Setari Cookie-uri

Fetele an nevoie de voi

Nu stiu ce sa mai cred...am un cm regulat si de 2 ani incercam sa mai facem un bebe...luna asta am crezut ca e acolo...am facut 3 teste care au iesit negative..apoi am avut citeva zile mici pete maronii iar 2 zile singerari abundente...acum...normal pe mine ma tine un cm 5-7 zile cu singerari abundente....dar...am dureri de spate dimineata,stari de voma...dar asa o fractiune de secunda parca totul imi vine in git si gata...sinii ma dor,agitata rau,sint o obsedata de curatenie insa acum nu mi pot ridica fundul de pe canapea,ametesc,parca aerul nu mi ajunge...fetelor ati patit asa ceva? La medic am programare abia in august20
selin32
Postat pe 29 Iulie 2013 11:13
De la: selin32, la data 2013-07-29 11:13:01Nu stiu ce sa mai cred...am un cm regulat si de 2 ani incercam sa mai facem un bebe...luna asta am crezut ca e acolo...am facut 3 teste care au iesit negative..apoi am avut citeva zile mici pete maronii iar 2 zile singerari abundente...acum...normal pe mine ma tine un cm 5-7 zile cu singerari abundente....dar...am dureri de spate dimineata,stari de voma...dar asa o fractiune de secunda parca totul imi vine in git si gata...sinii ma dor,agitata rau,sint o obsedata de curatenie insa acum nu mi pot ridica fundul de pe canapea,ametesc,parca aerul nu mi ajunge...fetelor ati patit asa ceva? La medic am programare abia in august20



Nu mai este mult pana in luna August,controlul de specialitate este singurul care te poate edifica asupra atingerii scopului tau!!!Da,eu am patit asa ceva,la cea de a doua sarcina,toate testele au iesit negative,dar eram insarcinata,fapt confirmat medical,dupa sase saptamani de evolutie si in ciuda menstrei avute,asemanatoare cu cea avuta de tine,dar nu este regula,deci nu iti pot confirma existenta sarcinei!!!!!!
kudika_15804
Postat pe 29 Iulie 2013 13:42
Cred, dupa parerea mea, ca esti insarcinata;ai peste sarcina ciclul, insa mergi la endocrinolog.Celelalte simtome cred ca sunt de la glanda.
kudika467548
Postat pe 19 August 2013 12:01
Ar putea fi menstruatie peste sarcina si ar putea sa nu fie.Oricum pana maine nu mai este mult si un medic te va lamuri .

Succes si sa iasa cum vrei tu!
criszoe
Postat pe 19 August 2013 12:39

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
hiperprolactinimie 58 De la: ale18blu 1 Aprilie 2012 11:18
ce este o decapare? rog raspuns! 17 De la: popema 28 Iulie 2010 09:19
POFTICIOS SI SANATOS 1 De la: daneassa 10 Septembrie 2010 17:16
acidul hyaluronic? 4 De la: kudika_hermione 3 Decembrie 2010 12:51
Ajutor ! 6 De la: Alexmaya 22 Septembrie 2013 12:40