Setari Cookie-uri

AJUTOR

Buna ziua...sincera s afiu nu stiu cu ce sa incep...in primul rand nu este vb de mine ci de sora mea ...totul a inceput acum aproximativ un an..cand ea se intalnea cu un turc..mergeau in vacante...prin diverse tari el venea si prin romania...ne am intalnit si eu cu prietenul meu cu el ca a vrut sa ne cunoasca..totul era bine.pana cand nu stiu ce sa intamplat cu ei dar s au racit soramea a vrut sa termine relatia cu el ,fiind si mai mare ek avand 30 de ani ea 20 ...parintii oricum nu erau de acord ...nu au mai vb 3 luni dupa care soramea a inceput o relatie cu un baiat si sa posteze poze pe facebook...ma gandesc ca sa enervat si nu a putut suporta si a inceput sa o ameninte sa posteze tot felul de mesaje ca a inceput jocul ca o sa vada ea ...in fine d cateva poze cu ea stia ca are dar de filmare soramea nu stia...are mai multe prostii ca sa zic asa indecente cu ea..am inteles k nu prea se poate face ceva la politie noi am incercat sa discutam cu el dar nu se poate...zice k nu avem ce sa i facem ca are mai muklte identitati ca are relatii in politie...am si ciit desprfe el pe net si am vazut ca nu este numele care la zis el...am gasit poze cu el pe net si stim si unde lucreaza..vrem sa scapam de el si nu stim cum sincer parca a luato razna nu ia facut nimeni nimic doar k s au descpartit si atat...vreau un sfat ceva nu stiu ce sa mai fac unde sa ma mai duc si cu cine sa mai vb..pt k ia luat oe toti prietenii de pe fb de la mine de la soramea din oras de la noi....si ameninta ca o sa inceapa furtuna...AJUTATI MA VA ROG !!!nu stiu daca am fost destul de inteleasa in ce am scris
kudika_965204
Postat pe 13 Mai 2014 14:06
aferim.cei si cu turcii astia lezati ...eu zic ca daca va continua sa faca ce si-a propus il puteti da la politie pt calomnie si hartuire Exista legi care-l pot pune cu botul pe labe!
Titanika
Postat pe 13 Mai 2014 14:38
IA LEGATURA URGENT CU UN AVOCAT SPECIALIZAT , SI MERGETI LA POLITIE CHIAR DACA EL ARE RELATII , NU POATE AVEA CU TOATA POLITIA ! SUCCES !
kudika_956659
Postat pe 13 Mai 2014 14:40
du-te la sri sau suna-l pe mihai viteazu
INTELIGENTUL-
Postat pe 13 Mai 2014 14:44
du-te la sri sau suna-l pe mihai viteazu
INTELIGENTUL-
Postat pe 13 Mai 2014 14:44
ESTI SI INTELIJENT SI AI SI ECOU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kudika_956659
Postat pe 13 Mai 2014 14:50
DA,TUUUUUUUUUUUUUUU !!!!!!!!!!!!!
INTELIGENTUL-
Postat pe 13 Mai 2014 14:54
De la: kudika_965204, la data 2014-05-13 14:06:27Buna ziua...sincera s afiu nu stiu cu ce sa incep...in primul rand nu este vb de mine ci de sora mea ...totul a inceput acum aproximativ un an..cand ea se intalnea cu un turc..mergeau in vacante...prin diverse tari el venea si prin romania...ne am intalnit si eu cu prietenul meu cu el ca a vrut sa ne cunoasca..totul era bine.pana cand nu stiu ce sa intamplat cu ei dar s au racit soramea a vrut sa termine relatia cu el ,fiind si mai mare ek avand 30 de ani ea 20 ...parintii oricum nu erau de acord ...nu au mai vb 3 luni dupa care soramea a inceput o relatie cu un baiat si sa posteze poze pe facebook...ma gandesc ca sa enervat si nu a putut suporta si a inceput sa o ameninte sa posteze tot felul de mesaje ca a inceput jocul ca o sa vada ea ...in fine d cateva poze cu ea stia ca are dar de filmare soramea nu stia...are mai multe prostii ca sa zic asa indecente cu ea..am inteles k nu prea se poate face ceva la politie noi am incercat sa discutam cu el dar nu se poate...zice k nu avem ce sa i facem ca are mai muklte identitati ca are relatii in politie...am si ciit desprfe el pe net si am vazut ca nu este numele care la zis el...am gasit poze cu el pe net si stim si unde lucreaza..vrem sa scapam de el si nu stim cum sincer parca a luato razna nu ia facut nimeni nimic doar k s au descpartit si atat...vreau un sfat ceva nu stiu ce sa mai fac unde sa ma mai duc si cu cine sa mai vb..pt k ia luat oe toti prietenii de pe fb de la mine de la soramea din oras de la noi....si ameninta ca o sa inceapa furtuna...AJUTATI MA VA ROG !!!nu stiu daca am fost destul de inteleasa in ce am scris

este interzis a posta ceva indecent la adresa cuiva si fara acordul acestuia ,va fi pedepsit prin lege, poti sa faci linistita o plangere la parket
Titanika
Postat pe 13 Mai 2014 15:35

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
posibilitati de a ramane gravida? 27 De la: utad 14 Iunie 2011 10:32
infectia urinara la copil sub 3 ani 1 De la: danyrea 2 Noiembrie 2010 13:06
am nevoie de un raspuns urgent!!!! 9 De la: ina_irinus906 13 Iunie 2011 08:55
Ne-am despartit dupa aproape 3 ani 17 De la: Micaell 30 Octombrie 2011 16:33
probleme cu pielea 4 De la: anageo25 17 Septembrie 2011 22:05