Cind sa furi primul sarut ?

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

kudika_966303 Avatarul lui kudika_966303

17 mesaje
Oras: buzau

Asa cum zice si titlul topicului ,ce parere aveti cind se fura primul sarut unei femei : la prima intilnire sau dupa ce ajungi sa te cunosti un pic mai bine unul cu celalat ?
Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra Kudika.ro
De la: kudika_966303, la data 2014-06-21 22:46:59Asa cum zice si titlul topicului ,ce parere aveti cind se fura primul sarut unei femei : la prima intilnire sau dupa ce ajungi sa te cunosti un pic mai bine unul cu celalat ?

Mare arta si asta!!!
E simplu : cand va vine cheful de pupat o faceti si gata1
Nu cred ca trebuie sa inveti un "tratat de pupatologie"pentru asta!
Te plictisesti rau cred !
Singura bucurie pe lume este de a ncepe. A tri este frumos, pentru c a tri este a ncepe, totdeauna, n fiecare clip.
kudika_15804 Avatarul lui kudika_15804

41840 mesaje
Oras: bucuresti

De la: kudika_966303, la data 2014-06-21 22:46:59Asa cum zice si titlul topicului ,ce parere aveti cind se fura primul sarut unei femei : la prima intilnire sau dupa ce ajungi sa te cunosti un pic mai bine unul cu celalat ?

Inima te va indemna cand sa o faci!!!Sarutul este cheia ,care deschide poarta inimii,si este cu atat mai frumos si senzual cu cat dorinta este mai puternica!!Iti poti saruta iubita cand doresti,dar trebuie sa iti dai seama ca doreste si domnia sa acest lucru,dar,stai linistit,femeile stiu sa isi exprime dorintele,au un limbaj aparte,dat de trup si de miscarile lui!!!
Now is me,who's next!!
Fulg-de-nea Avatarul lui Fulg-de-nea

18774 mesaje
Oras: bucuresti

cand doarme.. ...uite ceva sa ..te relax...
www.trilulilu.ro/video-muzica/relaxare-50-de-minute-nai-ocarina-...
Prietenia inseamna a darui din tine ceea ce este mai frumos pentru ca celalalt sa simta cat de mult este pretuit si sa invete sa pretuiasca si el pe altii la adevarata lor valoare!