Setari Cookie-uri

Intalniri cu final ,,fericit,,

Macar daca tot te-ai pus pe sters mesaje la greu, baiatu' de la butoane, macar fii obiectiv CU TOATA LUMEA.
kudika_37357
Postat pe 4 Iulie 2013 07:33
Ma bucur sincer daca ai macar un motiv in viata sa fi fericita..din pacate nu te cred.......tu nu poti si nu accepti sa fi fericita ..adori la nebunie rautatea si atragi catre tine numai ura.Nu-mi vorbi mie de dragoste,nu sti tu ce inseamna dragostea ,doar visezi la asa ceva si aberezi in nestiinta.
Zici ca eu te urasc asta chiar a fost bancul zilei...pacat ca nu l-am mai prins ieri...sti eram alaturi de familia mea...ma jucam cu copii...altfel chiar ma amuzat copios alaturi de cele scrise de tine
Nu te urasc absolut deloc...doar te compatimesc nespus....sincer mi mila rau de tot de tine.....chiar mi s-a scurs o lacrima gandindu-ma .A fost o gluma ...sunt sigura ca tu nu o vei gusta
Legat de sanatate ....nu cred ca e cazul sa duci grija sanatatii mele sau a altcuiva..chiar nu te priveste .iar legat de a gusta fericirea pe care tu o gusti...sa ma fereasca D-zeu.de asa ceva.......
Deci concluzionand.......vezi-ti de viata ta personala ,nu te mai lega de viata altcuiva,lasa barfa ca la varsta ta cred si eu ca a devenit patologica dar totusi cauta remedii....lasa ironiile deoparte si cuvintele jignitoare ,,,,nu sunt singura care deja s-a saturat de rautatea ta exagerata.....
astea au fost cateva sfaturi...mna ca-s si io mare sfatoasa acu
Intr-un mediu virtual daca vrei sa te integrezi si adaptezi e musai sa o lasi mai moale cu exagerarile ..nu vrei sau nu sti sa te distrezi...treaba ta .da nu interveni unde oala nu-ti fierbe.
Legat de stersul mesajelor te consider principala vinovata .Poate ca tu nu ierti si nu uiti..........eu da!!!!!!!!nu te urasc ,nu ma intereseaza ce faci.......imi esti pur si simplu indiferenta ,inexistenta ....practic nu existi..intelegi?
Cu alte cuvinte nu ai cum sa-mi intelegi ura si inversunarea din moment ce ele nu exista ...tu doar crezi ca ma cunosti.......te inseli amarnic.....ai alungat o multime de persoanne de pe acest forum.ai jignit si barfit destul..........opreste-te femeie
againpiscotica
Postat pe 4 Iulie 2013 10:18
N-o sa se opreasca niciodata. E prea prinsa in ura ce ne-o poarta.

Si stau si ma intreb, de ce ne poarta atat de grija? Ea nu are o viata de care sa-i duca grija?
Viorica_Ecaterina
Postat pe 4 Iulie 2013 10:31
De la: Viorica_Vio, la data 2013-07-04 10:31:23N-o sa se opreasca niciodata. E prea prinsa in ura ce ne-o poarta.

Si stau si ma intreb, de ce ne poarta atat de grija? Ea nu are o viata de care sa-i duca grija?

mai io cred ca ea biata are senzatia cum ca eu as fi afectata de faptul ca nu mai suntem prietene sau ceva de genu .in primul rand nu am considerat-o o prietena adevarata.......eu am prietene ,cu care ma inteleg super chiar si cand nu suntem deacord una cu alta ..si chiar ed ne mai luam la cearta din unele motive ...in secunda doi e ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat .Pentru mine ea a fost doar o colega de forum ...si da vorbveam cu ea si pe mess.
Io ce sa-i fac daca s-a ofticat ca nu am servit-o cu cafea virtuala personal mna copilarii la varste inaintate.
Si cred ca si faptul ca vorbesc cu kiss a jenat-o...ea nu poate avea colege ca noi...sa fim seriosi
againpiscotica
Postat pe 4 Iulie 2013 10:37
De la: Viorica_Vio, la data 2013-07-04 10:31:23N-o sa se opreasca niciodata. E prea prinsa in ura ce ne-o poarta.

