Setari Cookie-uri

ce pot sa fac?

De curand am divortat si cum era si firesc, am postat pe un sit de socializare un anunt matrimonial, in speranta ca imi voi gasi, dragostea. Nu am dus lipsa de raspunsuri, insa unul a fost cu totul deosebit.
" Te inmoi bine ( cu zambetul si farmecul meu!), te frec bine (chiar si la cap, ca sa-ntelegi odata cat imi placi!), te storc (chiar si de bani daca trebuie, ca deeh..., ce-o sa mai faci cu ei?), te-ntind pe sarma, apoi te calc... in picioare si in final te intind pe canapea si ma asez pe tine!! Si uite asa imi vei apartine...!!" a ta cu drag,Mirela
Sincer sa fiu, m-a lasat masca acest mesaj. Voi ce spuneti? Sa ma las cucerit de ea, sau...?
kudika_16543
Postat pe 18 Ianuarie 2014 09:42
Da lasa-te cucerit de ea ,sa nu te puna mama naibii sa incerci sa o cuceresti tu pe ea
-Iulya
Postat pe 16 Iulie 2014 23:50
De la: kudika_16543, la data 2014-01-18 09:42:04De curand am divortat si cum era si firesc, am postat pe un sit de socializare un anunt matrimonial, in speranta ca imi voi gasi, dragostea. Nu am dus lipsa de raspunsuri, insa unul a fost cu totul deosebit.
" Te inmoi bine ( cu zambetul si farmecul meu!), te frec bine (chiar si la cap, ca sa-ntelegi odata cat imi placi!), te storc (chiar si de bani daca trebuie, ca deeh..., ce-o sa mai faci cu ei?), te-ntind pe sarma, apoi te calc... in picioare si in final te intind pe canapea si ma asez pe tine!! Si uite asa imi vei apartine...!!" a ta cu drag,Mirela
Sincer sa fiu, m-a lasat masca acest mesaj. Voi ce spuneti? Sa ma las cucerit de ea, sau...?
printre randuri.....vad ca ti/a spus adevarul////hahahahahaha
NEGRUTTTT
Postat pe 17 Iulie 2014 00:03
De la: kudika_16543, la data 2014-01-18 09:42:04De curand am divortat si cum era si firesc, am postat pe un sit de socializare un anunt matrimonial, in speranta ca imi voi gasi, dragostea. Nu am dus lipsa de raspunsuri, insa unul a fost cu totul deosebit.
" Te inmoi bine ( cu zambetul si farmecul meu!), te frec bine (chiar si la cap, ca sa-ntelegi odata cat imi placi!), te storc (chiar si de bani daca trebuie, ca deeh..., ce-o sa mai faci cu ei?), te-ntind pe sarma, apoi te calc... in picioare si in final te intind pe canapea si ma asez pe tine!! Si uite asa imi vei apartine...!!" a ta cu drag,Mirela
Sincer sa fiu, m-a lasat masca acest mesaj. Voi ce spuneti? Sa ma las cucerit de ea, sau...?


Uite in ce hal ai ajuns sa bati campii de cand ai divortat
http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/59761/M-am-indragostit-de-fundul-ei.html#post-1908461

bine a facut ca te-a lasat
-Iulya
Postat pe 17 Iulie 2014 00:26
De la: kudika_16543, la data 2014-01-18 09:42:04De curand am divortat si cum era si firesc, am postat pe un sit de socializare un anunt matrimonial, in speranta ca imi voi gasi, dragostea. Nu am dus lipsa de raspunsuri, insa unul a fost cu totul deosebit.
" Te inmoi bine ( cu zambetul si farmecul meu!), te frec bine (chiar si la cap, ca sa-ntelegi odata cat imi placi!), te storc (chiar si de bani daca trebuie, ca deeh..., ce-o sa mai faci cu ei?), te-ntind pe sarma, apoi te calc... in picioare si in final te intind pe canapea si ma asez pe tine!! Si uite asa imi vei apartine...!!" a ta cu drag,Mirela
Sincer sa fiu, m-a lasat masca acest mesaj. Voi ce spuneti? Sa ma las cucerit de ea, sau...?



Sa inteleg ca te-ai inmuiat??????
kudika_15804
Postat pe 17 Iulie 2014 06:59

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
21 de ani si...inca virgina 10 De la: JustElla 20 August 2014 00:24
Diferenta de varsta in cuplu!! 50 De la: kudika_25639 2 Martie 2014 13:45
Poeme de dragoste absolut superbe de Sorin Cerin 23 De la: Mararom 14 Decembrie 2011 20:24
Prietenul meu se masturbeaza 67 De la: greierash 4 Octombrie 2009 20:06
exista vreo solutie.. vreo legatura intre noi? 2 De la: rashela 20 Octombrie 2009 01:24