Setari Cookie-uri

Cum sunt tratate amantele la turcii musulmani?

M-am indragostit foarte tare de un turc musulman acum 2 ani de zile pe internet!!!apoi am hotarat sa ne vdm...am petrecut 2 nopti alaturi de el timp in care nu sa intamplat nimic deoarece eram virgina!!!el nu stia asta...dar daca a vazut ca numi doresc sa ma culc cu el nu ma mai cautat!!!!apoi dupa 2 ani de zile ma cautat din nou pe acelasi forum dar avea alt nume...acum eu nu mai eram virgina si gandul imi ramasese la el de acum 2 ani!!!si mi-am zis ca mai bine incerc si cu asta basta..nu mai vroiam sa pierd ocazia asta deoarece imi placea prea mult!!!!si a am inceput sa ma vad cu el si asa am devenit amanata lui pt ca mia marturisit ca are nevasta!!!!dar nu sunt singura lui amanta...mai are si alte relatii pe langa mine....foarte multe chiar....noi nu vb decat cand ma suna el si are nevoie de mine o data pe saptamana ATAT!!!mie frica sa nu se plictiseasca de mine si sa ma lase sau mie frica sa nu devin sclava la turcii...prietenii lui...se poate intampla multe...nu poti avea inceredere in turci...ce as putea sa fac sa tin relatia aprinsa ???sau sa ma despart de el ...???ce sa fac cine ma poate ajuta cu un sfat???tin sa precizez ca imi place de el foarte mult!!!prea mult chiar .....si el stie asta;)
kimmy_kim
Postat pe 17 Aprilie 2010 14:13
De la: kimmy_kim, la data 2010-04-17 14:13:10M-am indragostit foarte tare de un turc musulman acum 2 ani de zile pe internet!!!apoi am hotarat sa ne vdm...am petrecut 2 nopti alaturi de el timp in care nu sa intamplat nimic deoarece eram virgina!!!el nu stia asta...dar daca a vazut ca numi doresc sa ma culc cu el nu ma mai cautat!!!!apoi dupa 2 ani de zile ma cautat din nou pe acelasi forum dar avea alt nume...acum eu nu mai eram virgina si gandul imi ramasese la el de acum 2 ani!!!si mi-am zis ca mai bine incerc si cu asta basta..nu mai vroiam sa pierd ocazia asta deoarece imi placea prea mult!!!!si a am inceput sa ma vad cu el si asa am devenit amanata lui pt ca mia marturisit ca are nevasta!!!!dar nu sunt singura lui amanta...mai are si alte relatii pe langa mine....foarte multe chiar....noi nu vb decat cand ma suna el si are nevoie de mine o data pe saptamana ATAT!!!mie frica sa nu se plictiseasca de mine si sa ma lase sau mie frica sa nu devin sclava la turcii...prietenii lui...se poate intampla multe...nu poti avea inceredere in turci...ce as putea sa fac sa tin relatia aprinsa ???sau sa ma despart de el ...???ce sa fac cine ma poate ajuta cu un sfat???tin sa precizez ca imi place de el foarte mult!!!prea mult chiar .....si el stie asta;)
Iubita,eu traiesc cu un turc de 1 an,si cred k eu iti pot da un sfat,dar acelasi sfat o sa il primesti de la toate kudicele:lasa-l.Inteleg k iti place de el,dar nu se merita.Nu o sa-si lase nevasta pt tine si nici pt alta.Scuze sinceritatea dar ori esti foarte tanara ori esti naiva,ca sa nu spun altfel.Tu nu vezi k te foloseste?
yocorrina22
Postat pe 17 Aprilie 2010 14:23
daca are mai multe iubite,stai relax,nu se plictiseste de tine.e plictisit de sotie...asa odata pe saptamana si baga si pe tine in seama.nu fii fraiera...el nu te iubeste.cand iubesti nu faci asa ceva
ai grija....
kudika127630
Postat pe 17 Aprilie 2010 14:27
De la: kimmy_kim, la data 2010-04-17 14:13:10M-am indragostit foarte tare de un turc musulman acum 2 ani de zile pe internet!!!apoi am hotarat sa ne vdm...am petrecut 2 nopti alaturi de el timp in care nu sa intamplat nimic deoarece eram virgina!!!el nu stia asta...dar daca a vazut ca numi doresc sa ma culc cu el nu ma mai cautat!!!!apoi dupa 2 ani de zile ma cautat din nou pe acelasi forum dar avea alt nume...acum eu nu mai eram virgina si gandul imi ramasese la el de acum 2 ani!!!si mi-am zis ca mai bine incerc si cu asta basta..nu mai vroiam sa pierd ocazia asta deoarece imi placea prea mult!!!!si a am inceput sa ma vad cu el si asa am devenit amanata lui pt ca mia marturisit ca are nevasta!!!!dar nu sunt singura lui amanta...mai are si alte relatii pe langa mine....foarte multe chiar....noi nu vb decat cand ma suna el si are nevoie de mine o data pe saptamana ATAT!!!mie frica sa nu se plictiseasca de mine si sa ma lase sau mie frica sa nu devin sclava la turcii...prietenii lui...se poate intampla multe...nu poti avea inceredere in turci...ce as putea sa fac sa tin relatia aprinsa ???sau sa ma despart de el ...???ce sa fac cine ma poate ajuta cu un sfat???tin sa precizez ca imi place de el foarte mult!!!prea mult chiar .....si el stie asta;)


