca nu te pot ajuta, eu nu am avut nevoie niciodata sa slabesc,am arderile foarte bune si nu iau in greutate
Copilaroasa?-Da,pt ca asa vreau eu,asa imi place,asta mi-e farmecul!! Matura?-Da,atunci cand situatia o cere!! Indiferenta?-Da,atunci cand sant ranita!! Luptatoare?-Da,atunci cand am pt cine s-au pt ce sa lupt!! Visatoare?-Da,ce ar fi oamenii,fara vise!! Femeie?-DA,INTOTDEAUNA!
RoxyRoxx Avatarul lui RoxyRoxx

328 mesaje

De la: Titanika, la data 2012-12-08 12:02:21 mergeti fetelor la sala si numai luati otravuri!!!Voi nu ati auzit de miscare ,salate si mancare sanatoasa!!!
Sa stii ca poti sa iei si suplimente si sa mergi la sala si sa mananci sanatos. Un supliment bun te ajuta nu doar sa slabesti ci si sa mananci sanatos.

328 mesaje

De la: Titanika, la data 2012-12-08 12:43:26
De la: Cosmina_Alexandra_Dulamita_1, la data 2012-12-08 12:35:09nu am spus ca as avea intentia sa consum asa ceva. scriu un blog despre pastile de slabit. efecte adverse si alte lucruri si as vrea sa scriu si despre duo slim. dar am nevoie de pareri. deci daca ai avut de a face cu asa ceva poti sa spui. stiu ca sala "functioneaza"

Atunci imi pare rau ca nu te pot ajuta, eu nu am avut nevoie niciodata sa slabesc,am arderile foarte bune si nu iau in greutate
E pai vezi? Asta e norocul tau, nu toate-s ca tine :P

328 mesaje

De la: Cosmina_Alexandra_Dulamita_1, la data 2012-12-08 10:49:48stiu ca au mai fost subiect despre acest produs, dar as vrea sa stiu parerile voastre sincere despre duo slim. Tot ce tine de el. daca a-ti slabit, daca nu a-ti slabit. in cat timp a-ti slabit.
vezi ca se scrie "ati", fara cratima. si nu stiu despre ele, eu am luat doar slim and fit si de alea iti pot spune sigur daca ai nevoie.
kudika_34794 Avatarul lui kudika_34794

14 mesaje

NU TREBUIE SA MAI CHELTUI BANI PE REVISTE ACUM POTI CITI GRATUIT SI ONLINE, REVISTA SARAMONTI
issuu.com/saramonti/docs/binder1