Si stau si ma intreb, de ce ne poarta atat de grija? Ea nu are o viata de care sa-i duca grija?

ma,aici e hocus pocus Vioooo,iar ma bagi in boala!
Titanika
Postat pe 4 Iulie 2013 10:47
De la: againpiscotica, la data 2013-07-04 10:18:25Ma bucur sincer daca ai macar un motiv in viata sa fi fericita..din pacate nu te cred.......tu nu poti si nu accepti sa fi fericita ..adori la nebunie rautatea si atragi catre tine numai ura.Nu-mi vorbi mie de dragoste,nu sti tu ce inseamna dragostea ,doar visezi la asa ceva si aberezi in nestiinta.
Zici ca eu te urasc asta chiar a fost bancul zilei...pacat ca nu l-am mai prins ieri...sti eram alaturi de familia mea...ma jucam cu copii...altfel chiar ma amuzat copios alaturi de cele scrise de tine
Nu te urasc absolut deloc...doar te compatimesc nespus....sincer mi mila rau de tot de tine.....chiar mi s-a scurs o lacrima gandindu-ma .A fost o gluma ...sunt sigura ca tu nu o vei gusta
Legat de sanatate ....nu cred ca e cazul sa duci grija sanatatii mele sau a altcuiva..chiar nu te priveste .iar legat de a gusta fericirea pe care tu o gusti...sa ma fereasca D-zeu.de asa ceva.......
Deci concluzionand.......vezi-ti de viata ta personala ,nu te mai lega de viata altcuiva,lasa barfa ca la varsta ta cred si eu ca a devenit patologica dar totusi cauta remedii....lasa ironiile deoparte si cuvintele jignitoare ,,,,nu sunt singura care deja s-a saturat de rautatea ta exagerata.....
astea au fost cateva sfaturi...mna ca-s si io mare sfatoasa acu
Intr-un mediu virtual daca vrei sa te integrezi si adaptezi e musai sa o lasi mai moale cu exagerarile ..nu vrei sau nu sti sa te distrezi...treaba ta .da nu interveni unde oala nu-ti fierbe.
Legat de stersul mesajelor te consider principala vinovata .Poate ca tu nu ierti si nu uiti..........eu da!!!!!!!!nu te urasc ,nu ma intereseaza ce faci.......imi esti pur si simplu indiferenta ,inexistenta ....practic nu existi..intelegi?
Cu alte cuvinte nu ai cum sa-mi intelegi ura si inversunarea din moment ce ele nu exista ...tu doar crezi ca ma cunosti.......te inseli amarnic.....ai alungat o multime de persoanne de pe acest forum.ai jignit si barfit destul..........opreste-te femeie

oricum esti un simplu "user" si n-are de ce sa te bage in seama
MissDarine
Postat pe 4 Iulie 2013 10:49
De la: Viorica_Vio, la data 2013-07-04 10:31:23N-o sa se opreasca niciodata. E prea prinsa in ura ce ne-o poarta.

Si stau si ma intreb, de ce ne poarta atat de grija? Ea nu are o viata de care sa-i duca grija?

iar te-au dat afara?
MissDarine
Postat pe 4 Iulie 2013 10:50
De la: Titanika, la data 2013-07-04 10:47:22
De la: Viorica_Vio, la data 2013-07-04 10:31:23N-o sa se opreasca niciodata. E prea prinsa in ura ce ne-o poarta.

Si stau si ma intreb, de ce ne poarta atat de grija? Ea nu are o viata de care sa-i duca grija?

ma,aici e hocus pocus Vioooo,iar ma bagi in boala!



Asta ziceam si io pe topicul celalalt
Rotty_
Postat pe 4 Iulie 2013 10:52
De la: MissDarine, la data 2013-07-04 10:50:34
De la: Viorica_Vio, la data 2013-07-04 10:31:23N-o sa se opreasca niciodata. E prea prinsa in ura ce ne-o poarta.

Si stau si ma intreb, de ce ne poarta atat de grija? Ea nu are o viata de care sa-i duca grija?

iar te-au dat afara?


Da.
Viorica_Ecaterina
Postat pe 4 Iulie 2013 10:53
De la: Viorica_Vio, la data 2013-07-04 10:53:07
De la: MissDarine, la data 2013-07-04 10:50:34
De la: Viorica_Vio, la data 2013-07-04 10:31:23N-o sa se opreasca niciodata. E prea prinsa in ura ce ne-o poarta.

Si stau si ma intreb, de ce ne poarta atat de grija? Ea nu are o viata de care sa-i duca grija?

iar te-au dat afara?


Da.

e enervant virusu' asta, dar ma bucur ca nu te lasi!
MissDarine
Postat pe 4 Iulie 2013 10:56
De la: MissDarine, la data 2013-07-04 10:49:07
oricum esti un simplu "user" si n-are de ce sa te bage in seama

oai ce m-ai lovit serios?e pe bune? dar chiar imi doresc sa nu ma bage in seama.o provoc sa ma ignore
againpiscotica
Postat pe 4 Iulie 2013 10:57
De la: againpiscotica, la data 2013-07-04 10:37:55
De la: Viorica_Vio, la data 2013-07-04 10:31:23N-o sa se opreasca niciodata. E prea prinsa in ura ce ne-o poarta.

