Setari Cookie-uri

nevoie urgenta de sfaturi

eu sunt monika si am 33 de ani, in urma cu 5 ani am inceput o relatie cu un baiat ...toate au fost in regula pana de sarbatori anul acesta cand m-a cerut de sotie in noaptea de revelion...dupa doua saptamani au inceput discutii referitoare la faptul ca mama lui nu ma place ne-am despartit pt 2 sapt dupa care mi-a jurat ca daca ma impac cu el totul o sa fie bine si sa am incredere in el pt ca nu mama lui decide viata lui etc...acum 2 saptamani am vbultima data intr-o sambata l tel pt eu eram plecata 3 zile din localitate si totul era in regula ne-am facut planuri de vacanta etc.... miercuri m-a sunat si mi-a zis ca a cunoscut o fata pe care in 3 sapt a lasat-o gravida ea fiind divortata de 2 luni...cand i-am cerut explicatii mi-a zis ca a facut o greseala si ca nici nu crede ca este copilul lui si ca pe mine ma iubeste ....dupa alte doua zile situatia s-a intors la 180 de grade vorbindu-mi urat la tel si spunandu-mi sa-l las in pace pt ca el o sa aiba un copil etc....pt mine a fost o lovitura f mare si extrem de greu de suportat inca....e foarte greu mai ales ca nu inteleg ce s-a intamplat
am nevoie de ajutor sa inteleg ce s-a intamplat si sa gasesc o cale de a trece peste pt ca sincer simt ca o iau din loc
multumesc anticipat
kudika119781moni
Postat pe 30 August 2013 12:12
e simplu,bine ca nu ai apucat sa te casatoresti cu el,ajungeai o nevasta inselata si in final divortata.

piscotica
Postat pe 30 August 2013 12:16
stiu ca pare simplu dar nu inteleg cum un om pe care consider ca il cunosc f bine , imi spune intr-o zi ca ma iubeste si ca nu crde ca e copilul lui si peste 2 zile sa-mi vorbeasca de parca eu eram o nenorocita care vroiam sa-i distrug casnicia....
kudika119781moni
Postat pe 30 August 2013 13:27
De la: kudika119781moni, la data 2013-08-30 13:27:00stiu ca pare simplu dar nu inteleg cum un om pe care consider ca il cunosc f bine , imi spune intr-o zi ca ma iubeste si ca nu crde ca e copilul lui si peste 2 zile sa-mi vorbeasca de parca eu eram o nenorocita care vroiam sa-i distrug casnicia....


Asa sunt oamenii care nu stiu exact ce vor. Isi schimba optiunile destul de des. Asta inseamna ca tu nu ai prea contat pt. el.
Cred ca suferi, insa bucura-te ca nu ati ajuns sa va casatoriti. Bine ca s-a intamplat acum ce s-a intamplat si nu mai tarziu.
Nu dispera, linisteste-te ca nu o sa ramai singura. Stiu ca suna a cliseu insa vorba aia "barbati mai sunt destui".
kidd_o
Postat pe 30 August 2013 13:33
Of Doamne, sunt fel si fel de oameni. Niciodata nu ai cum sa cunosti un om foarte bine. E trist, dar e indicat sa nu ai incredere in absolut nimeni, asta ca sa nu risti sa fii dezamagita. E timpul sa o iei de la capat cu viata ta, niciun barbat nu merita lacrimile sau suferinta ta. Stiu ca e greu, dar uita-l si multumeste-i lui Dumnezeu ca s-a intamplat asa. Crede-ma, putea fi si mai rau. Priveste inainte!
cuba_libre
Postat pe 30 August 2013 13:35
De la: kudika119781moni, la data 2013-08-30 12:12:43eu sunt monika si am 33 de ani, in urma cu 5 ani am inceput o relatie cu un baiat ..

poate ar trebui sa cauti un barbat ...zic si io!
MissDarine
Postat pe 30 August 2013 13:36
De la: kudika119781moni, la data 2013-08-30 13:27:00stiu ca pare simplu dar nu inteleg cum un om pe care consider ca il cunosc f bine , imi spune intr-o zi ca ma iubeste si ca nu crde ca e copilul lui si peste 2 zile sa-mi vorbeasca de parca eu eram o nenorocita care vroiam sa-i distrug casnicia....

