Setari Cookie-uri

Posibila sarcina ?

Deci problema sta in felul urmator .

Viata sexuala mi-am inceput-o acum aproximativ 3 luni . Precizez ca nu am folosit prezervativul , iar el nu si-a dat drumul in mine . Am facut testul de sarcina la 2 saptamani dupa ce am avut actul sexual si a iesit negativ . Am fost si la ginecolog la putin timp tot dupa actul sexual si a zis ca totul e ok .

Mi-a venit ciclul in prima luna dupa ce am facut sex , a 2-a luna nu a venit , iar a 3-a luna a intarziat un pic . A fost un pic ciudat , dar in rest a fost in regula .

Nu am avut nici un fel de 'simptom' al sarcini , ca sa zic asa . Exista vreo posibilitate dea fi insarcinata ? Astept raspunsuri sigure .

O seara placuta , multumesc .
kudika_24360
Postat pe 5 Ianuarie 2013 20:59
Cine sa-ti spuna asta sigur ? Bunul Dumnezeu. Noi nu suntem prezicatori. Suntem simpli oameni.
Ghicicummacheama
Postat pe 5 Ianuarie 2013 21:02
De la: kudika_24360, la data 2013-01-05 20:59:54Deci problema sta in felul urmator .

Viata sexuala mi-am inceput-o acum aproximativ 3 luni . Precizez ca nu am folosit prezervativul , iar el nu si-a dat drumul in mine . Am facut testul de sarcina la 2 saptamani dupa ce am avut actul sexual si a iesit negativ . Am fost si la ginecolog la putin timp tot dupa actul sexual si a zis ca totul e ok .

Mi-a venit ciclul in prima luna dupa ce am facut sex , a 2-a luna nu a venit , iar a 3-a luna a intarziat un pic . A fost un pic ciudat , dar in rest a fost in regula .

Nu am avut nici un fel de 'simptom' al sarcini , ca sa zic asa . Exista vreo posibilitate dea fi insarcinata ? Astept raspunsuri sigure .

O seara placuta , multumesc .
nu e nimic ciudat...vine putin mai greu din cauza la vremea de afara,,,asteapta-l ca vine sigur
EXCELENTUL
Postat pe 5 Ianuarie 2013 21:11
De la: kudika_24942, la data 2013-01-05 21:11:06
De la: kudika_24360, la data 2013-01-05 20:59:54Deci problema sta in felul urmator .

Viata sexuala mi-am inceput-o acum aproximativ 3 luni . Precizez ca nu am folosit prezervativul , iar el nu si-a dat drumul in mine . Am facut testul de sarcina la 2 saptamani dupa ce am avut actul sexual si a iesit negativ . Am fost si la ginecolog la putin timp tot dupa actul sexual si a zis ca totul e ok .

Mi-a venit ciclul in prima luna dupa ce am facut sex , a 2-a luna nu a venit , iar a 3-a luna a intarziat un pic . A fost un pic ciudat , dar in rest a fost in regula .

Nu am avut nici un fel de 'simptom' al sarcini , ca sa zic asa . Exista vreo posibilitate dea fi insarcinata ? Astept raspunsuri sigure .

O seara placuta , multumesc .
nu e nimic ciudat...vine putin mai greu din cauza la vremea de afara,,,asteapta-l ca vine sigur


Si o sa vina la pulivara
Ghicicummacheama
Postat pe 5 Ianuarie 2013 21:13
Rãspunsuri sigure. Nu ºtiu.
Rebekka_
Postat pe 5 Ianuarie 2013 21:13
De la: kudika_24360, la data 2013-01-05 20:59:54Deci problema sta in felul urmator .

Viata sexuala mi-am inceput-o acum aproximativ 3 luni . Precizez ca nu am folosit prezervativul , iar el nu si-a dat drumul in mine . Am facut testul de sarcina la 2 saptamani dupa ce am avut actul sexual si a iesit negativ . Am fost si la ginecolog la putin timp tot dupa actul sexual si a zis ca totul e ok .

Mi-a venit ciclul in prima luna dupa ce am facut sex , a 2-a luna nu a venit , iar a 3-a luna a intarziat un pic . A fost un pic ciudat , dar in rest a fost in regula .

Nu am avut nici un fel de 'simptom' al sarcini , ca sa zic asa . Exista vreo posibilitate dea fi insarcinata ? Astept raspunsuri sigure .

O seara placuta , multumesc .





asteapta...raspunsuri sigure...dar pt asta...ar trebui sa fii controlata...cum controla buna mea gainile seara...sa stie care se oua a doua zi!!!...deci...daca vii la control...iti voi spune sigur daca esti au ba...insarcinata cu ceva... .....pffffffuuaaaaaiiiiiiiiiiiiii.......mama mea!!!...de ce oare nu ingit ei ceva...sa scape de lumea asta rautacioasa?
eu_ovidiu
Postat pe 5 Ianuarie 2013 21:21
De la: kudika_24360, la data 2013-01-05 20:59:54Deci problema sta in felul urmator .

