Setari Cookie-uri

Ce "romantic" , ce "frumos" . Ea vrea sex , el ...... ?

Buna !

Am o relatie cu un baiat de 2 ani si ceva,el fiind primul din viata mea. Amandoi suntem de aceeasi varsta (23 de ani) . La inceputul relatiei faceam sex foarte des (zilnic), asta insemnand aprox 6 luni dupa care el s-a plictisit de mine si m-a inselat (intre timp mai mergea si la masaje erotice chiar daca aveam o viata sexuala activa) . Eu l-am iertat dupa aventura aia , a urmat iar o luna-doua in care a fost totul ok dupa care am aflat ca a fost iar la masaj erotic,timp in care pe mine ma respingea mereu cand eu aveam chef sa o facem si trebuia sa astept sa se apropie el. Dupa cateva luni m-a parasit pentru alte aventuri cu 3 femei consecutiv si cand a ramas falit ,m-a cautat pe mine si eu l-am primit din nou si istoria se repeta. Este mereu plictisit de mine si daca s-ar putea sa o facem o data pe saptamana si sa dureze 5 minute,ar fi perfect pentru el . Pot spune ca sunt o femeie frumoasa, sunt mai dotata de fel (bust si posterior) ,am 1 60 si 56kg . Nu vad ce si-ar dori mai mult in ceea ce priveste sexul. Niciodata nu am avut orgasm fara a ma stimula singura in timpul actului. Ma simt fugarita si mereu trebuie sa astept sa se apropie el cand are el chef . De fiecare data cand i-am dat de inteles ca am nevoie nu numai de sex,ci si putina afectiune (deoarece nu e niciodata afectuos cu mine,ma saruta doar cand vrea sa o facem), imi spune ca el nu e robot si ca il dor mainile sau spatele si se plange de parca ar fi un mos .Nu imi spune niciodata vorbe frumoase ,sa ma admire sau sa ma faca sa ma simt femeie nici langa el si nici in pat.Parca ma admira lumea pe strada si el nici nu se uita la mine.
Ceea ce ma mira este faptul ca am mai citit si am mai auZit astfel de povesti ,insa era invers,femeia era cea care gasea scuze mereu.
Am incercat sa fac si pe indiferenta ,sa nu il mai "pup in fund" asa mult. Sa precizez si ca am incercat tot felul de nebunii,sunt o persoana foarte deschisa si mere eu am fost cea care a propus cate ceva nou . Cand sunt la
Menstruatie ma gandesc si la el sa fie satisfacut si il ajut cu un oral sau cu unu masaj in zona intima cu ulei. Il iubesc mult si nu stiu ce sa mai fac ca sa fie atras de mine mai mult si sa ii creasca libidoul.
Ce parere aveti?
Anabela7
Postat pe 4 Noiembrie 2014 15:52
De la: Anabela7, la data 2014-11-04 15:52:15Buna !

Am o relatie cu un baiat de 2 ani si ceva,el fiind primul din viata mea. Amandoi suntem de aceeasi varsta (23 de ani) . La inceputul relatiei faceam sex foarte des (zilnic), asta insemnand aprox 6 luni dupa care el s-a plictisit de mine si m-a inselat (intre timp mai mergea si la masaje erotice chiar daca aveam o viata sexuala activa) . Eu l-am iertat dupa aventura aia , a urmat iar o luna-doua in care a fost totul ok dupa care am aflat ca a fost iar la masaj erotic,timp in care pe mine ma respingea mereu cand eu aveam chef sa o facem si trebuia sa astept sa se apropie el. Dupa cateva luni m-a parasit pentru alte aventuri cu 3 femei consecutiv si cand a ramas falit ,m-a cautat pe mine si eu l-am primit din nou si istoria se repeta. Este mereu plictisit de mine si daca s-ar putea sa o facem o data pe saptamana si sa dureze 5 minute,ar fi perfect pentru el . Pot spune ca sunt o femeie frumoasa, sunt mai dotata de fel (bust si posterior) ......................................................