haide mai ,la 33 ani esti femeie in toata regula.Mna adevarat e ca probabil te-ai atasat de el...da baiu mare e ca nu te-ai atasat de cine trebuie.Nu pot sa-ti zic nici revino-ti,sau las ca a fi bine ....ca numa tu sti ce simti,da sincer nu se merita sa te mai gandesti la el,lasa-l in lumea lui.
piscotica
Postat pe 30 August 2013 13:44
De la: kidd_o, la data 2013-08-30 13:33:28
De la: kudika119781moni, la data 2013-08-30 13:27:00stiu ca pare simplu dar nu inteleg cum un om pe care consider ca il cunosc f bine , imi spune intr-o zi ca ma iubeste si ca nu crde ca e copilul lui si peste 2 zile sa-mi vorbeasca de parca eu eram o nenorocita care vroiam sa-i distrug casnicia....


Asa sunt oamenii care nu stiu exact ce vor. Isi schimba optiunile destul de des. Asta inseamna ca tu nu ai prea contat pt. el.
Cred ca suferi, insa bucura-te ca nu ati ajuns sa va casatoriti. Bine ca s-a intamplat acum ce s-a intamplat si nu mai tarziu.
Nu dispera, linisteste-te ca nu o sa ramai singura. Stiu ca suna a cliseu insa vorba aia "barbati mai sunt destui".


sincer am incercat sa ies cu cineva la o sapt dupa ce s-a intamplat....si norocul meu ca am dat peste unu' care mi-a cerut sa-i fac sex oral...am cautat si pe siteuri si toti imi spun ca ce caut eu nu o sa gasesc acolo...ca sunt frumoasa etc....cu prietenii degeaba ies pt ca toti sunt casatoriti cu familiile lor ...nu reusesc sa dorm noaptea nu pot manca....am 33 de ani deja si nu mai pot iesii in cluburi la agatat...
kudika119781moni
Postat pe 30 August 2013 13:44
De la: kudika119781moni, la data 2013-08-30 13:27:00stiu ca pare simplu dar nu inteleg cum un om pe care consider ca il cunosc f bine , imi spune intr-o zi ca ma iubeste si ca nu crde ca e copilul lui si peste 2 zile sa-mi vorbeasca de parca eu eram o nenorocita care vroiam sa-i distrug casnicia....




Una dintre greselile ,pe care le poate face o femeie este aceea de a avea incredere in totalitate intr-un barbat si in spusele lui!!!!Este o greseala CAPITALA,ca drept urmare ca traiesti ceea ce traiesti in acest moment!!!


Draga mea,bucura-te ca ai scapat de un asemenea barbat,caci vin si te intreb,ai nevoie de un afemeiat sau de un barbat,care sa te RESPECTE,de aici ,derivand toate celelalte ingrediente necesare intr-o relatie????
kudika_15804
Postat pe 30 August 2013 13:45
De la: kudika119781moni, la data 2013-08-30 13:44:43
De la: kidd_o, la data 2013-08-30 13:33:28
De la: kudika119781moni, la data 2013-08-30 13:27:00stiu ca pare simplu dar nu inteleg cum un om pe care consider ca il cunosc f bine , imi spune intr-o zi ca ma iubeste si ca nu crde ca e copilul lui si peste 2 zile sa-mi vorbeasca de parca eu eram o nenorocita care vroiam sa-i distrug casnicia....


Asa sunt oamenii care nu stiu exact ce vor. Isi schimba optiunile destul de des. Asta inseamna ca tu nu ai prea contat pt. el.
Cred ca suferi, insa bucura-te ca nu ati ajuns sa va casatoriti. Bine ca s-a intamplat acum ce s-a intamplat si nu mai tarziu.
Nu dispera, linisteste-te ca nu o sa ramai singura. Stiu ca suna a cliseu insa vorba aia "barbati mai sunt destui".


sincer am incercat sa ies cu cineva la o sapt dupa ce s-a intamplat....si norocul meu ca am dat peste unu' care mi-a cerut sa-i fac sex oral...am cautat si pe siteuri si toti imi spun ca ce caut eu nu o sa gasesc acolo...ca sunt frumoasa etc....cu prietenii degeaba ies pt ca toti sunt casatoriti cu familiile lor ...nu reusesc sa dorm noaptea nu pot manca....am 33 de ani deja si nu mai pot iesii in cluburi la agatat...