Din cauza celor ca tine , femeile din Romania au reputatie proasta , de 'usuratice' (ca sa fiu finuta....)
mahy33
Postat pe 17 Aprilie 2010 15:14
hai ca am ras cu gura pana la urechi. esti proa_sta de bubui.
Shhh
Postat pe 17 Aprilie 2010 16:48
"ce as putea sa fac sa tin relatia aprinsa ???"
sa aprinzi cate o candela in fiecare noapte si daca s-ar putea sa canti si prohodul relatiei tale
miss_darine
Postat pe 17 Aprilie 2010 16:57
mi-a placut rau faza cu ''amanata lui''!!!!!!!!!!!!!!!!!! nu stiu cum ai reusit da na ti-a iesit!!!!

anastasia_m
Postat pe 25 Aprilie 2010 18:01
ti-ai dori sa fii tu,cea cel il asteapta acasa?te-ai intrebat daca acea femeie ce il iubeste mai mult decat tine?si poate si-ar dori acelasi lucru ca si tine?nu crezi ca ar trebui sa fii tu cea intelepta!sau poate sa te gndsti ca,intr-o zi si sotul tau v-a face acelasi lucru!si poate si tu vei simti tradarea!iti pot spune un singur lucru:pe aceasta planeta mai sunt si alti barbati si pe deasupra si fara responsabilitati.....mai cauta,si gur vei gasi
kudika169706
Postat pe 27 Aprilie 2010 11:40
si acilea tot amante?
Dontyyy
Postat pe 27 Aprilie 2010 11:46
Sper ca nu esti reala
kudika1993
Postat pe 27 Aprilie 2010 11:59
De la: kimmy_kim, la data 2010-04-17 14:13:10M-am indragostit foarte tare de un turc musulman acum 2 ani de zile pe internet!!!apoi am hotarat sa ne vdm...am petrecut 2 nopti alaturi de el timp in care nu sa intamplat nimic deoarece eram virgina!!!el nu stia asta...dar daca a vazut ca numi doresc sa ma culc cu el nu ma mai cautat!!!!apoi dupa 2 ani de zile ma cautat din nou pe acelasi forum dar avea alt nume...acum eu nu mai eram virgina si gandul imi ramasese la el de acum 2 ani!!!si mi-am zis ca mai bine incerc si cu asta basta..nu mai vroiam sa pierd ocazia asta deoarece imi placea prea mult!!!!si a am inceput sa ma vad cu el si asa am devenit amanata lui pt ca mia marturisit ca are nevasta!!!!dar nu sunt singura lui amanta...mai are si alte relatii pe langa mine....foarte multe chiar....noi nu vb decat cand ma suna el si are nevoie de mine o data pe saptamana ATAT!!!mie frica sa nu se plictiseasca de mine si sa ma lase sau mie frica sa nu devin sclava la turcii...prietenii lui...se poate intampla multe...nu poti avea inceredere in turci...ce as putea sa fac sa tin relatia aprinsa ???sau sa ma despart de el ...???ce sa fac cine ma poate ajuta cu un sfat???tin sa precizez ca imi place de el foarte mult!!!prea mult chiar .....si el stie asta;)


