Setari Cookie-uri

Raceala cu probleme

Buna seara tuturor.
Problema mea nu tine doar de raceala propriu-zisa tine si de alte aspecte, asa ca va voi spune despre ce e vorba iar daca ma puteti ajuta cu un sfat va raman pe deplin recunoscatoare.
Eu in curand voi implini frumoasa varsta de 18 ani , iar in urma cu un an si jumatate mi-am inceput viata sexuala . Am fost racita imediat dupa inceperea ecestei experiente , dar in necunostinta de cauza , fiind noua in acest domeniu , am tratat raceala cu indiferenta suportant simptomele , dar spre fericirea mea raceala a trecut de la sine fara alte probleme. Relatia cu baiatul respectiv s-a terminat , iar acum dupa multe luni , incepand o noua relatie , am ajuns si la a ne "cunoaste mai bine" . Dar din nou am racit. Sintomele sunt urmatoarele : miros neplacut la nivelul vaginului , urinare putina si rara , parca neajunsa , scrugeri de culoare galbena , o senzatie de greutate in partea de jos a abdomenului si un disconfort asemanator usturimii . Nu stiu daca e normal sau nu , dar de fiecare data la inceputul oricarui act sexual la penetrare (cred ca e corect sa spun ) ma durea si ma doare . Iar acum fiind racita , dupa terminarea actului sexual , dupa orgasm , simt o senzatie nici nu stiu cum sa explic pt ca nu e nici usturime nici durere.
Cu toate acestea , sa vorbesc cu cineva din familie pt a-mi da bani pt o consultatie la un medic de specialitate , nu pot sa le spun , pt ca familia mea este una mai dura . Nu isi pot imagina ca eu , fetita lor , sa fac asa ceva . I-am spus mamei simtomele iar aceasta a spus sa mearga cu mine , dar daca merge va afla , pt ca ea are pretentia sa intre cu mine in cabinet sa vada ea clar ce mi se face acolo . Nu stiu cum sa procedez , nici sa stau asa nu pot pt ca ma simt astfel de mai mult de o luna . Simtomele dispar dar reapar la orice contact cu o sursa rece sau apa rece .
Deci credeti ca poate fi ceva mai mult decat o raceala ? Si ce ma puteti sfatui sa fac ?
kudika_929949
Postat pe 5 August 2013 01:27

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
gingii retrase 8 De la: OanaSun 28 Februarie 2011 22:58
Pentru doamnele si domnisoarele din Timisoara 1 De la: carmen_joy 7 Ianuarie 2011 12:50
Raceala cu probleme 1 De la: kudika_929949 5 August 2013 01:27
despre ambitie... 3 De la: no_more 18 Iunie 2009 20:04
operatie de corectare a sanilor 7 De la: kudika_1020415 15 Noiembrie 2016 07:57