Setari Cookie-uri

Lipsa libidou

De la: kudika_8101, la data 2013-04-10 12:15:17Buna! Ca mai toata lumea de aici am si eu o problema...mai exact nu am chef sa fac dragoste cu sotul meu Si nu din cuza ca nu l-as iubi, sau ca el nu ma satisface (am orgasm de fiecare data de cand fac dragoste)doar ca nu am chef. Il tin in brate, imi place sa ma tina in brate, il sarut..ne mai mangaiem..dar mai mult nu am vreau...Ce sa fac?? Ajutati-ma si pe mine uc un remediu..


Unele anticonceptionale pot afecta libidoul. Libidoul mai poate fi afectat si de oboseala, stres, anumite boli etc.

Discuta problema ta cu medicul ginecolog. Doar el e in masura sa te ajute.
kudika_32792
Postat pe 11 Aprilie 2013 07:23
De la: kudika_32792, la data 2013-04-11 07:23:41
De la: kudika_8101, la data 2013-04-10 12:15:17Buna! Ca mai toata lumea de aici am si eu o problema...mai exact nu am chef sa fac dragoste cu sotul meu Si nu din cuza ca nu l-as iubi, sau ca el nu ma satisface (am orgasm de fiecare data de cand fac dragoste)doar ca nu am chef. Il tin in brate, imi place sa ma tina in brate, il sarut..ne mai mangaiem..dar mai mult nu am vreau...Ce sa fac?? Ajutati-ma si pe mine uc un remediu..


Unele anticonceptionale pot afecta libidoul. Libidoul mai poate fi afectat si de oboseala, stres, anumite boli etc.

Discuta problema ta cu medicul ginecolog. Doar el e in masura sa te ajute.


Am urmat un tratament cu niste pastile in urma carora am avut o dereglare hormonala.
Multumesc mult. E singura parere ok pana acum. Cred ca restul persoanelor de aici le place doar sa vorbeasca pe topicuri si sa se salute. Sau sa faca misto. Din lipsa de ocupatie. Ca altceva nu inteleg. Si da am orgasm de fiecare data cand fac dragoste pentru ca sunto femeie care nu sta doar cu picioarele desfacute asteptand sa-i aduca miraculos partenerul un orgasm. As prefera sa se dea cu parerea persoanele care au ceva de zis, ceva interesant. Daca nu , sincer, nu ma prea intereseaza parerea unor frustrati sau a unor obsedati sexual care isi doresc doar curve in pat.Nu vreau sa invat sa devin curva. Take care!
kudika_0013
Postat pe 11 Aprilie 2013 08:06
Si mai vroiam sa-ti spun ceva: cheful de a face dragoste vine...facand dragoste. Incearca sa faci dragoste, chiar si atunci cand aparent nu ai chef, si o sa vezi ca o sa-ti vina cheful si o sa-ti placa ceea ce faceti in intimitate, tu si sotul tau.
kudika_32792
Postat pe 11 Aprilie 2013 08:15
De la: lady_gaga87, la data 2013-04-11 08:06:12
De la: kudika_32792, la data 2013-04-11 07:23:41
De la: kudika_8101, la data 2013-04-10 12:15:17Buna! Ca mai toata lumea de aici am si eu o problema...mai exact nu am chef sa fac dragoste cu sotul meu Si nu din cuza ca nu l-as iubi, sau ca el nu ma satisface (am orgasm de fiecare data de cand fac dragoste)doar ca nu am chef. Il tin in brate, imi place sa ma tina in brate, il sarut..ne mai mangaiem..dar mai mult nu am vreau...Ce sa fac?? Ajutati-ma si pe mine uc un remediu..


Unele anticonceptionale pot afecta libidoul. Libidoul mai poate fi afectat si de oboseala, stres, anumite boli etc.

Discuta problema ta cu medicul ginecolog. Doar el e in masura sa te ajute.


Am urmat un tratament cu niste pastile in urma carora am avut o dereglare hormonala.
Multumesc mult. E singura parere ok pana acum. Cred ca restul persoanelor de aici le place doar sa vorbeasca pe topicuri si sa se salute. Sau sa faca misto. Din lipsa de ocupatie. Ca altceva nu inteleg. Si da am orgasm de fiecare data cand fac dragoste pentru ca sunto femeie care nu sta doar cu picioarele desfacute asteptand sa-i aduca miraculos partenerul un orgasm. As prefera sa se dea cu parerea persoanele care au ceva de zis, ceva interesant. Daca nu , sincer, nu ma prea intereseaza parerea unor frustrati sau a unor obsedati sexual care isi doresc doar curve in pat.Nu vreau sa invat sa devin curva. Take care!



