Setari Cookie-uri

Experiente (ne)reusite. Sexul in spatii publice

Ce parere aveti de sexul in spatii publice? Ati incercat?
Care au fost starile pe care ideea de sex in public vi le-a generat?
V-ati confruntat si cu momente care v-au pus intr-o situatie jenanta atunci, dar de care momentan va amintiti cu amuzament?
shadowgirl
Postat pe 15 August 2008 01:28
Ce parere aveti de sexul in spatii publice? Ati incercat?
Care au fost starile pe care ideea de sex in public vi le-a generat?
V-ati confruntat si cu momente care v-au pus intr-o situatie jenanta atunci, dar de care momentan va amintiti cu amuzament?

Hm... eu am incercat si pot zice ca nu numai o data... Normal ca e mult mai intens. S-a auzit ceva, e cineva in spate, ce e cu umbra aia sau de ce am senzatia ca cineva ne-a vazut? Senzatia nu se compara, adrenalina e la max... DAR, de cele mai multe ori senzatia aia ca cineva "priveste" e ca asa si este.
Am avut si neplacerea ca eu si iubitul meu sa fim priviti (cetateanul era "in trecere" dar a zis ca prezinta interes situatia) si nu e tocmai placut... asa ca e bine de evitat asta! Dar de atunci ne-am potolit, am luat-o usor..
Si nu de cateva ori am avut ocazia sa observ la randul meu cupluri in momente mai.. intime. Am fost curioasa, dar totusi am preferat sa le ofer intimitatea pe care si eu am vrut-o
Concluzia: it`s the best unless you get caught...

Postat pe 15 August 2008 02:36
pe la 13 ani am fost vazut de intreaga clasa in fata hotelului la mare unde eram cu totii in vacanta.sunetul valurilor a acoperit tipetele si fluieraturile colegiilor.asta a fost prima mea experienta in viata.pe moment a fost super penibil dar acum ma bucur ca nu a fost ceva banal.penibil a fost oricum la 13 ani asa ca cel putin am avut ceva glorie spun penibil deoarece nu am avut curajul sa intreb,stiind ca orice a fost cel putin trebuia sa para ca stiu ce fac ,.iar in cateva ore fata a parasit hotelul cu parintii fara sa lase nimic in urma.sper doar ca macar parintii nu au vazut dar tinand cont de galagie ar fi fost imposibil.

Postat pe 15 August 2008 04:23
De la: mic_negru_si_urat, la data 2008-08-15 04:23:19pe la 13 ani am fost vazut de intreaga clasa [...] sper doar ca macar parintii nu au vazut dar tinand cont de galagie ar fi fost imposibil.


woow... 13 ani?! ce baiat precoce (don`t mind me, sunt de moda veche) si ea tot in jur de 13 ani avea??
in caz ca da, poti sa stai linistit ca n-au vazut parintii, ca altfel ti-o luai urat

Postat pe 15 August 2008 13:52
nu stiu ce sa zic sau care e senzatia ca nu am incercat dar daca ma gandesc bine e mai bine in intimitatea casei noastre!!!
aurrorandreea
Postat pe 15 August 2008 13:54
In apa .....in jur o multime de oameni de care insa nu ne pasa ,oricum eram siguri ca nu-si dau seama ce facem noi acolo si oricum daca-si dadeau nu ii cunosteam pana cand ....cu spatele fiind , m-am intors catre mal unde l-am vazut si pe fratele meu ....a fost cel mai penibil moment din viata mea , nu stiu daca si-a dat seama sau nu pentru ca s-a facut ploua ...a facut stanga imprejur si dus a fost ....

Au mai fost si alte momente dar asta e singurul de care mi-a pasat ....
iris_4_ever
Postat pe 15 August 2008 13:59
De la: aurrorandreea, la data 2008-08-15 13:54:17nu stiu ce sa zic sau care e senzatia ca nu am incercat dar daca ma gandesc bine e mai bine in intimitatea casei noastre!!!