Nu era nevoie sa deschizi alt topic,s-a inteles ideea de baza!!
kudika_15804
Postat pe 4 Noiembrie 2014 15:55
Cred ca ai gresit cand l-ai iertat. Stie ca il ierti si de asta isi permite sa mai calce stramb. Legat de faptul ca esti o bunaciune dar de ce nu e indragostit de tine... pai stie ca te are si ce rost mai are sa faca ceva? Daca eram tipa eu l-as fi tinut in sah. Legat de faptul ca i-o iei in gura cand esti la menstruatie e foarte frumos din partea ta insa ar trebuie sa iti dea si el ceva in schimb atunci cand tu ai chef si el nu, nu?
Cred ca i-ai oferit prea mult de la inceput si ai cerut prea putin asa ca i s-a suit la cap.
Incearca sa il readuci pe pamant sa inteleaga ca te poate pierde.
Sper sa reusesti. Pupici
orice_e_posibil
Postat pe 25 Noiembrie 2014 16:07
Draga mea,te va durea, pt ca tu din cate spui il iubesti, dar iti spun sincer ca un asemenea barbat nu merita( vorba vine barbat, la anii lui doar barbat nu se poate numi) este inca in descoperire si experimentare. Nu mai este vorba ca ti-a prins punctu slab ca il ierti mereu, este vb ca nu te respecta si te vede ca un al 2-lea platou.
In locul tau as lua o pauza,vezi de studii, munca, viata ta profesionala care este mult mai importanta, iesi cu prietenele si fa activitati ca sa poti sa iti distragi atentia de la el.
Un barbat care cu adevarat te iubeste si te vrea, te apreciaza, stie sa te faca sa te simti femeie, sa te faca sa te simti bine, nu sa umbli dupa el, sa tanjesti dupa o partida de sex si asa mai departe. Parca ar fi ultimul barbat de pe pamant. Esti tanara ai viitorul in fata,o sa cunosti persoana care cu adevarat sa te merite si daca chiar vrei sa continui ceea ce nu te-as sfatui fi f indiferenta cu el, nu il mai ierta la orice vb frumoasa si orice atentie, pune pret pe tine si sa te aprecieze la adevarata ta valoare.
Sper ca ti-am fost de ajutor, multa bafta.
mojito
Postat pe 26 Noiembrie 2014 18:31
In afara de expresia ca te simti fugarita ...cred ca am inteles totul , te simti ca fugaresti sau ca esti fugarita ? ce iti pot spune eu , din ceea ce am inteles este faptul ca tu esti doar o haina de vreme rea , el este un egoist si un aventurier convins , iar tu esti pentru el doar o chestie din filmuletele cu Tom si Jerry , chestia aia din perete in care se refugia Jerry mereu ...adica o gaura ! Cred ca este bine sa te detasezi de tot si sa il parasesti pana nu este prea tarziu si sa suferi mai mult ! Parerea mea !
banalulanonim
Postat pe 27 Noiembrie 2014 19:57
....." Cand sunt la Menstruatie ma gandesc si la el sa fie satisfacut si il ajut cu un oral sau cu unu masaj in zona intima cu ulei. Il iubesc mult si nu stiu ce sa mai fac ca sa fie atras de mine mai mult si sa ii creasca libidoul.
Ce parere aveti?"""


Din pacate unele dintre voi , uita ca sunt femei , nu obiecte sexuale . Tot ceea ce ii oferi tu , ii provoaca repulsie , pt ca un barbat nu este doar un instrumenr sexual stand pe el non stop.
Sexul are rostul sau intr-o relatie , dar nu din oraluri , uleiuri si alte orificii se naste IUBIREA !Asa se intampla cu cele care confunda libidoul cu iubirea , ce oferi aia primesti , la final vei ramane cu uleiul sa-ti masezi ranile provocate de libidou.

kudykkka
Postat pe 28 Noiembrie 2014 13:34
De la: Anabela7, la data 2014-11-04 15:52:15Buna !

