Setari Cookie-uri

Jucarii pentru bebe - help!

Buna, ma poate ajuta cineva cu o recomandare de unde pot sa iau si eu jucarii mai reative pentru bebe? Am tot cautat si eu un carusel musical pentru fetita mea de 3 luni si am cumparat pana la urma unul de la kidsshops. Mi-a placut foarte mult optiunea de proiectie cu animalute. Mi s-a parut o idee foarte buna de a spori creativitatea si imaginatia micutei. L-am folosit cu mult entuiziasm vreme de cateva zile, dupa care am intampinat cateva probleme. Am fost si mai dezamagita, mai ales ca vanzatoarea a zis numai si numai de bine, ca si ea l-a cumparat si ca e super bun. Butonul de volum s-a stricat si muzica putea fi redata doar la maxim, fapt pentru care nu puteam sa-l las in functiune pe timpul noptii, se auzea extreeeeem de tare, a speriat-o pe fetita mea  De asemenea, dupa o vreme melodiile se auzeau intrerupt.. sunt destul de dezamagita de acest produs, mai ales ca are un pret destul de mare zic eu. O sa incerc sa-l repar, dar daca s-a stricat dupa cateva utilizari, nu prea mai am incredere deloc.Help please :(
IolandaB
Postat pe 18 Iulie 2014 13:45
De la: IolandaB, la data 2014-07-18 13:45:25Buna, ma poate ajuta cineva cu o recomandare de unde pot sa iau si eu jucarii mai reative pentru bebe? Am tot cautat si eu un carusel musical pentru fetita mea de 3 luni si am cumparat pana la urma unul de la kidsshops. Mi-a placut foarte mult optiunea de proiectie cu animalute. Mi s-a parut o idee foarte buna de a spori creativitatea si imaginatia micutei. L-am folosit cu mult entuiziasm vreme de cateva zile, dupa care am intampinat cateva probleme. Am fost si mai dezamagita, mai ales ca vanzatoarea a zis numai si numai de bine, ca si ea l-a cumparat si ca e super bun. Butonul de volum s-a stricat si muzica putea fi redata doar la maxim, fapt pentru care nu puteam sa-l las in functiune pe timpul noptii, se auzea extreeeeem de tare, a speriat-o pe fetita mea  De asemenea, dupa o vreme melodiile se auzeau intrerupt.. sunt destul de dezamagita de acest produs, mai ales ca are un pret destul de mare zic eu. O sa incerc sa-l repar, dar daca s-a stricat dupa cateva utilizari, nu prea mai am incredere deloc.Help please :(



Inainte de a achizitiona jucarii pentru bebelusul tau ,vorbeste cat mai mult cu el,sa te simta si sa te recunoasca in fiecare clipa,chiar daca este mititel!!Sa iti traiasca fetita!!!
kudika_15804
Postat pe 18 Iulie 2014 14:03

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Produse BIO 2 De la: kudika226898 27 Noiembrie 2010 13:12
da , e o prostie dar am nevoie pentru ceva:d 30 De la: coraa 16 Decembrie 2009 23:45
cizme ugg originale 1 De la: simona1023 6 Noiembrie 2009 12:04
buna 16 De la: andra_mateescu14 5 Ianuarie 2010 16:24
ajutor 13 De la: Gaby211081 26 Noiembrie 2008 14:29