avea 19 si io am mintit ca am 17

Postat pe 15 August 2008 15:21
Mi s-a intamplat de multe ori sa fac sex in spatii publice, va voi povesti doar una dintre cele mai hazlii situatii in care m-am gasit:
Eram cu iubitul de pe vremea aceea intr-o vacanta in Grecia. Intr-o seara, dupa ce am consumat cateva cocktailuri la barului hotelului, ne cam apucase cheful de prostioare... Desi el era un tip mai conservator, am reusit sa-l conving sa facem sex pe plaja, o mare dorinta de-a mea care nu se materializase niciodata pana atunci. Zis si facut...Ajungem pe plaja, gasim un sezlong intr-un loc mai "ascuns", ne punem pe treaba si...cand eram in toiul "actiunii", ma orbeste o lumina...provenind de la o lanterna a unui angajat al hotelului, care ne explica in limba lui materna ca sexul nu-i permis pe plaja! Cum prietenul meu, saracu', habar n-avea ce indruga respectivul, ma tot intreba "ce zice, ce zice?". Iar eu, amuzata teribil de intreaga scena, ii explicam cu o mutra grava ca urmeaza sa mergem la sectia de politie unde probabil vom fi arestati, deoarece sexul pe plaja in Grecia se pedepseste cu inchisoarea
Evident ca totul s-a terminat ok, noi am ramas cu amintirea, iar pana cand relatia dintre noi s-a incheiat, iubitul meu nu m-a mai lasat niciodata sa consum mai mult de un cocktail cand ieseam impreuna
shadowgirl
Postat pe 15 August 2008 15:36
Nu era mai bine pe nisip decat pe sezlong? Bine ca s-a terminat cu bine (aproape)
Andreea_B21
Postat pe 15 August 2008 16:32
De la: Andreea_B21, la data 2008-08-15 16:32:54 Nu era mai bine pe nisip decat pe sezlong? Bine ca s-a terminat cu bine (aproape)


utilitatea sezlongului era de a ne ascunde dupa el
shadowgirl
Postat pe 15 August 2008 16:43
Ca taree
Andreea_B21
Postat pe 15 August 2008 16:55
hai sa va spun eu una tare...ce ziceti de un centru de wellnes sau spa...in jacuzzi.....hmmm mijto...???
va spun eu NUUUUUUUU!!!!!!!mai ales daca jacuzzi ul era plinutz numai cu femei in varsta si...vreo 2 domni ...care nici nu ne luau in seama dar eu aveam impresia k ...ei stiu ce facem noi k ..pana la urma au plecat toti:))) asta da...pe bune deci...nu suntem sanatosi...eu cu pr meu:( mai mult el...eu eram rosie la fatza toata...toata faza a fost k el statea la o gura de aer f puternica ...care te masa si vroiam eu sa stau acolo si m am asezat la el in poala:)) in pOOOALA nu altceva...(ptr oamenii cu imaginatie multa) si cum eu aveam un tanga minuscul...s a scul.... si...mda...stiti voi mai departe...dar eu chiar...nu stiu ce a fost in capul meu...:))) oricum ...cineva cred k ne a vazut...k....am iesit afara la un alt jacuzzi apoi si...ne tineam in brate si nenea paznicul a venit sa ne zica sa nu mai stam asa apropiati
anna_wilmet
Postat pe 15 August 2008 17:13
in apa asa eeeee la mare anul trecut daaar...nu a fost sex e bine poate putin...dar stii...e marfa knd isi poate tine respiratia mult prietenul
anna_wilmet
Postat pe 15 August 2008 17:17
nu mai zice nimeni nimik?????
anna_wilmet
Postat pe 15 August 2008 22:36
De la: anna_wilmet, la data 2008-08-15 17:13:28hai sa va spun eu una tare...ce ziceti de un centru de wellnes sau spa...in jacuzzi.....hmmm mijto...???
va spun eu NUUUUUUUU!!!!!!!mai ales daca jacuzzi ul era plinutz numai cu femei in varsta si...vreo 2 domni ...care nici nu ne luau in seama dar eu aveam impresia k ...ei stiu ce facem noi k ..pana la urma au plecat toti:))) asta da...pe bune deci...nu suntem sanatosi...eu cu pr meu:( mai mult el...eu eram rosie la fatza toata...toata faza a fost k el statea la o gura de aer f puternica ...care te masa si vroiam eu sa stau acolo si m am asezat la el in poala:)) in pOOOALA nu altceva...(ptr oamenii cu imaginatie multa) si cum eu aveam un tanga minuscul...s a scul.... si...mda...stiti voi mai departe...dar eu chiar...nu stiu ce a fost in capul meu...:))) oricum ...cineva cred k ne a vazut...k....am iesit afara la un alt jacuzzi apoi si...ne tineam in brate si nenea paznicul a venit sa ne zica sa nu mai stam asa apropiati

Anna frumoasa experienta ta! Amintiri si amintiri .. Dar sa faci sex in fata blocului in gradina pe ziua cum este? Am vazut mai devreme un filmulet si nu mi-a venit sa cred.. Sunt pareri si pareri, eu una nu stiu daca as fi in stare sa fac sex si sa stiu ca mai este si alcineva langa mine
Andreea_B21
Postat pe 15 August 2008 23:56
Una dintre cele mai mari fantezii d-ale mele referitor la sexul in public este sa o fac pe un stadion, in timpul unui meci de fotbal...I-am impartasit dorinta asta si iubitulului meu, iar acesta mi-a promis deja ca in toamna mergem la meci

