Setari Cookie-uri

Iubitului meu nu i se mai scoala....

De la: kudika414332, la data 2013-02-18 20:27:34Doamna m-i se apre a fi sincera si cred merita trata-ta la fel.Toate demersurile ce le face sunt pentru salvarea reletiei,daca vrea sa apeleze la alt mascul nu scria pe forumApreciez, fidelitatea si cred ca un consult medical ar fi rezolvarea problemelor..Succes



Poate fi si o cauza medicala,dar inclin spre compartimentul emotional,psihic!!!!
kudika_15804
Postat pe 18 Februarie 2013 20:46
De la: Ame_li, la data 2013-02-18 13:42:29
De la: Ashley502, la data 2013-02-15 22:44:55buey...obosit ...amandoi avem un program aiurea, eu lucrez de noapte deci ne culcam spre dimineata ,el nu lucreaza de cativa ani, deci mare stres nu prea are....




tu lucrezi de noapte ,el nu lucreaza,dar sunteti tot timpul impreuna




kudika226898
Postat pe 18 Februarie 2013 21:01
Poate il ajuta macaraua din imagine

http://www.coolbaby.ro/71226-3447-mare/macara-pe-senile-bmi.jpg
Kiddo_
Postat pe 18 Februarie 2013 21:08
Mai bine sa ii faca acupunctura si sa ii redirectioneze tot dsangele in..ma rog, intelegeti voi, treaba e ca ala nu mai poate sa mearga nicaieri da o are treaza mereu.
Eremia_Victoras_1
Postat pe 18 Februarie 2013 22:17
De asta uitasem... Daca i-a legat vreuna putzulica cu funda rosie sa i se scoale numai la ea??? Cine stie ce crai mare este... Cat este ea plecata de noapte la munca, el aduce pe altele la sedinte de spiritism. Alea il ajuta sa se vindece (cum a zis cine a deschis topicul cu atata nonsolanta). Pai daca ea sta numai jos ? İar el doar se urca peste ea si da de doua ori din cour, inseamna ca nu o place si sta cu ea numai sa fie intret,nut sarmanul ca nu poate munci loaza !
Sarikiz
Postat pe 19 Februarie 2013 12:17
Da, buna ideea cu apuncuntura Dar sa il intepe mai tare sa il doara ! Sa poata sa se duca la munca, ca nu vad de unde poate fi obosit sarmanul ! vase spala? Face macar curat?
Sarikiz
Postat pe 19 Februarie 2013 12:19
De la: Eremia_Victoras_1, la data 2013-02-18 22:17:01Mai bine sa ii faca acupunctura si sa ii redirectioneze tot dsangele in..ma rog, intelegeti voi, treaba e ca ala nu mai poate sa mearga nicaieri da o are treaza mereu.



facusi si tu acuinpula d-asta ?
Cotoiu_ucigas
Postat pe 19 Februarie 2013 12:39
pune-i sare si ardei iute pe scula...sau nu...ca dupa aia nu i se mai culca...las-o asa
EXCELENTUL
Postat pe 19 Februarie 2013 12:43
De la: kiss_my_ass, la data 2013-02-15 10:57:03
De la: kudika_23843, la data 2013-02-15 10:52:40
De la: kiss_my_ass, la data 2013-02-15 10:46:55este o vorba si cred ca o stii si tu:..ceva cu femeie nepriceputa!!


ei lasa ca vine analfabetu s-o invete tainele iubirii tantrice


ala poate invata pe cineva, ceva?
da...anti-gramatica si filozofia analfabeta
EXCELENTUL
Postat pe 19 Februarie 2013 12:46
De la: kiss_my_ass, la data 2013-02-15 10:57:03
De la: kudika_23843, la data 2013-02-15 10:52:40
De la: kiss_my_ass, la data 2013-02-15 10:46:55este o vorba si cred ca o stii si tu:..ceva cu femeie nepriceputa!!


ei lasa ca vine analfabetu s-o invete tainele iubirii tantrice


ala poate invata pe cineva, ceva?


pune-i langa EA un ceas desteptator...si potriveste-l sa-I sune la fix...
daca nu se intampla nimic nici asa,macar stii ca i-a sunat ceasu
EXCELENTUL
Postat pe 19 Februarie 2013 12:47
De la: Ashley502, la data 2013-02-15 02:34:53Buna !Deschid acest post in speranta ca voi gasii pe cineva care sa'mi dea niste sfaturi pentru ca eu numai stiu ce sa mai fac... Am 20 de ani iar iubitul meu 25, suntem impreuna de 6 ani iar de 2 ani locuim impreuna.De 1 luna de zile ma confrunt cu o problema care ma face sa ma simt groaznic de fiecare data si anume : ajung cu el in pat si nu i se scoala sau am patit sa i se scoale dupa cateva incercari si sa ii moara inauntru si tot asa... In aceasta perioada de 1 luna s'a intamplat de 4-5 ori sa fie ok ... Inainte de treaba asta o faceam cam de 2-3 ori pe saptamana si mereu se inampla acelasi lucru ...ajungeam in pat , el se punea deasupra si cam asta era totul.
Eu nu stiu ce sa mai cred, nu gasesc nicio explicatie pentru ce se inampla si sper sa ma ajutati si voi !
Tin sa precizez ca el a inceput si o cura de slabire acum 1 luna si ceva(daca are vreo legatura) ,de care s'a lasat acum 2 saptamani pentru ca noi credeam ca este din cauza aceasta dar problema in pat inca persista...
Ce sfaturi imi dati ...?