scuze ca rad ,radeam la prima parte a mesajului tau.
Sti ce nu inteleg eu,disperarea asta de a cauta pe cineva,nu mai bine faci o pauza ,pauza de care sa te bucuri.Musai si obligatoriu e sa gasesti repede inlocuitor?
piscotica
Postat pe 30 August 2013 13:47
De la: piscotica, la data 2013-08-30 13:47:47 scuze ca rad ,radeam la prima parte a mesajului tau.
Sti ce nu inteleg eu,disperarea asta de a cauta pe cineva,nu mai bine faci o pauza ,pauza de care sa te bucuri.Musai si obligatoriu e sa gasesti repede inlocuitor?

tinand cont si de faptul ca mai are fix 32 de ani pana la pensie...are tot timpul din lume!
MissDarine
Postat pe 30 August 2013 13:53
De la: MissDarine, la data 2013-08-30 13:53:10
De la: piscotica, la data 2013-08-30 13:47:47 scuze ca rad ,radeam la prima parte a mesajului tau.
Sti ce nu inteleg eu,disperarea asta de a cauta pe cineva,nu mai bine faci o pauza ,pauza de care sa te bucuri.Musai si obligatoriu e sa gasesti repede inlocuitor?

tinand cont si de faptul ca mai are fix 32 de ani pana la pensie...are tot timpul din lume!

Ma sincer io o inteleg,la varsta ei ar putea avea linistit o familie ...probabl ca se imte asa si datorita faptului ca unii din prietenii ei au deja familii intemeiate.....da io zic ca totusi e tanara si are vreme ,fara stres.
piscotica
Postat pe 30 August 2013 13:56
De la: kudika119781moni, la data 2013-08-30 13:44:43[quote name=
sincer am incercat sa ies cu cineva la o sapt dupa ce s-a intamplat....si norocul meu ca am dat peste unu' care mi-a cerut sa-i fac sex oral...am cautat si pe siteuri si toti imi spun ca ce caut eu nu o sa gasesc acolo...ca sunt frumoasa etc....cu prietenii degeaba ies pt ca toti sunt casatoriti cu familiile lor ...nu reusesc sa dorm noaptea nu pot manca....am 33 de ani deja si nu mai pot iesii in cluburi la agatat...



Iti inteleg dorinta si nevoia,firesti dealtfel,dar de ce te grabesti????Pe de alta parte,experientele negative,te determina sa pretuiesti ceea ce ai in momentul de dupa traversarea lor,libertatea si linistea aduse in urma eliberarii de stres!!Acorda-ti timp!!!!
kudika_15804
Postat pe 30 August 2013 13:57
De la: piscotica, la data 2013-08-30 13:47:47
De la: kudika119781moni, la data 2013-08-30 13:44:43
De la: kidd_o, la data 2013-08-30 13:33:28
De la: kudika119781moni, la data 2013-08-30 13:27:00stiu ca pare simplu dar nu inteleg cum un om pe care consider ca il cunosc f bine , imi spune intr-o zi ca ma iubeste si ca nu crde ca e copilul lui si peste 2 zile sa-mi vorbeasca de parca eu eram o nenorocita care vroiam sa-i distrug casnicia....


Asa sunt oamenii care nu stiu exact ce vor. Isi schimba optiunile destul de des. Asta inseamna ca tu nu ai prea contat pt. el.
Cred ca suferi, insa bucura-te ca nu ati ajuns sa va casatoriti. Bine ca s-a intamplat acum ce s-a intamplat si nu mai tarziu.
Nu dispera, linisteste-te ca nu o sa ramai singura. Stiu ca suna a cliseu insa vorba aia "barbati mai sunt destui".


sincer am incercat sa ies cu cineva la o sapt dupa ce s-a intamplat....si norocul meu ca am dat peste unu' care mi-a cerut sa-i fac sex oral...am cautat si pe siteuri si toti imi spun ca ce caut eu nu o sa gasesc acolo...ca sunt frumoasa etc....cu prietenii degeaba ies pt ca toti sunt casatoriti cu familiile lor ...nu reusesc sa dorm noaptea nu pot manca....am 33 de ani deja si nu mai pot iesii in cluburi la agatat...

scuze ca rad ,radeam la prima parte a mesajului tau.
Sti ce nu inteleg eu,disperarea asta de a cauta pe cineva,nu mai bine faci o pauza ,pauza de care sa te bucuri.Musai si obligatoriu e sa gasesti repede inlocuitor?


ma gandesc ca este singura modalitate de a trece peste perioada asta...si nu e normal sa vreau si eu o familie? un copil? deja daca mai astept o scada toate sansele ....
kudika119781moni
Postat pe 30 August 2013 13:57
De la: kudika119781moni, la data 2013-08-30 13:44:43
De la: kidd_o, la data 2013-08-30 13:33:28
De la: kudika119781moni, la data 2013-08-30 13:27:00stiu ca pare simplu dar nu inteleg cum un om pe care consider ca il cunosc f bine , imi spune intr-o zi ca ma iubeste si ca nu crde ca e copilul lui si peste 2 zile sa-mi vorbeasca de parca eu eram o nenorocita care vroiam sa-i distrug casnicia....


