Setari Cookie-uri

ce sa fac?

mersi celor care mi-au raspuns...acum a intervenit altceva...dimineata am cautat in calculator si am vazut k aseara a descarcat niste poze de pe aparatul foto..poze de demult cu ea!!!!de ce??iar eu?/nu sunt nicaieri..l-am rugat de multe ori sa ceara pozele facute asta vara la mare. sa le ceara de la un prieten sa le avem si noi..eu am zis eu am auzit..acum sunt la munca si nu am nici un chef..mi-am stricat toata..ce sa fac?sa-i zic? de ce face asa ceva?de ce descarca poze cand era super happy iar cu mine nu stiu dak are 3 poze...ce as putea crede eu acum>vrea sa faca un elogiu al unor vremuri apuse?..cum sa procedez..please help
ninette22
Postat pe 7 Mai 2009 11:25
De la: ninette22, la data 2009-05-07 11:25:34mersi celor care mi-au raspuns...acum a intervenit altceva...dimineata am cautat in calculator si am vazut k aseara a descarcat niste poze de pe aparatul foto..poze de demult cu ea!!!!de ce??iar eu?/nu sunt nicaieri..l-am rugat de multe ori sa ceara pozele facute asta vara la mare. sa le ceara de la un prieten sa le avem si noi..eu am zis eu am auzit..acum sunt la munca si nu am nici un chef..mi-am stricat toata..ce sa fac?sa-i zic? de ce face asa ceva?de ce descarca poze cand era super happy iar cu mine nu stiu dak are 3 poze...ce as putea crede eu acum>vrea sa faca un elogiu al unor vremuri apuse?..cum sa procedez..please help


mai cere-i sa stearga toate pozele, inclusiv filmuletele.ce mare zmecherie?? si ii vezi reactia.
cristi_nne
Postat pe 7 Mai 2009 11:59
nu mi se pare normal sa-i ceri unui om sa-si stearga poze cu fosti/foste, eu una nu le-as sterge pe ale mele.
dar mi se pare ca ar trebui sa iti pui intrebari in legatura cu sentimentele lui, din moment ce nu pare foarte curios sa aiba poze facute cu tine, cand tine cu dintii sa aiba poze cu fosta iubita. si mai ales daca se uita prea des la ele si la filmulete. dar la toate intrebarile iti poate raspunde doar el.
_diana_
Postat pe 7 Mai 2009 12:09
Hai ca mi-a venit o idee mai buna: daca ai cd-writer, scrie un cd cu ele. Si apoi sterge-i-le, fara sa vada ca i le stergi si fara sa vada ca le-ai pus pe cd/dvd. Si vezi cum reactioneaza. Practic pozele alea nu dispar pt. totdeauna pt ca o sa le aiba pe cd... iar tu vrei doar sa vezi cum reactioneaza. Ai grija sa nu te lasi folosita... Nimeni nu merita! :)
Sasha101
Postat pe 7 Mai 2009 16:44

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ajutati-ma va rog .. am si eu o problema :( 13 De la: laramira 18 Ianuarie 2010 09:09
femeia leu si barbatul varsator 2 De la: geo_xx 1 Noiembrie 2009 16:45
Casatoria=fidelitate pana la adanci batraneti ? 13 De la: angelalb 1 Iulie 2010 17:16
Buna tuturor ! 8 De la: kinki1 18 Aprilie 2011 20:41
am nevoie d un sfat... 7 De la: Narcisa_tesfio 10 Septembrie 2010 15:19