Am o relatie cu un baiat de 2 ani si ceva,el fiind primul din viata mea. Amandoi suntem de aceeasi varsta (23 de ani) . La inceputul relatiei faceam sex foarte des (zilnic), asta insemnand aprox 6 luni dupa care el s-a plictisit de mine si m-a inselat (intre timp mai mergea si la masaje erotice chiar daca aveam o viata sexuala activa) . Eu l-am iertat dupa aventura aia , a urmat iar o luna-doua in care a fost totul ok dupa care am aflat ca a fost iar la masaj erotic,timp in care pe mine ma respingea mereu cand eu aveam chef sa o facem si trebuia sa astept sa se apropie el. Dupa cateva luni m-a parasit pentru alte aventuri cu 3 femei consecutiv si cand a ramas falit ,m-a cautat pe mine si eu l-am primit din nou si istoria se repeta. Este mereu plictisit de mine si daca s-ar putea sa o facem o data pe saptamana si sa dureze 5 minute,ar fi perfect pentru el . Pot spune ca sunt o femeie frumoasa, sunt mai dotata de fel (bust si posterior) ,am 1 60 si 56kg . Nu vad ce si-ar dori mai mult in ceea ce priveste sexul. Niciodata nu am avut orgasm fara a ma stimula singura in timpul actului. Ma simt fugarita si mereu trebuie sa astept sa se apropie el cand are el chef . De fiecare data cand i-am dat de inteles ca am nevoie nu numai de sex,ci si putina afectiune (deoarece nu e niciodata afectuos cu mine,ma saruta doar cand vrea sa o facem), imi spune ca el nu e robot si ca il dor mainile sau spatele si se plange de parca ar fi un mos .Nu imi spune niciodata vorbe frumoase ,sa ma admire sau sa ma faca sa ma simt femeie nici langa el si nici in pat.Parca ma admira lumea pe strada si el nici nu se uita la mine.
Ceea ce ma mira este faptul ca am mai citit si am mai auZit astfel de povesti ,insa era invers,femeia era cea care gasea scuze mereu.
Am incercat sa fac si pe indiferenta ,sa nu il mai "pup in fund" asa mult. Sa precizez si ca am incercat tot felul de nebunii,sunt o persoana foarte deschisa si mere eu am fost cea care a propus cate ceva nou . Cand sunt la
Menstruatie ma gandesc si la el sa fie satisfacut si il ajut cu un oral sau cu unu masaj in zona intima cu ulei. Il iubesc mult si nu stiu ce sa mai fac ca sa fie atras de mine mai mult si sa ii creasca libidoul.
Ce parere aveti? Nu prea buna din nefericire pentru tine,, lasa-l,, nu temai uita in urma, nu este barbat pentru tine,, nu te respecta pentru ceea ce eti si cei oferi, este si egoist in pat, nu comunica cu tine de nici un fel,, te minti singura,, nu te iubeste ,te vrea doar pentru placerile lui,, nu-i mai oferi in pat niciodata fara sa primesti inapoi,, te umilesti singura. Sa stii ca baietii dupa 3-6 luni de relatie cat si femeile,, daca nu gasesc nimic atractila acea persoana ,si nu continua cu aceleasi actiuni de inceput de relatie adica, saruturi mai lungi,imbratisari, comunicare,timp liber petrecut impreuna, ne plictisim,,,asta fara sa ne dam seama,, noi doar ne indragostim si atat,, nimic mai mult,, nu ajungem sa iubim cu adevarat,atunci cand esti indragostit nu iubesti,, doar indragostit/a,,si iubirea vine ultima din spate in timp, fara sa iti dai seama, dar asta numai in conditiile care am amintit mai sus,, cu saruturi,imbratisari si toate celelalte actiuni de inceput, nu le continui vei ramane doar indragostit,, si undeva pe aproape se afla si sfarsitul relatiei.De aceea sedureaza cele mai multe relatii 2-3 ani,sau ceva in plus, in functie de cat de constienti suntemi simtim acele sentimente de indragostire,nu exista atractie fizica, nu va exista iubire,, doar indragostire,,vom ramane in acea relatie doar ca sa coabitam de frica singuratatii, a situatiei materiale si financiare,, nici decum iubire,,..Dupa mine ,,eu asa as face si ia aminte ce am scris,, iti va fi de folos in viitor,, o seara buna !!!!!.
kudika_928363
Postat pe 28 Noiembrie 2014 20:53
De la: Anabela7, la data 2014-11-04 15:52:15Buna !

Am o relatie cu un baiat de 2 ani si ceva,el fiind primul din viata mea. Amandoi suntem de aceeasi varsta (23 de ani) . La inceputul relatiei faceam sex foarte des (zilnic), asta insemnand aprox 6 luni dupa care el s-a plictisit de mine si m-a inselat (intre timp mai mergea si la masaje erotice chiar daca aveam o viata sexuala activa) . Eu l-am iertat dupa aventura aia , a urmat iar o luna-doua in care a fost totul ok dupa care am aflat ca a fost iar la masaj erotic,timp in care pe mine ma respingea mereu cand eu aveam chef sa o facem si trebuia sa astept sa se apropie el. Dupa cateva luni m-a parasit pentru alte aventuri cu 3 femei consecutiv si cand a ramas falit ,m-a cautat pe mine si eu l-am primit din nou si istoria se repeta. Este mereu plictisit de mine si daca s-ar putea sa o facem o data pe saptamana si sa dureze 5 minute,ar fi perfect pentru el . Pot spune ca sunt o femeie frumoasa, sunt mai dotata de fel (bust si posterior) ,am 1 60 si 56kg . Nu vad ce si-ar dori mai mult in ceea ce priveste sexul. Niciodata nu am avut orgasm fara a ma stimula singura in timpul actului. Ma simt fugarita si mereu trebuie sa astept sa se apropie el cand are el chef . De fiecare data cand i-am dat de inteles ca am nevoie nu numai de sex,ci si putina afectiune (deoarece nu e niciodata afectuos cu mine,ma saruta doar cand vrea sa o facem), imi spune ca el nu e robot si ca il dor mainile sau spatele si se plange de parca ar fi un mos .Nu imi spune niciodata vorbe frumoase ,sa ma admire sau sa ma faca sa ma simt femeie nici langa el si nici in pat.Parca ma admira lumea pe strada si el nici nu se uita la mine.
Ceea ce ma mira este faptul ca am mai citit si am mai auZit astfel de povesti ,insa era invers,femeia era cea care gasea scuze mereu.
Am incercat sa fac si pe indiferenta ,sa nu il mai "pup in fund" asa mult. Sa precizez si ca am incercat tot felul de nebunii,sunt o persoana foarte deschisa si mere eu am fost cea care a propus cate ceva nou . Cand sunt la
Menstruatie ma gandesc si la el sa fie satisfacut si il ajut cu un oral sau cu unu masaj in zona intima cu ulei. Il iubesc mult si nu stiu ce sa mai fac ca sa fie atras de mine mai mult si sa ii creasca libidoul.
Ce parere aveti?