Asa sunt oamenii care nu stiu exact ce vor. Isi schimba optiunile destul de des. Asta inseamna ca tu nu ai prea contat pt. el.
Cred ca suferi, insa bucura-te ca nu ati ajuns sa va casatoriti. Bine ca s-a intamplat acum ce s-a intamplat si nu mai tarziu.
Nu dispera, linisteste-te ca nu o sa ramai singura. Stiu ca suna a cliseu insa vorba aia "barbati mai sunt destui".


sincer am incercat sa ies cu cineva la o sapt dupa ce s-a intamplat....si norocul meu ca am dat peste unu' care mi-a cerut sa-i fac sex oral...am cautat si pe siteuri si toti imi spun ca ce caut eu nu o sa gasesc acolo...ca sunt frumoasa etc....cu prietenii degeaba ies pt ca toti sunt casatoriti cu familiile lor ...nu reusesc sa dorm noaptea nu pot manca....am 33 de ani deja si nu mai pot iesii in cluburi la agatat...


Mno ghinion ce sa-i faci. Nu am ce raspuns sa-ti dau decat ce ti-a spus Pisco mai sus, sa faci o pauza. E perioada aia cand simti lipsa celui de langa tine si trebuie sa ai grija sa nu faci vreo greseala, asa ca lasa graba (care strica treaba) de-o parte si ocupa-te de tine.
kidd_o
Postat pe 30 August 2013 14:00
De la: piscotica, la data 2013-08-30 13:56:32
Ma sincer io o inteleg,la varsta ei ar putea avea linistit o familie ...probabl ca se imte asa si datorita faptului ca unii din prietenii ei au deja familii intemeiate.....da io zic ca totusi e tanara si are vreme ,fara stres.

daca ceasul biologic ticaie de-o asurzeste, poti sa-i zici tu orice!
MissDarine
Postat pe 30 August 2013 14:01
De la: kudika119781moni, la data 2013-08-30 13:57:33
ma gandesc ca este singura modalitate de a trece peste perioada asta...si nu e normal sa vreau si eu o familie? un copil? deja daca mai astept o scada toate sansele ....
[/quote]
ok ,te inteleg,dar nu asa se trece peste o despartire.acorda-ti tie putin timp,o noua relatie acum nu cred ca te va ajuta .si e o vorba....nu sti cand sare iepurele.Vei avea si familie,da rabdarica si incearca sa casti ochisorii referitor la parteneri.
piscotica
Postat pe 30 August 2013 14:01
De la: kudika119781moni, la data 2013-08-30 13:57:33
De la: piscotica, la data 2013-08-30 13:47:47
De la: kudika119781moni, la data 2013-08-30 13:44:43
De la: kidd_o, la data 2013-08-30 13:33:28
De la: kudika119781moni, la data 2013-08-30 13:27:00stiu ca pare simplu dar nu inteleg cum un om pe care consider ca il cunosc f bine , imi spune intr-o zi ca ma iubeste si ca nu crde ca e copilul lui si peste 2 zile sa-mi vorbeasca de parca eu eram o nenorocita care vroiam sa-i distrug casnicia....


Asa sunt oamenii care nu stiu exact ce vor. Isi schimba optiunile destul de des. Asta inseamna ca tu nu ai prea contat pt. el.
Cred ca suferi, insa bucura-te ca nu ati ajuns sa va casatoriti. Bine ca s-a intamplat acum ce s-a intamplat si nu mai tarziu.
Nu dispera, linisteste-te ca nu o sa ramai singura. Stiu ca suna a cliseu insa vorba aia "barbati mai sunt destui".


sincer am incercat sa ies cu cineva la o sapt dupa ce s-a intamplat....si norocul meu ca am dat peste unu' care mi-a cerut sa-i fac sex oral...am cautat si pe siteuri si toti imi spun ca ce caut eu nu o sa gasesc acolo...ca sunt frumoasa etc....cu prietenii degeaba ies pt ca toti sunt casatoriti cu familiile lor ...nu reusesc sa dorm noaptea nu pot manca....am 33 de ani deja si nu mai pot iesii in cluburi la agatat...

scuze ca rad ,radeam la prima parte a mesajului tau.
Sti ce nu inteleg eu,disperarea asta de a cauta pe cineva,nu mai bine faci o pauza ,pauza de care sa te bucuri.Musai si obligatoriu e sa gasesti repede inlocuitor?


ma gandesc ca este singura modalitate de a trece peste perioada asta...si nu e normal sa vreau si eu o familie? un copil? deja daca mai astept o scada toate sansele ....