Ce ziceti? A incercat cineva?
shadowgirl
Postat pe 16 August 2008 11:38
De la: Andreea_B21, la data 2008-08-15 23:56:43
Anna frumoasa experienta ta! Amintiri si amintiri .. Dar sa faci sex in fata blocului in gradina pe ziua cum este? Am vazut mai devreme un filmulet si nu mi-a venit sa cred.. Sunt pareri si pareri, eu una nu stiu daca as fi in stare sa fac sex si sa stiu ca mai este si alcineva langa mine

nuuuu pot sa cred ....in fata bloculuui si ziua?????????!!!!! bine...nici eu nu as putea ...makr in apa nu te vede nimeni!!! CRED...
anna_wilmet
Postat pe 16 August 2008 11:48
Sex in public..hmm...am facut sex in foarte multe cabine de proba si o tentativa in telegondola..deh iubitul meu si cu mene suntem mai nonconformisti
alexutzab
Postat pe 18 Septembrie 2008 11:26
aaaa..si in apa la mare:P
alexutzab
Postat pe 18 Septembrie 2008 11:27
eu vreau intr-un taxi de fatza cu soferul dar ....taximetrisi romani sunt cam nesimtiti.
anderson
Postat pe 18 Septembrie 2008 13:20
De la: anderson, la data 2008-09-18 13:20:42eu vreau intr-un taxi de fatza cu soferul dar ....taximetrisi romani sunt cam nesimtiti.

ar fi mai misto de fata cu o taximetrista

ar ajunge masina in pom

Postat pe 18 Septembrie 2008 17:48
De la: anderson, la data 2008-09-18 13:20:42eu vreau intr-un taxi de fatza cu soferul dar ....taximetrisi romani sunt cam nesimtiti.
:poti inchiria o limuzina!
ROBERTA_BRUNI
Postat pe 19 Septembrie 2008 00:00
in masina(fara geamuri dumurii), pe scaunul din dreapta(scunul intins), in timp ce prietena ei conduce masina prin centrul orasului.
cesar
Postat pe 19 Septembrie 2008 00:33
*fumurii
cesar
Postat pe 19 Septembrie 2008 00:33
eu am facut sex in foarte multe locuri, adica: pe un camp in aer liber, in scara unui bloc, pe holul unui internat,intr-o seara pe o strada mai laturalnica,in masina, pe masina, pe balcon, etc nici numi mai amintesc

Postat pe 25 Octombrie 2008 12:23
De la: Iris4ever, la data 2008-08-15 13:59:36In apa .....in jur o multime de oameni de care insa nu ne pasa ,oricum eram siguri ca nu-si dau seama ce facem noi acolo si oricum daca-si dadeau nu ii cunosteam pana cand ....cu spatele fiind , m-am intors catre mal unde l-am vazut si pe fratele meu ....a fost cel mai penibil moment din viata mea , nu stiu daca si-a dat seama sau nu pentru ca s-a facut ploua ...a facut stanga imprejur si dus a fost ....

Au mai fost si alte momente dar asta e singurul de care mi-a pasat ....





iris,crezi ca cei din jur nu isi dadeau seama? am facut-o si eu in apa,tot ziua,tot plin de lume si se cam faceau valuri in jurul nostru,si nu eram la mare

Postat pe 25 Octombrie 2008 13:01
STUDIO de videochat central, condiþii de lux, salarizare atractivã, carte de muncã, transport asigurat, program liber ales, angajeazã fete min 18 ani, indiferent de aspectul fizic. tel 0731837811 sau www.adultwork.be
adultworkpunctbe
Postat pe 5 Noiembrie 2008 07:14
da .. odata mam ars cu mata in scara blocului :))
vyctor
Postat pe 9 Decembrie 2008 23:46
se uita lumea la noi si mam simtzit jenat :))
vyctor
Postat pe 9 Decembrie 2008 23:47
da... am incercat si eu odata intr-un parc. da nu am apucat sa facem prea multe ca ne-am trezit cu o masina de jandarmi langa noi bagandu-ne lanternele in ochi! va dati seama ca a trebuit sa dam declaratii in legatura cu ce faceam noi noaptea acolo in masina... a fost penibil! nu cred ca mai incerc vreodata. poate in apa la mare...
missalexandra
Postat pe 19 Decembrie 2008 12:08

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
mai sunt oare sentimente? 31 De la: dragon_fly88 23 Iulie 2010 22:29
i need.... 22 De la: kudika337202 18 Decembrie 2010 19:55
ce faci cand prietenul tau nu mai vrea sa faceti sex decat o data pe luna 190 De la: bobo250686 16 Mai 2012 15:20
Marimea Penisului 3 De la: scarbelor 21 Iunie 2010 01:04
Caut o tipa open-minded pentru socializare 1 De la: kudika_1021035 18 Iunie 2019 11:53