Setari Cookie-uri

nu stiu ce sa fac

Buna fetelor,sunt noua pe acest forum,il urmaream de mult timp,datorita sfaturilor bune pe care le gaseam aici si nu in ultimul rand si cel mai important ,ca nu judecati si pur si simplu...dati sfaturi si ajutati,astfel am hotarat sa-mi fac cont.Problema mea este urmatoarea:am 20 ani si sunt virgina(pentru ca mi-am propus ca acest 'pas' sa-l fac impreuna cu o persoana pe care o iubesc cu adevarat iar aici intervine prietenul meu,suntem impreuna de aproximativ 2 ani(daaa,stiu am asteptat cam mult dar asta e ),astfel am luat hotararea ca sunt pregatita pentru a-mi pierde virginitatea si simtindu-ma mai in siguranta cu el deoarece nu mai este virgin,este mai invatat .Toate bune si frumoase pana in momentul cand ne-am dat seama ca nimic nu se va intampla deoarece....nu intra.Ma gandeam ca am vaginul prea stramt si i-am zis sa mai incerce in pofida durerilor pe care le resimteam.Pana la urma am renuntat desi cred ca data viitoare va fi la fel...nu stiu ce sa mai fac,este ceva neinregula cu mine?Sau o intrebare mai buna,a fost cineva in situatia mea,daca da,ce ati facut? am folosit prezervativul daca este relevant pentru cineva.Va pup si aveti grija
kudika_931360
Postat pe 19 August 2013 19:55
Mai incearca, finut si cu bagare de seama!Daca tot ai stat virgina pana la aceasta varsta........
kudika467548
Postat pe 19 August 2013 20:01
breeeeee, e pacat sa-ti donezi vaginul cuiva doar pt ca are experienta ...asteapta si tu dragostea si-ai sa vezi ca se vor schimba datele problemei!
MissDarine
Postat pe 19 August 2013 20:11
nu ai citit cu atentie ce am scris,nu fac asta pentru ca are 'experienta' ci pentru ca ma simt pregatita si ne iubim.Consider ca ultimul motiv este cel mai important din toate :)
kudika_931360
Postat pe 19 August 2013 20:31
De la: kudika_931360, la data 2013-08-19 20:31:18nu ai citit cu atentie ce am scris,nu fac asta pentru ca are 'experienta' ci pentru ca ma simt pregatita si ne iubim.Consider ca ultimul motiv este cel mai important din toate :)

mea culpa
MissDarine
Postat pe 19 August 2013 20:33
Spune-i prietenului tau sa aiba randare mai multa, ai nevoie de un preludiu mai lung, vaginul trebuie sa se umezeasca bine. Si tu sa fi relaxata in bratele lui. Poate ca nici el nu are asa experienta, a zis-o asa, doar ca sa ai tu incredere in el.
GHEISA_
Postat pe 19 August 2013 20:41
rabdare*
GHEISA_
Postat pe 19 August 2013 20:42
Nu este nici o rusine ca o femeie are o varsta mai inaintata si este virgina... chiar este un lucru de laudat.
Un barbat mai experimentat insala mult mai usor si stie cum sa duca de nas o femeie iar femeia cu care s-a incurcat ajunge foarte usor la depresie.Mai bine un barbat mai prostut si mai loial.
o limba mare si lunga si musculoasa face minuni
in pat si in afara lui.
Limba_scoasa
Postat pe 19 August 2013 21:22

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Fantezie cu sotia 71 De la: kudika_6711 16 Iunie 2012 21:16
si dak sunt gravida ce sa fak???sa avortez??? 31 De la: blue07scorpion 25 Mai 2009 14:56
nu simt placere in timpul actului sexual 9 De la: kudika_952130 24 Ianuarie 2014 05:50
Video-Chat !!! 53 De la: yumalai 17 Ianuarie 2010 16:58
IDEE AFACERE 5 De la: AstralConfesor 23 Martie 2009 10:35