Si tu crezi ca daca fortezi lucrurile, din disperare de cauza, o sa rezolvi ceva? Eu cred ca mai mult o sa strici.
kidd_o
Postat pe 30 August 2013 14:02
De la: kudika119781moni, la data 2013-08-30 12:12:43eu sunt monika si am 33 de ani, in urma cu 5 ani am inceput o relatie cu un baiat ...toate au fost in regula pana de sarbatori anul acesta cand m-a cerut de sotie in noaptea de revelion...dupa doua saptamani au inceput discutii referitoare la faptul ca mama lui nu ma place ne-am despartit pt 2 sapt dupa care mi-a jurat ca daca ma impac cu el totul o sa fie bine si sa am incredere in el pt ca nu mama lui decide viata lui etc...acum 2 saptamani am vbultima data intr-o sambata l tel pt eu eram plecata 3 zile din localitate si totul era in regula ne-am facut planuri de vacanta etc.... miercuri m-a sunat si mi-a zis ca a cunoscut o fata pe care in 3 sapt a lasat-o gravida ea fiind divortata de 2 luni...cand i-am cerut explicatii mi-a zis ca a facut o greseala si ca nici nu crede ca este copilul lui si ca pe mine ma iubeste ....dupa alte doua zile situatia s-a intors la 180 de grade vorbindu-mi urat la tel si spunandu-mi sa-l las in pace pt ca el o sa aiba un copil etc....pt mine a fost o lovitura f mare si extrem de greu de suportat inca....e foarte greu mai ales ca nu inteleg ce s-a intamplat
am nevoie de ajutor sa inteleg ce s-a intamplat si sa gasesc o cale de a trece peste pt ca sincer simt ca o iau din loc
multumesc anticipat

e simplu..da-i flit!
Fulg-de-nea
Postat pe 30 August 2013 14:03
De la: MissDarine, la data 2013-08-30 14:01:18
De la: piscotica, la data 2013-08-30 13:56:32
Ma sincer io o inteleg,la varsta ei ar putea avea linistit o familie ...probabl ca se imte asa si datorita faptului ca unii din prietenii ei au deja familii intemeiate.....da io zic ca totusi e tanara si are vreme ,fara stres.

daca ceasul biologic ticaie de-o asurzeste, poti sa-i zici tu orice!

hai maaaaaaaa,la ea inca nu e cazul,poate mie si tie .Si intotdeauna atunci cand iti doresti ceva mai tare ,nu obtii.uita-te la mine ,de doi ani vreu si io nisanu ala ..si numa nu pica din cer
piscotica
Postat pe 30 August 2013 14:04
De la: piscotica, la data 2013-08-30 14:04:37
hai maaaaaaaa,la ea inca nu e cazul,poate mie si tie .Si intotdeauna atunci cand iti doresti ceva mai tare ,nu obtii.uita-te la mine ,de doi ani vreu si io nisanu ala ..si numa nu pica din cer

idem cu intruderu' meu cat despre ceasu ala, al nostru nu mai ticaie pt ca avem si familie si copii cat despre ea, ceea ce i-ai spus si tu si kiddo e f corect, cu cat esti mai inversunat, cu atat dai chix mai tare...in niciun caz nu trebuie sa schimbi in sec doi un baiat cu un alt baiat...ar trebui sa vada ce fel de creaturi atrage si poate acolo sa umble nitel...clar carburatorul da rateuri!
MissDarine
Postat pe 30 August 2013 14:09
De la: MissDarine, la data 2013-08-30 14:09:52
De la: piscotica, la data 2013-08-30 14:04:37
hai maaaaaaaa,la ea inca nu e cazul,poate mie si tie .Si intotdeauna atunci cand iti doresti ceva mai tare ,nu obtii.uita-te la mine ,de doi ani vreu si io nisanu ala ..si numa nu pica din cer

idem cu intruderu' meu cat despre ceasu ala, al nostru nu mai ticaie pt ca avem si familie si copii cat despre ea, ceea ce i-ai spus si tu si kiddo e f corect, cu cat esti mai inversunat, cu atat dai chix mai tare...in niciun caz nu trebuie sa schimbi in sec doi un baiat cu un alt baiat...ar trebui sa vada ce fel de creaturi atrage si poate acolo sa umble nitel...clar carburatorul da rateuri!