taci si ,,,,,,,,,,,,,"inghite"
Dontyyy
Postat pe 27 Aprilie 2010 12:09
De la: kimmy_kim, la data 2010-04-17 14:13:10M-am indragostit foarte tare de un turc musulman acum 2 ani de zile pe internet!!!apoi am hotarat sa ne vdm...am petrecut 2 nopti alaturi de el timp in care nu sa intamplat nimic deoarece eram virgina!!!el nu stia asta...dar daca a vazut ca numi doresc sa ma culc cu el nu ma mai cautat!!!!apoi dupa 2 ani de zile ma cautat din nou pe acelasi forum dar avea alt nume...acum eu nu mai eram virgina si gandul imi ramasese la el de acum 2 ani!!!si mi-am zis ca mai bine incerc si cu asta basta..nu mai vroiam sa pierd ocazia asta deoarece imi placea prea mult!!!!si a am inceput sa ma vad cu el si asa am devenit amanata lui pt ca mia marturisit ca are nevasta!!!!dar nu sunt singura lui amanta...mai are si alte relatii pe langa mine....foarte multe chiar....noi nu vb decat cand ma suna el si are nevoie de mine o data pe saptamana ATAT!!!mie frica sa nu se plictiseasca de mine si sa ma lase sau mie frica sa nu devin sclava la turcii...prietenii lui...se poate intampla multe...nu poti avea inceredere in turci...ce as putea sa fac sa tin relatia aprinsa ???sau sa ma despart de el ...???ce sa fac cine ma poate ajuta cu un sfat???tin sa precizez ca imi place de el foarte mult!!!prea mult chiar .....si el stie asta;)

Cel mai mult m-a facut sa rad ca mai traiesti in epoca sclavagista. Ti-e frica sa nu devii "sclava la turcii"... Ce ai ajuns tu se numeste altfel. Asa ca nu-ti fa griji de asta
Full_Metal_Jacket
Postat pe 27 Aprilie 2010 12:19
daca iti place sa fii manta de ploaie nu ai decat
visan_georgiana
Postat pe 28 Aprilie 2010 13:26
De la: Shhh, la data 2010-04-17 16:48:45hai ca am ras cu gura pana la urechi. esti proa_sta de bubui.


SUBSCRIU!
daniella_s
Postat pe 28 Aprilie 2010 17:43
De la: kimmy_kim, la data 2010-04-17 14:13:10.ce as putea sa fac sa tin relatia aprinsa ???
:

da-i foc!

Ai deschis topicul la misto , nu?
ella_c
Postat pe 28 Aprilie 2010 17:55
De la: kimmy_kim, la data 2010-04-17 14:13:10M-am indragostit foarte tare de un turc musulman acum 2 ani de zile pe internet!!!apoi am hotarat sa ne vdm...am petrecut 2 nopti alaturi de el timp in care nu sa intamplat nimic deoarece eram virgina!!!el nu stia asta...dar daca a vazut ca numi doresc sa ma culc cu el nu ma mai cautat!!!!apoi dupa 2 ani de zile ma cautat din nou pe acelasi forum dar avea alt nume...acum eu nu mai eram virgina si gandul imi ramasese la el de acum 2 ani!!!si mi-am zis ca mai bine incerc si cu asta basta..nu mai vroiam sa pierd ocazia asta deoarece imi placea prea mult!!!!si a am inceput sa ma vad cu el si asa am devenit amanata lui pt ca mia marturisit ca are nevasta!!!!dar nu sunt singura lui amanta...mai are si alte relatii pe langa mine....foarte multe chiar....noi nu vb decat cand ma suna el si are nevoie de mine o data pe saptamana ATAT!!!mie frica sa nu se plictiseasca de mine si sa ma lase sau mie frica sa nu devin sclava la turcii...prietenii lui...se poate intampla multe...nu poti avea inceredere in turci...ce as putea sa fac sa tin relatia aprinsa ???sau sa ma despart de el ...???ce sa fac cine ma poate ajuta cu un sfat???tin sa precizez ca imi place de el foarte mult!!!prea mult chiar .....si el stie asta;) [/quote
Spune-mi ca glumesti... povestea asta nici de banc nu e buna
lysa28
Postat pe 28 Aprilie 2010 18:08
Nu stiam ca musulmanii is asa mari Don Juani! E plin forumul de fete casatorite/indragostite/amante/parasite de turci, arabi si alti supusi de a lui Mohamed. S-au terminat romanii, italienii sau alte neamuri de care e plina Romanica, si care nu au prin lege dreptul la 7 neveste?
inamina
Postat pe 28 Aprilie 2010 18:54
De la: inamina, la data 2010-04-28 18:54:30Nu stiam ca musulmanii is asa mari Don Juani! E plin forumul de fete casatorite/indragostite/amante/parasite de turci, arabi si alti supusi de a lui Mohamed. S-au terminat romanii, italienii sau alte neamuri de care e plina Romanica, si care nu au prin lege dreptul la 7 neveste?