Una proasta( parerea)!
Te-a cumparat cumva? Esti sluga si el stapan?
De ce atata umilinta si tras de el ca de un magar mort?
Daca esti frumoasa si tanara arunca magarul mort si ia-ti un leu in viata!
Arno_28
Postat pe 29 Noiembrie 2014 09:45
tagadam, tagadam, tagadam, iar facu sex, tagadam, tagadam si in padure tagadam tagadam si dupa ce iesi din padure tagadam tagadam
yumy
Postat pe 29 Noiembrie 2014 09:50
Detest femeile stupide , calcate de tren pe cap !
Te-a inselat de 3-4 ori si tu stai tot cu el ? WTF!!!
Oricum , orice ti-am zice noi degeaba ...lasa-l dracului si dai papucii mai repede , se vede clar ca s-a plictisit de tine si nu te-a iubit , te a tinut perna de sex cate luni zici tu si apoi gata .Pacat ca iti ratezi viata langa un asemenea prost ! Daca mai faci si un copil cu el , o sa fie si mai super!
Asa ca fii in continuare proasta lui!
now000
Postat pe 29 Noiembrie 2014 16:09
Primul lucru ar fi sa te intrebi ce iti doresti tu? Ce vrei tu de la acea relatie? Daca spui ca sunteti de 2 ani, presupun ca nu vrei doar sex si te indrepti catre ceva mai serios, mai stabil. Daca iti doresti doar sex dintr-o relatie, nu prea il primesti deci nu ai ce cauta acolo. Deci o sa mergem pe ideea ca iti doresti ceva stabil. Acum, daca nici dupa un an, apetitul sexual a scazut dramatic in cadrul relatiei, gandeste-te cum o sa fie peste alti 2 ani . Poti desigur sa stai de vorba cu el intr-un mod mai serios si sa iti exprimi dorinta ta, poate sa il intrebi ce e in neregula. Se poate ca el sa nu se mai simta atras, nu are de-a face cu tine, ci poate pur si simplu a realizat ca are alte fantezii pe care doreste sa si le indeplineasca in alta parte. Repet, nu are de-a face cu tine, dai de inteles ca esti o persoana activa din punct de vedere sexual deci problema nu este la tine.

De asemenea, trebuie sa te gandesti serios la faptul ca ai hoatarat sa il ierti dupa ce te-a inselat. Fiecare persoana decide aici ce masuri ia, insa gandeste-te putin daca la inceputul relatiei procedeaza asa, ce se va intampla mai tarziu? Trebuie sa iti iei inima in dinti si sa pui punct. Tuturor ne este greu sa iesim dintr-o relatie, sa o luam de la capat etc. Daca el nu vrea sa discute, si mai mult te si inseala, e clar ca se foloseste de tine ca o rezerva, undeva unde se intoarce mereu stiind ca o sa-l ierti (suna foarte urat stiu, dar asta este)

Din experienta mea, iti recomand sa pui capat jocului asta si sa cauti pe cineva cu care sa te simti implinita pe toate planurile.
Adi90s
Postat pe 22 Decembrie 2014 16:38

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
relatia profesor-elev 120 De la: yneedlove 28 Septembrie 2009 18:55
cuplu caut barbat 1 De la: kudika_22665 3 Decembrie 2012 12:24
Ne puteti ajuta cu SFATURI? 47 De la: kudika_24353 7 Ianuarie 2013 00:21
pentru urgente - uite o lista cu farmacii non stop 6 De la: miss_darine 29 Septembrie 2011 20:20
Cea mai frumoasa declaratie de dragoste... 88 De la: Baiat_virgin 10 Mai 2012 17:44