Setari Cookie-uri

Buna seara!

Sunt intr-o dilema foarte mare,si as vrea sa va cer un sfat,daca se poate.De 1 luna sunt impreuna cu un baiat,toate bune si frumoase,dar de cateva zile el ma cam ignora,pur si simplu nu ma mai baga in seama,cand este online pe mess,nu raspunde sau spune ca este mama lui,ec.De ex.astazi l-am intrebat si ce face,si mi-a zis "mama lui",ca el doarme si ea are treaba la calculator,mi-am cerut scuze,si dupa l-am intrebat daca il deranjez ca deja au trecut 3 ore,si mi-a spus ca are treaba,termina in 30 de min.si vorbim,i-am spus ce s-a intamplat si mi-a rasp.caeste mama lui,ca ma roaga frumos sa il las ca are treaba.Dar el mi-a zis cu cateva zile in urma ca mama lui pleaca la,Brasov sa rezolve niste probleme,desi el ma considera o proasta si atat.As vrea sa stiu ce sa fac in situatia asta.Multumesc frumos si noapte buna!
Aida_Flory_9
Postat pe 5 Iunie 2013 22:30
De la: Ankutza_Ancutssa_1, la data 2013-06-05 22:30:33Sunt intr-o dilema foarte mare,si as vrea sa va cer un sfat,daca se poate.De 1 luna sunt impreuna cu un baiat,toate bune si frumoase,dar de cateva zile el ma cam ignora,pur si simplu nu ma mai baga in seama,cand este online pe mess,nu raspunde sau spune ca este mama lui,ec.De ex.astazi l-am intrebat si ce face,si mi-a zis "mama lui",ca el doarme si ea are treaba la calculator,mi-am cerut scuze,si dupa l-am intrebat daca il deranjez ca deja au trecut 3 ore,si mi-a spus ca are treaba,termina in 30 de min.si vorbim,i-am spus ce s-a intamplat si mi-a rasp.ca este mama lui,ca ma roaga frumos sa o las ca are treaba.Dar el mi-a zis cu cateva zile in urma ca mama lui pleaca la,Brasov sa rezolve niste probleme,deci el ma considera o proasta si atat.As vrea sa stiu ce pot sa fac in situatia asta.Multumesc frumos si noapte buna!
Aida_Flory_9
Postat pe 5 Iunie 2013 22:34
De la: Ancu_Anca_9, la data 2013-06-05 22:30:33Sunt intr-o dilema foarte mare,si as vrea sa va cer un sfat,daca se poate.De 1 luna sunt impreuna cu un baiat,toate bune si frumoase,dar de cateva zile el ma cam ignora,pur si simplu nu ma mai baga in seama,cand este online pe mess,nu raspunde sau spune ca este mama lui,ec.De ex.astazi l-am intrebat si ce face,si mi-a zis "mama lui",ca el doarme si ea are treaba la calculator,mi-am cerut scuze,si dupa l-am intrebat daca il deranjez ca deja au trecut 3 ore,si mi-a spus ca are treaba,termina in 30 de min.si vorbim,i-am spus ce s-a intamplat si mi-a rasp.caeste mama lui,ca ma roaga frumos sa il las ca are treaba.Dar el mi-a zis cu cateva zile in urma ca mama lui pleaca la,Brasov sa rezolve niste probleme,desi el ma considera o proasta si atat.As vrea sa stiu ce sa fac in situatia asta.Multumesc frumos si noapte buna!


Pai daca el te ignora si te mai si minte, ce crezi ca e de facut in situatia asta? Eu i-as da papucii, nu i-as mai tolera o astfel de atitudine.
kudika_32792
Postat pe 6 Iunie 2013 08:43
Multumesc frumos de raspuns!Deja am facut asta,desi trebuie sa recunosc ma simt aiurea cand il vad,dar o sa treaca.:)
Aida_Flory_9
Postat pe 6 Iunie 2013 20:10

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
vreau sa ma impac cu ea...... 13 De la: pickard 30 Martie 2011 20:37
Spune ca atunci cand este alaturi de mine prefera orice altceva decat sa mai faca dragoste 177 De la: nikolas_09 1 Decembrie 2011 16:14
un sfat va rog 16 De la: sirghea 18 Mai 2010 18:32
3 ani frumosi dar acum vrea sa fie singura 63 De la: alish23 24 Februarie 2011 16:31
..nu stiu de fapt ce vrea! 23 De la: Micaell 3 Decembrie 2011 14:47