Si stau si ma intreb, de ce ne poarta atat de grija? Ea nu are o viata de care sa-i duca grija?

mai io cred ca ea biata are senzatia cum ca eu as fi afectata de faptul ca nu mai suntem prietene sau ceva de genu .in primul rand nu am considerat-o o prietena adevarata.......eu am prietene ,cu care ma inteleg super chiar si cand nu suntem deacord una cu alta ..si chiar ed ne mai luam la cearta din unele motive ...in secunda doi e ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat .Pentru mine ea a fost doar o colega de forum ...si da vorbveam cu ea si pe mess.
Io ce sa-i fac daca s-a ofticat ca nu am servit-o cu cafea virtuala personal mna copilarii la varste inaintate.
Si cred ca si faptul ca vorbesc cu kiss a jenat-o...ea nu poate avea colege ca noi...sa fim seriosi


Pisco, eu nu-ti cer niciun fel de explicatii. Mie insami nu-mi place sa dau explicatii, dar nici sa cer.

In ceea ce o priveste pe cucoana cu pricina, eu am vazut ce-i poate pielea si nu pot decat sa ma felicit ca m-am desteptat la timp.

Si prefer mai degraba un dusman pe fata decat unul care-mi pozeaza in prieten, iar pe la spate ma toaca marunt, dupa cum am patit eu cu ea. Cate sanse de reconciliere nu i-am acordat si de fiecare data si-a batut joc de acele sanse. Asta e, unii nu stiu sa aprecieze absolut nimic.
Viorica_Ecaterina
Postat pe 4 Iulie 2013 10:58
De la: againpiscotica, la data 2013-07-04 10:57:55
De la: MissDarine, la data 2013-07-04 10:49:07
oricum esti un simplu "user" si n-are de ce sa te bage in seama

oai ce m-ai lovit serios?e pe bune? dar chiar imi doresc sa nu ma bage in seama.o provoc sa ma ignore


Nicio sansa. Suntem prea importanti pentru ea. :)
Viorica_Ecaterina
Postat pe 4 Iulie 2013 10:59
De la: MissDarine, la data 2013-07-04 10:56:23
De la: Viorica_Vio, la data 2013-07-04 10:53:07
De la: MissDarine, la data 2013-07-04 10:50:34
De la: Viorica_Vio, la data 2013-07-04 10:31:23N-o sa se opreasca niciodata. E prea prinsa in ura ce ne-o poarta.

Si stau si ma intreb, de ce ne poarta atat de grija? Ea nu are o viata de care sa-i duca grija?

iar te-au dat afara?


Da.

e enervant virusu' asta, dar ma bucur ca nu te lasi!


Viorica_Ecaterina
Postat pe 4 Iulie 2013 10:59
De la: Titanika, la data 2013-07-04 10:47:22
De la: Viorica_Vio, la data 2013-07-04 10:31:23N-o sa se opreasca niciodata. E prea prinsa in ura ce ne-o poarta.

Si stau si ma intreb, de ce ne poarta atat de grija? Ea nu are o viata de care sa-i duca grija?

ma,aici e hocus pocus Vioooo,iar ma bagi in boala!


Imi pare rau, dar nu-i vina mea. Vina mea e ca eu continui sa exist in ciuda unora.
Viorica_Ecaterina
Postat pe 4 Iulie 2013 11:01
De la: Viorica_Vio, la data 2013-07-04 11:01:25
De la: Titanika, la data 2013-07-04 10:47:22
De la: Viorica_Vio, la data 2013-07-04 10:31:23N-o sa se opreasca niciodata. E prea prinsa in ura ce ne-o poarta.

Si stau si ma intreb, de ce ne poarta atat de grija? Ea nu are o viata de care sa-i duca grija?

ma,aici e hocus pocus Vioooo,iar ma bagi in boala!


Imi pare rau, dar nu-i vina mea. Vina mea e ca eu continui sa exist in ciuda unora.


Io ma bucur Sper sa te mai gasesc , cand vin inapoi
Rotty_
Postat pe 4 Iulie 2013 11:04
-ilici multi la toate fetele (nu fac pomelnicul ), sa fiti cuminti
Rotty_
Postat pe 4 Iulie 2013 11:06
Pupici si la tine, Rotty!
Viorica_Ecaterina
Postat pe 4 Iulie 2013 11:06
trebuia sa-ti pupi pensionara in dos, nu pe mine!
Viorica_Ecaterina
Postat pe 4 Iulie 2013 12:22

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
simptome sau nu? 8 De la: _oktober_ 12 Octombrie 2011 20:18
ce parere aveti despre "labioplastie"? 37 De la: pickard 23 Decembrie 2010 16:32
Risc de sarcina? 4 De la: kudika_22028 25 Noiembrie 2012 13:37
Cat putem sa rezistam fara sex? 163 De la: alinabulina4 3 Iulie 2009 17:07
Ginecologi buni din Cta 27 De la: AlexaN 15 Aprilie 2013 21:44