Setari Cookie-uri

Oare ma mai iubeste?

Buna va rog sa imi dati un sfat.
Am avut o relatie de 3 ani, dar ne-am certat si totul sa terminat acum 6 luni.
Dupa 1 luna el sa intors la fosta iubita de acum 5 ani , a stat cu ea 2 luni in care a incercat sa ma oftice pe mine si-a pus poze cu ea pe facebook, intr-o relatie , chesti care el nu le-a facut niciodata , cu mine nu a avut poze.In timpul asta cat a stat cu ea el ma suna mereu pe mine sa ne vedem.
Dupa 2 luni s-a despartit de ea.
In 6 luni ne-am mai vazut si se vede ca mai are ceva pentru mine,dar cand il intrebam daca ma mai iubeste incerca mereu sa evite raspunsul.In cele din urma mi-a zis ca ma iubeste dar este prea tarziu si s-au strans prea multe ca sa ne mai impacam.Mereu ma intreaba de parinti, daca am iubit ,ce mai fac, etc.Cand i-am zis ca am iubit mi-a spus ca de ce incerc sa ma refugiez langa altcineva
Noi ne-am despartit ca ma mintea mereu cand iesea cu prieteni si din cauza asta eu m-am certat cu varul lui.Mi-a zis ca daca nu vorbeam aiurea fata de varul lui eram si acum impreuna.El este foarte orgolios.Nup sa inteleg de ce este diferit cand este cu mine .Asa era si cand eram impreuna cand eram noi 2 imi arata ca ma iubeste f mult dar cand eram cu prieteni lui se ferea.Dupa ce pleaca se schimba f mult ma blocheaza pe tel , p faceb.Aseara ma sunat sa vada ce fac , i-am zis ca plec in club si astazi cand l-am sunat mi-a zis ca se duce la munte .i-am zis sa ma ia si pe mine dar a zis ca eu am fost in club si el se duce la munte si sa nu ii stric dispozitia sa il enervez.A luat-o razna bea f mult, umbla numai in cluburi, mereu incearca sa ma raneasca si isi pune poze cu fete si daca il intreb daca are pe cineva evita sa raspunda.Mereu imi spune ca este constient ca ma ranit mereu si poate dasta numai vrea sa ne impacam.Ultima data mi-a zis ca el crede ca eu voi fi sotia lui si ca pentru fiecare om se decide de Dumnezeu perechea sa. Daca Dumnezeu vrea sa fim impreuna o sa fim.
kudika_970250
Postat pe 5 Iulie 2014 18:20
Cati ani ai ?
Daca-ti da de inteles ca nu si nu , de ce insisti ! Cauta-ti draga alt baiat.
-Iulya
Postat pe 5 Iulie 2014 22:06

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Sexul in timpul menstruatiei 110 De la: healthy006109 18 Ianuarie 2010 13:02
help meee 10 De la: office_salinasusesi_ro 24 Martie 2010 08:53
cand nu mai ai chef de sex... 73 De la: autosoul41 1 Iulie 2011 18:01
Urinez des 5 De la: pufosica 13 Iulie 2010 18:05
Rugaminte interpretare PAPANICOLAU 2 De la: stella_bella 13 Decembrie 2009 17:45