Setari Cookie-uri

mi-am pierdut cea ce am avut cel mai drag pe lume.

buna tututor am ales sa scriu cu mare greutatea cea ce scriu mai jos,chiar ieri mi-a murit puiul meu ,floarea mea ,scumpul meu fratior la-m iubit ca pe viata mea cu lacrimi va scriu simt ca inima e farame ca firmiturile de paine ma doare fff tare nu constientizez ca el numai exista ,ca nu ma are cine sa ma strige ,care sa ma certe cand umblam cu lucrurile lui ,acum camera sa e goala decat lucrurile si amintirile a mai ramas as vrea sa pot da zile de la mine ,sa ii dau viata mea daca s putea .ma oferisem sa ii donez si tot sangele din tot corpul meu am murit de tanar are doar 24 de ani ,ma parasit de fapt si-a parasit familia de ce viata e atat de cruda uneori ce pierzi nu poti recupera .Mie foarte greu sa traiesc asemenea clipe fara printul meu frate il iubeam si il iubesc pana o sa mor ,daca as putea sa il trezesc doar spunandu-i te iubesc i-as spune-o de un milion de ori numai sa fie inapoi intre noi ”familia sa” in momentul de fata mi-as fi dorit sa ma fi luat pe mine Dumnezeu nu pe el nu sunt in stare sa traiesc fara el cu lipsa lui la masa ,sa ii vad scanul gol ,hainele lui nepurtate ……toti cei care imi citesc mesajul ii spun cu mana pe inima iubiti-va frati si surorile ca atunci cand ii pierdeti nu ii mai puteti reintoarece inapoi ….durerea asta e eterna e o suferinta plina de taieturi adanci care nu pot fi vindecate nici macar de timp ca lipsa lui imi va rani mereu sufletul si inima chiar daca va trece si un milion de ani el nu va muri in inima mea va fi mereu viu in sufletul si ochi meu multumesc celor ce citesc cea ce scriu eu ,multumesc ancuta iasi chiar daca fratele meu numai poate sa auda sau sa vada asta dar ii spun din suflet ca il iubesc si il pretuiesc ca niciodata TE IUBESC FLORIN
kudika_14431
Postat pe 15 Aprilie 2013 19:09
De la: kudika_14431, la data 2013-04-15 19:09:29buna tututor am ales sa scriu cu mare greutatea cea ce scriu mai jos,chiar ieri mi-a murit puiul meu ,floarea mea ,scumpul meu fratior la-m iubit ca pe viata mea cu lacrimi va scriu simt ca inima e farame ca firmiturile de paine ma doare fff tare nu constientizez ca el numai exista ,ca nu ma are cine sa ma strige ,care sa ma certe cand umblam cu lucrurile lui ,acum camera sa e goala decat lucrurile si amintirile a mai ramas as vrea sa pot da zile de la mine ,sa ii dau viata mea daca s putea .ma oferisem sa ii donez si tot sangele din tot corpul meu am murit de tanar are doar 24 de ani ,ma parasit de fapt si-a parasit familia de ce viata e atat de cruda uneori ce pierzi nu poti recupera .Mie foarte greu sa traiesc asemenea clipe fara printul meu frate il iubeam si il iubesc pana o sa mor ,daca as putea sa il trezesc doar spunandu-i te iubesc i-as spune-o de un milion de ori numai sa fie inapoi intre noi ”familia sa” in momentul de fata mi-as fi dorit sa ma fi luat pe mine Dumnezeu nu pe el nu sunt in stare sa traiesc fara el cu lipsa lui la masa ,sa ii vad scanul gol ,hainele lui nepurtate ……toti cei care imi citesc mesajul ii spun cu mana pe inima iubiti-va frati si surorile ca atunci cand ii pierdeti nu ii mai puteti reintoarece inapoi ….durerea asta e eterna e o suferinta plina de taieturi adanci care nu pot fi vindecate nici macar de timp ca lipsa lui imi va rani mereu sufletul si inima chiar daca va trece si un milion de ani el nu va muri in inima mea va fi mereu viu in sufletul si ochi meu multumesc celor ce citesc cea ce scriu eu ,multumesc ancuta iasi chiar daca fratele meu numai poate sa auda sau sa vada asta dar ii spun din suflet ca il iubesc si il pretuiesc ca niciodata TE IUBESC FLORIN



