Setari Cookie-uri

ce sa ma fac?

Buna fetelor...
incerc si eu sa apelez la voi cu un sfat..am intilnit un baiat,ca si normal am inceput sa vorbim in net chestii de astea...si intr-o zi ma anuntza ca vrea sa ne vedem la o cafea...eu a doua zi am esit de la ore neam intilnit tot ok era cu flori,nici nu m-am asteptat ca va fi cu flori am stat am vb in cafenea asa bine m-am simtit...apoi a 3 zi am vb ore in sir cit si pe net cit si la moobil ca deja vb cite o ora si se deconcta trebuia sa ma reapeleze:D totul asa de bin eincepuse:) si intro zi ii scriu banal ca de obice"ce faci" la care nu mi-a rs:(....dar era online am inceput sami fac griji adica dc nu vb...si apoi imi rs am mai vb noi si eu am inceput sa fac ceva asa aluzii sa glumesc cu el si el la care imi rs.."am inceput sa fac curte la o fetishcana eu tipa am inceput sa mutesk aici ku o fetishkana(asta tsio zzik asha ka sa nu apara devirgente shi sa nu se se ajunga in situatii inkomode pe viitor)" am ramas asa ce sa fac fetelor?acuma nu vb deja de vrio 3 4 zile dar vreau sai scriu sa vb cu el ca chiar aveam placerea...ce sa fac?un sfat va rog mult...ms anticipat
kudika_28725
Postat pe 6 Februarie 2013 00:25
Ultima parte cu raspunsul lui, mi-e greu sa-l inteleg, poate mai exprimi o data ce ti-a spus! Probabil astepti raspuns de la o fata , dar eu, baiat fiind doar adaug ca daca vrea sa te faca obiect in colectia lui, mai bine ai raci relatia' .. de tot chiar daca e neplacut
Darius_
Postat pe 6 Februarie 2013 00:41
a avut in vedere ca el a inceput sa vorbeasca deja cu alta si imi sp acuma ca mai apoi pe viitor sa nu apara situatii incomode...nu e problema citeodata sfatul unui baiat ajuta mult
kudika_28725
Postat pe 6 Februarie 2013 00:45
De la: kudika_28725, la data 2013-02-06 00:45:21a avut in vedere ca el a inceput sa vorbeasca deja cu alta si imi sp acuma ca mai apoi pe viitor sa nu apara situatii incomode...nu e problema citeodata sfatul unui baiat ajuta mult


Ma gandesc cateodata ca baietii buni' nu sunt la cautare dar nu ma simt deloc rau in pielea mea :) se spune ca barbatii vor sex si femeile sunt marialiste. adevarul e ca fiecare sex are si uscaciunile lui. Individul asta, nu are nici un scop in viata decat sa se simta bine si ai suferi mult mai mult mai tarziu daca nu intrerupi acum contactul cu el! Si sfaturile de la fete sunt binevenite pt baieti, numai ca unii sunt orgoliosi ;) ai grija
Darius_
Postat pe 6 Februarie 2013 00:58
stii ai dreptate...caci defapt ar suna la fel ceva de genul"va dori sa mai comunicam bine nu inca si mai bine"....ms frumos ca ai gasit ceva timp pentru ati expune parerea asupra acestei situatii...
kudika_28725
Postat pe 6 Februarie 2013 01:01
Poate nu sunt cel mai bun expert la ora asta, dar pari destul de dragutza si inteligenta cat sa atragi atentia cat de curand unui alt baiat pe care, cu siguranta ai sa-l selectezi mai bine din experintele precedente ;) Cu placere
Darius_
Postat pe 6 Februarie 2013 01:06
ms mult:) o persoana daca poate reflecta asupra unei situatii straine si in plus cu argumente forte,cel putin pentru mine asa a fost)) nu cred ca ora are vrio importanta...
kudika_28725
Postat pe 6 Februarie 2013 01:09
ei...ai si tu dreptate...sa ti se aprinda calcaiele...asa...la prima vedere...
din toate cate le stii tu despre el...ce anume stii concret?....ce vrea el....de fapt...de la o fata/femeie?....cat il cunosti?....tu...de fapt ...ce vrei de la el in aara de iesit la cafea ....club...plimbare?...te-ai intrebat...si pe tine...ce anume vrei?....poate el...este deja intr-o relatie...sau poate...nu vrea decat...asa...aventuri de moment...sti?...ai astfel de informatii despre el?
ma rog...ce te intreb eu aici...ar fi trebuit sa stii tu...pt ca tu esti in situatie...si...faptul ca ti se aprind calcaiele asa repede...dupa o vorba pe net...si-o cafea...ar trebui sa-ti puna deja ceva semne de intrebare!!!
dar...cand ai sa mai cresti putin...si-o sa te lovesti din plin de egoismul oamenilor din jurul tau...oameni pe care ai impresia ca-i placi...si-i doresti aproape...poate iti vei schimba si optica despre oameni si prioritatile tale ...si ordinea lor...
eu_ovidiu
Postat pe 6 Februarie 2013 01:13
noi suntem dintr-un cer de prieteni adica avem multi prieteni comuni si sincera sa fiu de mult aveam ceva ochi pusi pe el si planuri...dar poftim asa intr-o zi sa luat ca am inceput a vb ceea ce inainte nu faceam adica decit salut cum iti mai merge si atit....il cunosc ca de o persoana foarte buna si atenta...dar poate ca si aparentele inseala asta e cum ai sp si tu....
kudika_28725
Postat pe 6 Februarie 2013 01:18
asa cum spuneam...(si crede-ma ca stiu despre ce vb avand in vedere si ceva anisori)....cand ai sa stii in primul rand ce anume vrei tu...cu si de la tine...abia dupa aceea...poti ridica ochii sa vezi si ce orizonturi ai!!!
ma rog...se pare ca nici tu nu te cunosti inca...si nici nu stii ce anume iti doresti sa faci cu viata ta...avand in vadere ca...s-ar parea ca ai ceva anisori...nu esti chiar la pubertate!!!
eu_ovidiu
Postat pe 6 Februarie 2013 01:30
mda am primit asa o critica buna:))) depnde de ce situatii sa vb..si cred ca poate fi si asa ca anume in aceasta latura nushtiu exact ce vreau...dar oricum vreau sa fiu la moment cu dinsul macar sa vb ca simpli prieteni imi era placut sa discut cu el....((
kudika_28725
Postat pe 6 Februarie 2013 01:34
:))...nu era o critica ci doar...un raspuns foarte concis...avand in vedere ca ai vrut...astfel de raspunsuri!!
iar daca era doar asa...o katerinka...e treaba ta...
eu_ovidiu
Postat pe 6 Februarie 2013 02:00
Parerea mea fara sa dati cu pietre.