Viata sexuala mi-am inceput-o acum aproximativ 3 luni . Precizez ca nu am folosit prezervativul , iar el nu si-a dat drumul in mine . Am facut testul de sarcina la 2 saptamani dupa ce am avut actul sexual si a iesit negativ . Am fost si la ginecolog la putin timp tot dupa actul sexual si a zis ca totul e ok .

Mi-a venit ciclul in prima luna dupa ce am facut sex , a 2-a luna nu a venit , iar a 3-a luna a intarziat un pic . A fost un pic ciudat , dar in rest a fost in regula .

Nu am avut nici un fel de 'simptom' al sarcini , ca sa zic asa . Exista vreo posibilitate dea fi insarcinata ? Astept raspunsuri sigure .

O seara placuta , multumesc .




Nu, ca ma ia migrena!!!!!


Draga mea,exista medici ginecologi,care ,in urma unui control minim si a unor analize iti pot confirma sau infirma o eventuala sarcina!!!

Raspunsul este "NU",dar se poate modifica daca nu esti atenta cu tine!!!!
kudika_15804
Postat pe 5 Ianuarie 2013 21:23
Am precizat ca eu am fost la ginecolog la scurt timp dupa ce am facut sex si a zis ca totul este in regula .

Vroiam sa stiu daca este vreo posibilitate sa fi ramas sau daca este normal sa intarziue un pic ciclul , deoarece m-am panicat un pic ca nu-mi venise o luna , dar in cele din urma mi-a venit a 3-a luna fara probleme . A fost un pic ciudat , dar a trecut acum cateva zile .
kudika_24360
Postat pe 5 Ianuarie 2013 21:30
De la: kudika_24360, la data 2013-01-05 21:30:06Am precizat ca eu am fost la ginecolog la scurt timp dupa ce am facut sex si a zis ca totul este in regula .

Vroiam sa stiu daca este vreo posibilitate sa fi ramas sau daca este normal sa intarziue un pic ciclul , deoarece m-am panicat un pic ca nu-mi venise o luna , dar in cele din urma mi-a venit a 3-a luna fara probleme . A fost un pic ciudat , dar a trecut acum cateva zile .



Draga mea,o femeie normala,isi face controale ginecologice ori de cate ori intervin modificari in derularea menstrei!Faptul ca te-ai prezentat o data,,,nu te-a linistit deloc!!!So....!!!!! NU ESTI INSARCINATA,MENTINE LEGATURA CU MEDICUL CURANT!!!!ATENTIE LA PROTECTIE!!!
kudika_15804
Postat pe 5 Ianuarie 2013 21:38
da...atantie la protectie...data viitoare sa-ti pui centura de siguranta...daca va rasturnati cu masina,macar tu sa scapi intreaga...si cu menstruatia ta
EXCELENTUL
Postat pe 5 Ianuarie 2013 21:45
Va multumesc mult , m-am linistit un pic .

Am in agenda numerele la niste ginecologi , dar azi fiindca este sambata ori nu au program , ori l-au avut scurt si nu am mai luat legatura cu dansii .

Luni am sa iau legatura cu cineva ca sa fiu sigura ca nu este nici o problema.
kudika_24360
Postat pe 5 Ianuarie 2013 21:48
dar cand iti bagi degetul in pasarica se simte ceva moale si pufos care de obicei nu era acolo ?
EXCELENTUL
Postat pe 5 Ianuarie 2013 21:52
De la: kudika_24360, la data 2013-01-05 21:48:40Va multumesc mult , m-am linistit un pic .

Am in agenda numerele la niste ginecologi , dar azi fiindca este sambata ori nu au program , ori l-au avut scurt si nu am mai luat legatura cu dansii .

Luni am sa iau legatura cu cineva ca sa fiu sigura ca nu este nici o problema.



Asa sa faci!!!!! Orice problema ,legata de zona intima,,nu ezita sa o prezinti medicului ginecolog!!O femeie sanatoasa va face,intotdeauna,un barbat fericit!!!!!
kudika_15804
Postat pe 5 Ianuarie 2013 21:59
da...un ginecolog cu spaga de rigoare
EXCELENTUL
Postat pe 5 Ianuarie 2013 22:01
De la: kudika_24942, la data 2013-01-05 21:52:05dar cand iti bagi degetul in pasarica se simte ceva moale si pufos care de obicei nu era acolo ?


coada pisicii....
Ghicicummacheama
Postat pe 6 Ianuarie 2013 15:04

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
pentru doamnele ce au probleme cu sindromul premenstrual.... 10 De la: colnago 18 Aprilie 2010 09:37
test de sarcina 27 De la: andreeaBMA 18 Ianuarie 2013 10:06
Problema 16 De la: OanaSun 28 Martie 2011 03:48
FERTILIZARE IN VITRO 17 De la: izab33lla 30 Septembrie 2010 22:43
ajutor 5 De la: oficup 16 Aprilie 2010 22:18