Setari Cookie-uri

buna seara as vrea sa va fac cunoscuta si eu aceasta frumoasa rugaciune! sper sa va fie de folos!Doamne ajuta!


Maica iubita,Sfanta Fecioara din Juquilla,Fecioara a sperantei noastre,iarta-mi pacatele pentru ca sunt multe.Viata noastra e a ta.Fereste-ne de tot raul si daca in aceasta lume de nedreptate,miyerie si pacat,vezi ca viata noastra a luat-o razna NU NE ABANDONA! Maica iubita protejeaza pelerinii si fii alaturi de noi in toate drumurile noastre.Acopera-i cu mantia ta pe sarmanii fara ajutor si painea ce le-a fost furata da-le-o inapoi.Fii langa noi in toata viata noastra si elibereaza-ne de orice tip de pacat! Amin!
Se spune apoi de 9 ori Bucura-te Marie...,punandu-se in gand 3 dorinte: 1 pt bani si 2 imposibile.Aceasta rugaciune se face 9 zile la rand,cu o lumanare alba aprinsa.In ultima zi,cea de-a noua se va publica rugaciunea spre a o face cunoscuta si altora.Dumnezeu si Maica Sfanta sa va dea sanatate si sa va fie de folos!Doamne ajuta!""

Citeste: http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/57349/RUGACIUNE-FACATOARE-DE-MINUNI.html#ixzz2zeYqDYYc
Follow us: @Kudika_ro on Twitter | www.kudika.ro on Facebook
maditzza
Postat pe 23 Aprilie 2014 00:37
De la: maditzza, la data 2014-04-23 00:37:03
Maica iubita,Sfanta Fecioara din Juquilla,Fecioara a sperantei noastre,iarta-mi pacatele pentru ca sunt multe.Viata noastra e a ta.Fereste-ne de tot raul si daca in aceasta lume de nedreptate,miyerie si pacat,vezi ca viata noastra a luat-o razna NU NE ABANDONA! Maica iubita protejeaza pelerinii si fii alaturi de noi in toate drumurile noastre.Acopera-i cu mantia ta pe sarmanii fara ajutor si painea ce le-a fost furata da-le-o inapoi.Fii langa noi in toata viata noastra si elibereaza-ne de orice tip de pacat! Amin!
Se spune apoi de 9 ori Bucura-te Marie...,punandu-se in gand 3 dorinte: 1 pt bani si 2 imposibile.Aceasta rugaciune se face 9 zile la rand,cu o lumanare alba aprinsa.In ultima zi,cea de-a noua se va publica rugaciunea spre a o face cunoscuta si altora.Dumnezeu si Maica Sfanta sa va dea sanatate si sa va fie de folos!Doamne ajuta!""

Citeste: http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/57349/RUGACIUNE-FACATOARE-DE-MINUNI.html#ixzz2zeYqDYYc
Follow us: @Kudika_ro on Twitter | www.kudika.ro on Facebook
NEGRUTTTT
Postat pe 23 Aprilie 2014 17:15
Habar nu am ,cine este aceasta juquilla n-am auzit in viata mea
3 dorinte.... de 3 ori , m-as ruga doar pt sanatate !; restul dorintelor , depinde doar de noi .
Fara sanatate , banii nu au valoare !
-Iulya
Postat pe 25 Aprilie 2014 11:07
Cat despre Jaquilla ...sigur face parte din ritualurile unei secte !!!
-Iulya
Postat pe 25 Aprilie 2014 11:26
http://www.eva.ro/psihologie/legatura-minte-trup/ritual-magic-ca-sa-faci-rost-de-bani-articol-33202.html
Aha , deci e o rugaciune pt bani , ce legatura are credinta cu banii ! Ce mai inventeaza oamenii
-Iulya
Postat pe 25 Aprilie 2014 11:48

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Recomand acest site tuturo celor care vor sa se dezvolte personal si profesional 5 De la: kudika432345 1 Mai 2012 13:16
Filosofie 20 De la: cristinxxx 21 Ianuarie 2012 21:34
Atacam legile (drepturile omului: independenta justitiei, art.30, etc.), dar, aparam maidanezii... 12 De la: kudika_933562 8 Octombrie 2013 20:18
Despre miscare dar in conditii corecte / nu oricine stie ??!! 1 De la: pasztaizoltan 15 Septembrie 2011 13:33
despre cerazette 1 De la: kudika_8452 27 Mai 2012 17:52