Setari Cookie-uri

Stewardesa

Am 17 ani jumate si am in jur de 1.67, vorbesc fluent limba engleza, stiu spaniola si italiana la un nivel mediu si putina franceza. Ma pricep sa comunic cu oamenii, zambesc tot timpul cand vorbesc cu cineva. Pot spune ca indeplinesc aproape toate calitatile unei stewardese, dar din pacate am o usoara scolioza e putin vizibila, dar eu sunt destul de slaba, deci daca m-as mai ingrasa nu cred ca s-ar mai vedea. Indeplinesc majoritatea calitatilor pe care ar trebui sa le aibe o stewardesa, ar putea fi un impediment problema aceasta? Precizez ca nu e indeajuns de avanata incat sa necesit operatie.
katina93
Postat pe 2 Decembrie 2013 21:30
De la: katina93, la data 2013-12-02 21:30:16Am 17 ani jumate si am in jur de 1.67, vorbesc fluent limba engleza, stiu spaniola si italiana la un nivel mediu si putina franceza. Ma pricep sa comunic cu oamenii, zambesc tot timpul cand vorbesc cu cineva. Pot spune ca indeplinesc aproape toate calitatile unei stewardese, dar din pacate am o usoara scolioza e putin vizibila, dar eu sunt destul de slaba, deci daca m-as mai ingrasa nu cred ca s-ar mai vedea. Indeplinesc majoritatea calitatilor pe care ar trebui sa le aibe o stewardesa, ar putea fi un impediment problema aceasta? Precizez ca nu e indeajuns de avanata incat sa necesit operatie.


Adica tu te prezinti ca o fata desteapta si te limitezi la a fi stewardesa? Eu cred ca poti mai mult de-atat.
Insa daca visezi neaparat la job-ul respectiv ar trebui sa consulti un medic sa te lamureasca ce si cum in privinta scoliozei.
kidd_o
Postat pe 2 Decembrie 2013 21:34
De la: katina93, la data 2013-12-02 21:30:16Am 17 ani jumate si am in jur de 1.67, vorbesc fluent limba engleza, stiu spaniola si italiana la un nivel mediu si putina franceza. Ma pricep sa comunic cu oamenii, zambesc tot timpul cand vorbesc cu cineva. Pot spune ca indeplinesc aproape toate calitatile unei stewardese, dar din pacate am o usoara scolioza e putin vizibila, dar eu sunt destul de slaba, deci daca m-as mai ingrasa nu cred ca s-ar mai vedea. Indeplinesc majoritatea calitatilor pe care ar trebui sa le aibe o stewardesa, ar putea fi un impediment problema aceasta? Precizez ca nu e indeajuns de avanata incat sa necesit operatie.


Ai luat contact cu MANSA ?
Rivlos
Postat pe 18 Decembrie 2013 07:28
De la: katina93, la data 2013-12-02 21:30:16Am 17 ani jumate si am in jur de 1.67, vorbesc fluent limba engleza, stiu spaniola si italiana la un nivel mediu si putina franceza. Ma pricep sa comunic cu oamenii, zambesc tot timpul cand vorbesc cu cineva. Pot spune ca indeplinesc aproape toate calitatile unei stewardese, dar din pacate am o usoara scolioza e putin vizibila, dar eu sunt destul de slaba, deci daca m-as mai ingrasa nu cred ca s-ar mai vedea. Indeplinesc majoritatea calitatilor pe care ar trebui sa le aibe o stewardesa, ar putea fi un impediment problema aceasta? Precizez ca nu e indeajuns de avanata incat sa necesit operatie.



Incearca sa te corectezi,daca nu reusesti singura,apeleaza la ajutorul medicului!!Scolioza incipienta se poate ajusta!!!
kudika_15804
Postat pe 18 Decembrie 2013 08:14

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
username 1 De la: kudika_5691 22 Aprilie 2012 03:09
OFERTE VOPSIT 4 De la: kudika_6609 28 Mai 2012 14:55
Epilare definitiva Constanta 1 De la: cherryboo 19 Iulie 2015 20:13
Vreau o canapea 3 De la: berbecutza22 24 Ianuarie 2011 11:38
Mi-am pierdut prietena cea mai buna. 5 De la: kudika382747 27 Mai 2012 10:59