pune-i langa EA un ceas desteptator...si potriveste-l sa-I sune la fix...
daca nu se intampla nimic nici asa,macar stii ca i-a sunat ceasu
EXCELENTUL
Postat pe 19 Februarie 2013 12:50
De la: Ashley502, la data 2013-02-15 22:44:55buey...obosit ...amandoi avem un program aiurea, eu lucrez de noapte deci ne culcam spre dimineata ,el nu lucreaza de cativa ani, deci mare stres nu prea are....

poate lucreaza si el de noapte...cu alta...si cand vii tu vrea doar sa doarma...incearca metoda cu ceasu fa-l sa creada ca i-a sunat ceasu
EXCELENTUL
Postat pe 19 Februarie 2013 12:54
De la: kudika_24942, la data 2013-02-19 12:54:32
De la: Ashley502, la data 2013-02-15 22:44:55buey...obosit ...amandoi avem un program aiurea, eu lucrez de noapte deci ne culcam spre dimineata ,el nu lucreaza de cativa ani, deci mare stres nu prea are....

poate lucreaza si el de noapte...cu alta...si cand vii tu vrea doar sa doarma...incearca metoda cu ceasu fa-l sa creada ca i-a sunat ceasu
.....daca-i mai spune ca i-a sunat ceasul, nu se mai scoala, dar sigur se trezeste....din morti!!!
mia2123
Postat pe 19 Februarie 2013 13:04
macar se trezeste ceva...cred ca n-a aflat kudika de topicul asta,ca se trezea si il stergea imediat
EXCELENTUL
Postat pe 19 Februarie 2013 13:07
De la: kudika_24942, la data 2013-02-19 13:07:21macar se trezeste ceva...cred ca n-a aflat kudika de topicul asta,ca se trezea si il stergea imediat

Cre' ca-i place si ei....
rondina
Postat pe 19 Februarie 2013 13:23
EXCELENTUL
Postat pe 19 Februarie 2013 13:36
La barbati totul are legatura cu toate. Stresul ,alimentatia, sportul sunt legate intre ele. Se poate sa fie ceva de moment daca spui ca in trecut totul mergea bine. Parerea mea este sa ii lasi lui intiativa de a face sex si sa te asiguri ca nevoile voastre sunt identice. Practica dulelul elegant pe monent si nu fa o problema unde practic nu exista. Ai rabdare si fii diplomata.
www.relatiidecuplu.com
kudika109274
Postat pe 20 Februarie 2013 15:56
exclude'ti va rog, din start treaba cu inselatul.
Locuim impreuna, lucrez de acasa ,iar el este din ce in ce mai bine :)

Multumesc de ajutor inca odata celor ce au avut comentarii mature, si poate imi spuneti si mie cum sa sterg topicul.
Zi buna!
Ashley502
Postat pe 27 Februarie 2013 09:13
De la: Ashley502, la data 2013-02-27 09:13:48exclude'ti va rog, din start treaba cu inselatul.
Locuim impreuna, lucrez de acasa ,iar el este din ce in ce mai bine :)

Multumesc de ajutor inca odata celor ce au avut comentarii mature, si poate imi spuneti si mie cum sa sterg topicul.
Zi buna!