Poate ca tu nu ai fost la inaltimea asteptarilor lui sau poate acum i sa legat o combinatie care o dorea de mult.
kind_er
Postat pe 6 Februarie 2013 06:40
"725",draga mea,ce varsta ai?????Varsta avuta este foarte importanta in ceea ce priveste desfasurarea unei relatii!!!Vrei pareri obiective,le-ai primit,dar incearca sa gasesti raspunsul in tine,dincolo de echilibristica hormonala!!!!Parerea mea,ca femeie vorbind,mai ai cate ceva de invatat,esti mult prea necoapta in ceea ce priveste relationarea cu un barbat,sincer!!Dar,la fel de adevarat este faptul ca nimeni nu s-a nascut invatat si toti am trecut prin furtunile tineretii!!!So,,ia aminte la ceea ce reprezinta un tanar,inainte de a te angaja intr-o relatie,chiar si pur sexuala!!!Varsta ta ,,da tonul nelamuririlor,fa pasi mici ,spre o viata frumoasa!!In ceea ce priveste tanarul respectiv,,,este doar unul dintre cei multi!!!
kudika_15804
Postat pe 6 Februarie 2013 07:28
kind_er
Postat pe 6 Februarie 2013 07:29
De la: kudika_25578, la data 2013-02-06 07:29:45


kudika_15804
Postat pe 6 Februarie 2013 07:57
kind_er
Postat pe 6 Februarie 2013 08:58
totul e ok si prefer ca persoanele sa sp lucrurilor asa cum sunt mai...deci oricum ai rs din propriul tau spectru...si parea ta in oarecare masura ma facut putin sa deschid ochii si sa ajung cu picioarele pe pamint...
kudika_28725
Postat pe 6 Februarie 2013 12:20
15804....cum am mai sp niciodata nu am fost contra unr pareri fie ele bune sau rele...pentru asta am si apelat aici am publicat situatia data sa aflu parerelor celor care nu ma cunosc si cum vad ei situatia data...fraza ta "fa pasi mici ,spre o viata frumoasa!!" a sunat pe cit se poate de bine si am privito ca un sfat obiectiv si ms tie)
kudika_28725
Postat pe 6 Februarie 2013 12:23
De la: kudika_28725, la data 2013-02-06 12:23:4015804....cum am mai sp niciodata nu am fost contra unr pareri fie ele bune sau rele...pentru asta am si apelat aici am publicat situatia data sa aflu parerelor celor care nu ma cunosc si cum vad ei situatia data...fraza ta "fa pasi mici ,spre o viata frumoasa!!" a sunat pe cit se poate de bine si am privito ca un sfat obiectiv si ms tie)



Asa sa faci,draga mea,,propteste,bine,piciorul in pamant,inainte de a face urmatorul pas!!!Procedand in acest mod,vei avea stabilitate si verticalitate in atitunile viitoare,te sfatuiesc ca pe copilul meu!!!!
kudika_15804
Postat pe 6 Februarie 2013 12:47

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
sa intelegeti 8 De la: Tazmanian 7 Septembrie 2010 21:54
Majorat 12 De la: elaa 6 Februarie 2013 12:58
Pareri va rog 4 De la: kudika_992446 21 August 2015 13:01
nimeni de nicaieri 55 De la: scorpio67 9 Octombrie 2009 18:29
Nu mai inteleg nimic.. 28 De la: kudika_28490 12 Februarie 2013 08:33