Orice as spune,draga mea,este de prisos si nu va insemna nimic in fata durerii tale!!Condoleanta si Dumnezeu sa-l ierte!!!! Acestea sunt realele tragedii ale vietii!!!!!
kudika_15804
Postat pe 15 Aprilie 2013 19:13
Sincere condoleante!!!
Titanika
Postat pe 15 Aprilie 2013 19:18
De la: kudika_14431, la data 2013-04-15 19:09:29buna tututor am ales sa scriu cu mare greutatea cea ce scriu mai jos,chiar ieri mi-a murit puiul meu ,floarea mea ,scumpul meu fratior la-m iubit ca pe viata mea cu lacrimi va scriu simt ca inima e farame ca firmiturile de paine ma doare fff tare nu constientizez ca el numai exista ,ca nu ma are cine sa ma strige ,care sa ma certe cand umblam cu lucrurile lui ,acum camera sa e goala decat lucrurile si amintirile a mai ramas as vrea sa pot da zile de la mine ,sa ii dau viata mea daca s putea .ma oferisem sa ii donez si tot sangele din tot corpul meu am murit de tanar are doar 24 de ani ,ma parasit de fapt si-a parasit familia de ce viata e atat de cruda uneori ce pierzi nu poti recupera .Mie foarte greu sa traiesc asemenea clipe fara printul meu frate il iubeam si il iubesc pana o sa mor ,daca as putea sa il trezesc doar spunandu-i te iubesc i-as spune-o de un milion de ori numai sa fie inapoi intre noi ”familia sa” in momentul de fata mi-as fi dorit sa ma fi luat pe mine Dumnezeu nu pe el nu sunt in stare sa traiesc fara el cu lipsa lui la masa ,sa ii vad scanul gol ,hainele lui nepurtate ……toti cei care imi citesc mesajul ii spun cu mana pe inima iubiti-va frati si surorile ca atunci cand ii pierdeti nu ii mai puteti reintoarece inapoi ….durerea asta e eterna e o suferinta plina de taieturi adanci care nu pot fi vindecate nici macar de timp ca lipsa lui imi va rani mereu sufletul si inima chiar daca va trece si un milion de ani el nu va muri in inima mea va fi mereu viu in sufletul si ochi meu multumesc celor ce citesc cea ce scriu eu ,multumesc ancuta iasi chiar daca fratele meu numai poate sa auda sau sa vada asta dar ii spun din suflet ca il iubesc si il pretuiesc ca niciodata TE IUBESC FLORIN


Si eu mi-am pierdut un frate, pe cand acesta avea doar 19 ani si jumatate, iar nu aveam nici macar 12 ani. Durerea e cumplita, amintirile dor si, iti spun din propriile trairi, dorul de el nu-ti va trece niciodata. Eu si acum dupa atatia ani inca mai plang cand simt ca-mi este prea dor de el si tanjesc sa-l imbratisez si sa-i spun cat de mult il iubesc. Fratiorul meu drag va avea intotdeauna un loc special in inima mea, alaturi de ceilalti oameni dragi mie.

Draga mea, bucura-te ca ai avut un frate minunat, pastreaza-i vie amintirea in inima ta si sa nu-l uiti niciodata.
kudika_32792
Postat pe 16 Aprilie 2013 07:08
Sincere condoleante
Rotty_
Postat pe 16 Aprilie 2013 08:06
Kudika_14431, cum mai esti? Daca vrei sa stam de vorba, imi poti scrie pe mesaj privat daca doresti, mai ales ca si eu am trecut printr-o experienta similara cu a ta.

Te pup si ai grija de tine!
kudika_32792
Postat pe 17 Aprilie 2013 18:16
Sincere condoleante!
Roua_Deraway
Postat pe 7 Mai 2013 19:09
dumnezeu sa-l odihneasca in pace!
mi s-a facut pielea de gaina si mi-au dat lacrimile
dragostea frateasca e.....DUMNEZEIASCA
inteleg sentimentul si durerea
poate linistea pe care si-a gassit-o sa te mai aline
maria-ioana
Postat pe 7 Mai 2013 20:01

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
O afacere buna 1 De la: LEAA 25 Septembrie 2010 06:00
Rinita-tratamente si sugestii 3 De la: Diana_Dy 11 Mai 2016 19:20
SFAT PENTRU FEMEI PRIVIND DREPTURILE FEMEI GRAVIDE 4 De la: franziska_eu 13 Februarie 2012 13:22
nn 10 De la: kudika510412 18 Aprilie 2012 18:17
cum sa trec peste faptul ca l-am inselat ,Cum sa ma iert pe mine insami??? 37 De la: danny23 30 Noiembrie 2014 15:36