Numai ADMIN-ul site-ului poate face asa ceva!!!Lasa-l,va intra in arhiva oricum!!
kudika_15804
Postat pe 27 Februarie 2013 09:20
okay ! mersi frumos!
Ashley502
Postat pe 27 Februarie 2013 09:21
Fulg-de-nea
Postat pe 27 Februarie 2013 09:22
Posibil sa fie si de la cura de slabit sau pot fii si factori de stres , poate fii chiar o perioada de oboseala .Cred ca ar trebuii sa il intelegi , sa-i dai o alimentatie bazata mult pe cruditati , legume , fructe , sucuri naturale de diverse fructe si legume , miere cu propolis , telina , seminte de dovleac mancate crude , sunt destule remedii naturale pe care le gasesti la plafar sau pe la yoghini gen muira puama , guarana , ginseng , zyzyfy , tinctura de branca ursului , tinctura de napraznic , coltii babei . un pahar natural de vin rosu natural . cu timpul si cu un preludiu prelungit , eventual si cu tine deasupra lui ptr a-si controla mai usor ejacularea se poate rezolva .este tanar si cred ca este o pasa proasta , toti barbatii trec prin asa ceva. Daca nu se rezolva in cateva luni e bine de consultat un sexolog sau urolog.
banalulanonim
Postat pe 28 Februarie 2013 17:32
Si eu umblu cu ea sus mereu.
putin_dus
Postat pe 1 Martie 2013 10:51
Eventual sa ii dai ceva de munca. S-o plictisi saracul tot stand acasa si o fi depresiv ca nu munceste.
Sarikiz
Postat pe 2 Martie 2013 21:34
lucrez de acasa,noaptea...
Ma scuzi, dar ce poti tu sa lucrezi de acasa, noaptea?
Decat video-chat.
Asa ca.....topicul nu isi avea sensul.
perfect_woman
Postat pe 3 Martie 2013 06:09
Buna,ti-am citit postarea ,mesajul tau su eu te-as sfatui sa il indrepti catre un medic,nu este o rusine,este tanar si daca acum nu reactioneaza la problema,mai traziu poate avea repercusiuni grave in viitor.Nu cred ca aceea cura de slabire poate avea un astfel de efect asupra lui.Are nevoie de un ajutor de specialitate.Sper sa va rezolvati problema.O zi buna.
kudika412256
Postat pe 3 Martie 2013 09:41
Nu lucreaza de cativa ani?Si ce asteapta,sa il intretii tu?Daca tu esti singura care se omoara sa se descurce cu tot,ma indoiesc ca iti mai e asa drag de el si ca mai ai aceeasi atractie ca la inceput.Sa sti ca daca tu nu te implici total,asta se simte si viceversa.Poate te gandesti ca nu este vorba despre asta,dar poate ai uitat cum este sa fi cu cineva din tot sufletul si ce simti atunci.Pt ca doar asa lucrurile vin de la sine si nu trebuie sa te omori sa faci nimic.De ce incerci sa faci ceva anume si esti canalizata doar pe "el",de aia vor fi mai multe esecuri.Ia spune-mi sincer,tu esti linistita si multumita stiind ca el nu face nimic?Nu ai momente cand te intrebi ce face cand tu esti plecata asa mult,iar el nu are nicio activitate?Nu te deranjaza ca el nu face nimic?Poate fi asa sau poate sa nu fie,dar nu cred ca nu ti-a trecut prin cap.Toate astea contribuie voluntar sau involuntar la comportamentul nostru.Gandeste-te bine,uneori lucrurile care noua ni se par minore sau vrem sa ni se para asa,au urmari majore.Sfatul meu este in primul rand sa intre in randul lumii,sa aiba o viata normala,sa-si caute de lucru.De aici pleaca multe lucruri chiar daca nu crezi.Nu vreau sa te pun in alerta,dar un om cand nu are ce face,cauta!Si daca nu are ceva bun de facut,atunci face orice,pt ca omul este facut sa aiba activitate,altfel nu se simte bine.Si un alt factor care poate contribui la problema voastra poate fi sedentarismul lui.Poate este asa sau poate nu...dar asta este parerea mea.Sfatul meu ar fi pt inceput sa iti cauti tu alt job cu un program normal,sa isi gaseasca si el de munca si in primul rand sa aveti un stil de viata mai sanatos....noaptea se doarme pt ca organismul sa se refaca dupa o zi intreaga si sa functioneze corect.Aveti grija la alimentatie si mai ales la atmosfera dintre voi si la ce simtiti...Daca nu se rezolva nimic,desi eu nu cred,mergeti le doctor...Dar inainte,analizeaza comportamentul lui.Sper sa va rezolvati problemele si sa auzim de bine.Poate ne anunti si pe noi dupa ce rezolvati,care a fost cauza
kudika_aurora
Postat pe 3 Martie 2013 11:37
Ce pitoresc te-ai exprimat!!:)
carmen180970
Postat pe 3 Martie 2013 14:11
cei care incercati sa rideti pe acest subiect nu sunteti demni de realitate a uni inpediment a unui om.si sunteti inconstienti de nefericirea altora .ceea ce nu ar trebui sa luati in ris defat sa cerut un sfat de catre acea femeie nu batjocura.niciodata si nimeni sa nu va credeti prea perfecti ca nu sunteti si nici nu veti fi in modul asta niciodata

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=H03hPYHwyBo
bleyd_nyght
Postat pe 3 Martie 2013 15:55
vino la mine sa te scolesc!
kudika_25191
Postat pe 3 Martie 2013 17:12

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
anemie 3 De la: camiflorea 27 Martie 2010 22:12
este oare boala oaselor de sticla? 21 De la: iepurina24 14 Ianuarie 2014 19:35
am nevoie de un sfat !! 8 De la: healthy017299 12 Octombrie 2010 11:41
mai sunt virgina 6 De la: vss 27 Iunie 2010 17:45
unde merge relatia asta? 6 De la: kudika_pudika 31 Martie 2011 13:58