Setari Cookie-uri

Help!

Buna fetelor!Am si eu o problema,destul de neplacuta. Am o relatie de 2 ani cu un tip de 26 de ani, la inceput toate bune si frumoase,insa dupa un timp, nu mai simt nimic cand o facem. Simt ca o fac din obligatie si ma doare...
El spune ca e satul de sex,cand am eu chef nu are el si invers. E o mare frustrare, suntem incompatibili la capitolul asta. E gresit daca ma gandesc la altul in timpul actului sexual? Da, e destul de urat. Dar, eu vreau libertate din mai multe puncte de vedere,el este mai introvertit.
theseagirl
Postat pe 12 Martie 2015 23:42
De la: theseagirl, la data 2015-03-12 23:42:23Buna fetelor!Am si eu o problema,destul de neplacuta. Am o relatie de 2 ani cu un tip de 26 de ani, la inceput toate bune si frumoase,insa dupa un timp, nu mai simt nimic cand o facem. Simt ca o fac din obligatie si ma doare...
El spune ca e satul de sex,cand am eu chef nu are el si invers. E o mare frustrare, suntem incompatibili la capitolul asta. E gresit daca ma gandesc la altul in timpul actului sexual? Da, e destul de urat. Dar, eu vreau libertate din mai multe puncte de vedere,el este mai introvertit.



Revii cu acceasi tema:"Libertatea"!!!

Care sunt acele puncte de vedere,privind libertatea dorita????
kudika_15804
Postat pe 13 Martie 2015 07:20
De la: theseagirl, la data 2015-03-12 23:42:23Buna fetelor!Am si eu o problema,destul de neplacuta. Am o relatie de 2 ani cu un tip de 26 de ani, la inceput toate bune si frumoase,insa dupa un timp, nu mai simt nimic cand o facem. Simt ca o fac din obligatie si ma doare...
El spune ca e satul de sex,cand am eu chef nu are el si invers. E o mare frustrare, suntem incompatibili la capitolul asta. E gresit daca ma gandesc la altul in timpul actului sexual? Da, e destul de urat. Dar, eu vreau libertate din mai multe puncte de vedere,el este mai introvertit.


Daca vrei libertate ce mai cauti in povestea asta inutila?
Arno_28
Postat pe 15 Martie 2015 07:57

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
buna am si eu niste intrebari 22 De la: bebe_lush_ul 28 Martie 2009 23:27
Cat de des o faceti? 86 De la: mickyyo_parintele 13 Mai 2009 16:27
O mica problema. 6 De la: kudika_21375 28 Decembrie 2013 18:18
Un sfat....va rog!!! 20 De la: oana0309 15 Septembrie 2011 02:02
SEX IN GRUP... Adevarul despre sexul in grup ... descoperirea sexualitatii... recunoasterea fanteziilor erotice ? 358 De la: CraZy_GurL 15 Iulie 2010 07:15