Asta? http://indiamarketprice.in/wp-content/uploads/13559196791816/13559197606750.jpg
kidd_o
Postat pe 30 August 2013 14:16
De la: kidd_o, la data 2013-08-30 14:16:14

Asta? http://indiamarketprice.in/wp-content/uploads/13559196791816/13559197606750.jpg

poza ta da eroare
de asta vb
http://www.motopedia.ro/img/12/08/30/120830viiku/wubmgkiptskxcxocugck_650.jpg
MissDarine
Postat pe 30 August 2013 14:21
De la: MissDarine, la data 2013-08-30 14:21:30
De la: kidd_o, la data 2013-08-30 14:16:14

Asta? http://indiamarketprice.in/wp-content/uploads/13559196791816/13559197606750.jpg

poza ta da eroare
de asta vb
http://www.motopedia.ro/img/12/08/30/120830viiku/wubmgkiptskxcxocugck_650.jpg


La mine nu. :)
Oricum e asemanator. Superb motor
kidd_o
Postat pe 30 August 2013 14:25
De la: MissDarine, la data 2013-08-30 14:01:18
De la: piscotica, la data 2013-08-30 13:56:32
Ma sincer io o inteleg,la varsta ei ar putea avea linistit o familie ...probabl ca se imte asa si datorita faptului ca unii din prietenii ei au deja familii intemeiate.....da io zic ca totusi e tanara si are vreme ,fara stres.

daca ceasul biologic ticaie de-o asurzeste, poti sa-i zici tu orice!


mai ales daca o si mananca. ceasul biologic
paradoxion-secund
Postat pe 30 August 2013 14:29
De la: kudika119781moni, la data 2013-08-30 12:12:43 miercuri m-a sunat si mi-a zis ca a cunoscut o fata pe care in 3 sapt a lasat-o gravida


cum de a reusit s-o lase p-aia gravida in trei saptamani, si la tine lucreaza de atata timp fara nici un efect?
paradoxion-secund
Postat pe 30 August 2013 14:31
De la: kudika119781moni, la data 2013-08-30 13:44:43.si norocul meu ca am dat peste unu' care mi-a cerut sa-i fac sex oral....


ai lasat sa se inteleaga ca i-ai facut.
ai un numar de telefon?
paradoxion-secund
Postat pe 30 August 2013 14:32
De la: paradoxion-secund, la data 2013-08-30 14:31:03
cum de a reusit s-o lase p-aia gravida in trei saptamani, si la tine lucreaza de atata timp fara nici un efect?

prin munca asidua...la ea s-a terminat brusc!
MissDarine
Postat pe 30 August 2013 14:36
De la: MissDarine, la data 2013-08-30 14:36:25
De la: paradoxion-secund, la data 2013-08-30 14:31:03
cum de a reusit s-o lase p-aia gravida in trei saptamani, si la tine lucreaza de atata timp fara nici un efect?

prin munca asidua...la ea s-a terminat brusc!


da, avea stoc limitat care s-a regenerat la una mai tanara.
ce ti-e si cu barbatii astia!
paradoxion-secund
Postat pe 30 August 2013 14:38
De la: paradoxion-secund, la data 2013-08-30 14:38:15

da, avea stoc limitat care s-a regenerat la una mai tanara.
ce ti-e si cu barbatii astia!

baietii...nu jigni barbatii, te rog frumos!
MissDarine
Postat pe 30 August 2013 14:48

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Lumea cand o ia razna, o ia razna...dar isi revine 85 De la: kudika_983971 6 Aprilie 2015 13:50
cursuri de relaxare prin arta 3 De la: arte_vizuale 14 Octombrie 2010 20:03
A folosit cineva crema Vein Defense de la firma Kal? 2 De la: kudika_981190 22 Februarie 2015 06:45
buna fetelor...simt nevoia sa primesc ceva raspunsuri,logice 13 De la: blaa 1 Noiembrie 2010 18:07
castiga un Opel Corsa insriete si tu in concurs 1 De la: kudika060690 14 Iulie 2010 15:10