4 neveste, nu 7
Full_Metal_Jacket
Postat pe 28 Aprilie 2010 19:15
Gum sunt dradate amandele la durgii muzulmani ? Gu bula , draga, gu bula...
dancombi
Postat pe 29 Aprilie 2010 09:52
De la: dancombi, la data 2010-04-29 09:52:11Gum sunt dradate amandele la durgii muzulmani ? Gu bula , draga, gu bula...


o data pe luna atunci cand ii vine randul
Dontyyy
Postat pe 29 Aprilie 2010 09:57
DRAGA MEA EL NU I DE TINE!
sunt o gramada de barbati draguti care vor o relatie serioasa! asa cum lai gasit pe el pe net mai cauta dar unul fara sotie si amante cu gramada!!!!!!!!
chiar vrei sa fii toata viata ce a cu care se intalneste odata pe sapatamna ce naiba!????


CAUTATI PE ALTUL! SI MATURIZEAZATE ! SUNT sigura ca poti avea ce barbat vrei care sa iti ofere iubire si mai ales toata dragostea lui si atentia lui! si nu vei fi nevoita sa l imparti cu altele!!!!!
sper sa i dai papucii cat mai repede ! pt ca nu esti de nasul lui! INVATA SA TE IUBESTI MAI MULT SI FATE RESPECTATA!!!!!!!!!!!!!

ynistina
Postat pe 30 Aprilie 2010 22:15
offffffffffff................lasa-l
kudika174208
Postat pe 1 Mai 2010 00:29
Perfect de acord !!!
kudika133347
Postat pe 1 Mai 2010 08:52
Draga de trei ori draga iubeste pasiv si metineti pozitia nu cersi din poarta -n poarta ai rabdare
pentru ca fiecare pasere isi va gasi cuibul ei .Totul este sa ai rabdare si incredre in tine cu astfel de
Don Juani nu se merita sa sssstai sau sa te gandesti o clipa la ei cat rau poate sa-ti faca la un moment dat
Dar ei nu se gandesc ca sunt suflete care chiar nu merita sa fie otravite ,daca te-ar fii inteles ca banuiesc este un om cu experienta ar fii vorbit cu tine sincer .
Dar exista legea bumerangului
..Toti vor plati intro zi '' .
kudika167995
Postat pe 1 Mai 2010 10:52
aloooooooooooooooo,proastaaaaaaaaa...STEFAN CL MARE ,a luptat cu turcii si i-a alungat din tzara iar tu nemernico umblii ca scroafa dupa vier turc?animaloooooo
kudika099352
Postat pe 1 Mai 2010 11:09
atunci ial tu pe STEFAN CEL MARE de barbat DESTEAPTO...
kudika173436
Postat pe 1 Mai 2010 11:33
atunci ial tu pe STEFAN CEL MARE de barbat DESTEAPTO... tu esti si mai proasta
kudika173436
Postat pe 1 Mai 2010 11:35
la turc doar ma-sa e la mare cinste,nevasta-i sluga si amanta curva
utad
Postat pe 1 Mai 2010 11:48
draga mea sunt sofer de tir si pot sa spun caai cunosc pe turci ,nu te supara te rog dar mai bine veziti de treaba ta ,cauta un ion sau gheorgheca produsele romanesti nu e nimic mai bun pe lumea asta.ia intreabal pe efendi daca ar sti ca nevasta lui ar avea un amant cum ar reactiona?si cele ca tine si ca mailat si alti care fac ce nu trbuie prin europa neau facut de ras.nu te supara pe mine dar asa e.
kudika135061
Postat pe 1 Mai 2010 12:31
kimmy, cati ani ai, ca nu ne-ai spus? vb ca o copila de 15 ani maxim. cum poti sta intr-o relatie bazata doar pe sex, sa fii a nu stiu cata amanta a unui turcalete? stima ta de sine s-a dus naibii, sorry. ce sa mentii aprinsa? asta e relatie? esti o bucata de carne pt el si nici macar singura. of...unde nu e cap...
delicacy
Postat pe 1 Mai 2010 13:15

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Neatzaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :):X 59 De la: greierash 4 Octombrie 2009 21:24
refresh garderoba 4 De la: Asynia 2 Noiembrie 2011 00:59
Vreau o parere! 29 De la: yoney 26 August 2010 20:37
Majorat 1 De la: elaa 19 Ianuarie 2013 16:56
Ce simte un barbat dupa ce a facut sex? 267 De la: kudika195644 22 Septembrie 2010 22:10