Draga mea,daca nu prezinti concret situatia in care te afli,este normal pentru unii useri sa te bagatelizeze,dar nu toti fac acest lucru!!!Ai rezolvat problema legata de dereglarea hormonala sau nu????Astfel de neplaceri pot perturba activitatea sexuala a femeii!!!!Dorinta de a face dragoste este fireasca,te nasti cu ea,numai ca trebuie valorificata!!!Orgasmul este finalizarea acestei dorinte,consecinta materializarii ei!!!
kudika_15804
Postat pe 11 Aprilie 2013 08:32
De la: lady_gaga87, la data 2013-04-11 08:06:12
De la: kudika_32792, la data 2013-04-11 07:23:41
De la: kudika_8101, la data 2013-04-10 12:15:17Buna! Ca mai toata lumea de aici am si eu o problema...mai exact nu am chef sa fac dragoste cu sotul meu Si nu din cuza ca nu l-as iubi, sau ca el nu ma satisface (am orgasm de fiecare data de cand fac dragoste)doar ca nu am chef. Il tin in brate, imi place sa ma tina in brate, il sarut..ne mai mangaiem..dar mai mult nu am vreau...Ce sa fac?? Ajutati-ma si pe mine uc un remediu..


Unele anticonceptionale pot afecta libidoul. Libidoul mai poate fi afectat si de oboseala, stres, anumite boli etc.

Discuta problema ta cu medicul ginecolog. Doar el e in masura sa te ajute.


Am urmat un tratament cu niste pastile in urma carora am avut o dereglare hormonala.
Multumesc mult. E singura parere ok pana acum. Cred ca restul persoanelor de aici le place doar sa vorbeasca pe topicuri si sa se salute. Sau sa faca misto. Din lipsa de ocupatie. Ca altceva nu inteleg. Si da am orgasm de fiecare data cand fac dragoste pentru ca sunto femeie care nu sta doar cu picioarele desfacute asteptand sa-i aduca miraculos partenerul un orgasm. As prefera sa se dea cu parerea persoanele care au ceva de zis, ceva interesant. Daca nu , sincer, nu ma prea intereseaza parerea unor frustrati sau a unor obsedati sexual care isi doresc doar curve in pat.Nu vreau sa invat sa devin curva. Take care!


ce tareeee! da cate conturi ai tu? acu vrei sa vorbim despre prostituate(de pe un cont) si te lauzi ca esti mana cereasca pentru barbati acu vii si spui ca ai lipsa libidou(de pe alt cont desigur)!!ntz, ntz si vorbesti despre unii, altii ca n-au ce face!!
kiss_my_ass
Postat pe 11 Aprilie 2013 10:35
cauta pe alcineva pt o aventura sa vezi cum stai cu "potentialul"! ai intrat in rutina! caut ceva nou!
kudika_25191
Postat pe 14 Aprilie 2013 15:51
buna,
remediul este branca ursului ,tinctura il gasesti la magazinele naturiste..
se face o cura de minimum 3 luni de zile, dar daca vrei doar ocazional se poate lua cu jumatate sau cu o ora inainte de momentul mult asteptat:)
o zi frumoasa
kudika114037
Postat pe 21 Aprilie 2013 12:25
O femeie se satura repede de sex daca este doar penetrata.Este nevoie sa i se dea limbi in pasarica si sa i se lindga lindicul ca sa traiasca orgasme intense pentru a-si dori la nesfarsit sa faca dragoste.O spun ca unul care a convietuit cu o astfel de femeie.
kudika_14283
Postat pe 21 Aprilie 2013 22:32

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
fantezie 22 De la: kudika029282 30 Decembrie 2010 10:26
E prea mult daca caut o amanta? 1 De la: 7 Aprilie 2017 20:08
orga de lumini 1 De la: firelyonne 14 Ianuarie 2009 20:02
! 8 De la: Alina-Ella 29 Martie 2015 10:32
pls help. niste sfaturi(fara mistouri daca se poate!) 165 De la: kudika029282 5 Noiembrie 2010 18:22