Setari Cookie-uri

Ce se intampla?

Acum vreo 4-5 luni am cunoscut un baiat.El e din Bucuresti eu sunt din provincie.La inceput ne-am cunoscut pe net si si-a dorit mult sa ma si vada,si eu la fel.E diferit fata de alti baieti cu care vorbesc pe net,nu ma exaspereaza cu mesaje,telefoane etc.Dar totusi ceva s-a inamplat dupa ce ne-am vazut.Problema e ca am stat foarte putin de vorba,ne-am sarutat si ne-a mai prins si bunica.Mentionez ca nu l-am dus la mine acasa.Acum stau si ma gandesc,ori nu i-a convenit faptul ca ne-a prins bunica mea,ori nu stiu ce sa mai zic.Pentru ca dupa ce ne-am vazut nu am mai vorbit asa cum vorbeam la inceput.L-am cautat si eu si el,dar el mai putin.M-am simtit cam aiurea ca stateam sa-l caut eu mai mereu.In ultima perioada nu am mai vorbit deloc desi el mi-a spus ca o sa mai vorbim,macar asa ca prieteni,dar nu m-a mai cautat.Eu cred ca daca el si-a dorit sa aiba o relatie cu mine si n-am avut cum pentru ca eu am avut mai multe probleme,nu poate sa fie prieten/amic cu mine.Ce sa fac?
kudika_24793
Postat pe 9 Iulie 2014 11:07
De la: kudika_24793, la data 2014-07-09 11:07:15Acum vreo 4-5 luni am cunoscut un baiat.El e din Bucuresti eu sunt din provincie.La inceput ne-am cunoscut pe net si si-a dorit mult sa ma si vada,si eu la fel.E diferit fata de alti baieti cu care vorbesc pe net,nu ma exaspereaza cu mesaje,telefoane etc.Dar totusi ceva s-a inamplat dupa ce ne-am vazut.Problema e ca am stat foarte putin de vorba,ne-am sarutat si ne-a mai prins si bunica.Mentionez ca nu l-am dus la mine acasa.Acum stau si ma gandesc,ori nu i-a convenit faptul ca ne-a prins bunica mea,ori nu stiu ce sa mai zic.Pentru ca dupa ce ne-am vazut nu am mai vorbit asa cum vorbeam la inceput.L-am cautat si eu si el,dar el mai putin.M-am simtit cam aiurea ca stateam sa-l caut eu mai mereu.In ultima perioada nu am mai vorbit deloc desi el mi-a spus ca o sa mai vorbim,macar asa ca prieteni,dar nu m-a mai cautat.Eu cred ca daca el si-a dorit sa aiba o relatie cu mine si n-am avut cum pentru ca eu am avut mai multe probleme,nu poate sa fie prieten/amic cu mine.Ce sa fac?


Renunta,nu insista inutil!!

Poate nu te-a placut,este posibil!!
In ceea ce priveste acel sarut,poate sunt in contratimp cu ritmul alert,in care se desfasoara relatiile moderne,dar nu crezi ca v-ati grabit?????Sarutul este una dintre manifestarile iubirii,dar ,in cazul vostru,a fost un gest imatur,in neconcordanta cu nivelul la care va aflati!!!
kudika_15804
Postat pe 9 Iulie 2014 11:49
Cati ani ai tu, Scufițã Rosie?
rondina
Postat pe 9 Iulie 2014 13:24
De la: kudika_24793, la data 2014-07-09 11:07:15Acum vreo 4-5 luni am cunoscut un baiat.El e din Bucuresti eu sunt din provincie.La inceput ne-am cunoscut pe net si si-a dorit mult sa ma si vada,si eu la fel.E diferit fata de alti baieti cu care vorbesc pe net,nu ma exaspereaza cu mesaje,telefoane etc.Dar totusi ceva s-a inamplat dupa ce ne-am vazut.Problema e ca am stat foarte putin de vorba,ne-am sarutat si ne-a mai prins si bunica.Mentionez ca nu l-am dus la mine acasa.Acum stau si ma gandesc,ori nu i-a convenit faptul ca ne-a prins bunica mea,ori nu stiu ce sa mai zic.Pentru ca dupa ce ne-am vazut nu am mai vorbit asa cum vorbeam la inceput.L-am cautat si eu si el,dar el mai putin.M-am simtit cam aiurea ca stateam sa-l caut eu mai mereu.In ultima perioada nu am mai vorbit deloc desi el mi-a spus ca o sa mai vorbim,macar asa ca prieteni,dar nu m-a mai cautat.Eu cred ca daca el si-a dorit sa aiba o relatie cu mine si n-am avut cum pentru ca eu am avut mai multe probleme,nu poate sa fie prieten/amic cu mine.Ce sa fac?
NEGRUTTTT
Postat pe 9 Iulie 2014 13:58
18
kudika_24793
Postat pe 9 Iulie 2014 18:06
De la: kudika_24793, la data 2014-07-09 18:06:5918



Multi inainte!!!Imi mentin pozitia anterioara!!!Esti un copil!!!
kudika_15804
Postat pe 9 Iulie 2014 20:20

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
De ce nu pot sa postez? 6 De la: yumalai 9 Iulie 2009 06:39
Ce as putea sa fac...iubesc in doua moduri diferite.... 7 De la: ella_c 19 Februarie 2009 12:10
prietena iubitului meu 16 De la: oana84onutza 22 Februarie 2010 18:22
Ce este de facut? 18 De la: alexia_9 2 Septembrie 2012 21:26
imi pare rau, iubitul meu... 88 De la: sakura_7777777 3 Aprilie 2010 13:28