Setari Cookie-uri

Ce sa fac ?

Bunã! De curând m-am despartit de iubitul meu , adicã el de mine , pentru a 10-a oarã cred.. ne despãrțim și ne impacam foarte des. Ideea este ca eu de fiecare data sufãr foarte mult și ajung sa fiu ca o sclava fațã de el , și chiar nu e genul meu , iar el se consoleazã cu altele.. Am intrat intr-o disperare de nu mai știu ce sa fac , nu numai din cauza ca sufãr enorm , dar mai ales ca își bate joc de mine. Îl iubesc prea mult și i-as accepta orice , iar el de fiecare data se întoarce la mine și nu îi pot spune sa plece definitiv.. m-Am saturat de rutina asta și sunt hotãrâtã sa nu îl mai accept , dar mi-e frica ca mã voi înmuia iarãși în fata lui.. Cum pot scãpa de obsesia asta fațã de el ? Cum mã pot abține sa nu îi scriu ? Mi se pare extrem de greu , sunt pierduta.. și de fiecare data când îi scriu mã umilesc , pentru ca el îmi rãspunde sec și vorbește urat.. nu știu dacã iubirea este cea care mã face sa nu pot renunta la el , sau obsesia și obișnuința , deoarece am fost împreunã aproape 3 ani.. mi-e teama pentru mine pentru ca nu mãnânc, plâng non-stop și nu dorm.. ajutați-mã va rog..
kudika_976492
Postat pe 16 Noiembrie 2014 11:50
De la: kudika_976492, la data 2014-11-16 11:50:08Bunã! De curând m-am despartit de iubitul meu , adicã el de mine , pentru a 10-a oarã cred.. ne despãrțim și ne impacam foarte des. Ideea este ca eu de fiecare data sufãr foarte mult și ajung sa fiu ca o sclava fațã de el , și chiar nu e genul meu , iar el se consoleazã cu altele.. Am intrat intr-o disperare de nu mai știu ce sa fac , nu numai din cauza ca sufãr enorm , dar mai ales ca își bate joc de mine. Îl iubesc prea mult și i-as accepta orice , iar el de fiecare data se întoarce la mine și nu îi pot spune sa plece definitiv.. m-Am saturat de rutina asta și sunt hotãrâtã sa nu îl mai accept , dar mi-e frica ca mã voi înmuia iarãși în fata lui.. Cum pot scãpa de obsesia asta fațã de el ? Cum mã pot abține sa nu îi scriu ? Mi se pare extrem de greu , sunt pierduta.. și de fiecare data când îi scriu mã umilesc , pentru ca el îmi rãspunde sec și vorbește urat.. nu știu dacã iubirea este cea care mã face sa nu pot renunta la el , sau obsesia și obișnuința , deoarece am fost împreunã aproape 3 ani.. mi-e teama pentru mine pentru ca nu mãnânc, plâng non-stop și nu dorm.. ajutați-mã va rog..



De ce o faci,nu inteleg??????Te vei "inmuia",de ce,esti carpa????? Nu este iubire,chiar daca si iubirea are razvratirile ei!!!
kudika_15804
Postat pe 16 Noiembrie 2014 12:11
De la: kudika_976492, la data 2014-11-16 11:50:08Bunã! De curând m-am despartit de iubitul meu , adicã el de mine , pentru a 10-a oarã cred.. ne despãrțim și ne impacam foarte des. Ideea este ca eu de fiecare data sufãr foarte mult și ajung sa fiu ca o sclava fațã de el , și chiar nu e genul meu , iar el se consoleazã cu altele.. Am intrat intr-o disperare de nu mai știu ce sa fac , nu numai din cauza ca sufãr enorm , dar mai ales ca își bate joc de mine. Îl iubesc prea mult și i-as accepta orice , iar el de fiecare data se întoarce la mine și nu îi pot spune sa plece definitiv.. m-Am saturat de rutina asta și sunt hotãrâtã sa nu îl mai accept , dar mi-e frica ca mã voi înmuia iarãși în fata lui.. Cum pot scãpa de obsesia asta fațã de el ? Cum mã pot abține sa nu îi scriu ? Mi se pare extrem de greu , sunt pierduta.. și de fiecare data când îi scriu mã umilesc , pentru ca el îmi rãspunde sec și vorbește urat.. nu știu dacã iubirea este cea care mã face sa nu pot renunta la el , sau obsesia și obișnuința , deoarece am fost împreunã aproape 3 ani.. mi-e teama pentru mine pentru ca nu mãnânc, plâng non-stop și nu dorm.. ajutați-mã va rog..


Te trateaza ca atare , asa cum tu i-ai permis !
Nu te poate ajuta nimeni daca tu insati te complaci intr-o astfel de relatie , esti singura in masura sa pui capat , poti gasi ceva mai bun.
kudykkka
Postat pe 23 Noiembrie 2014 20:17
De la: kudika_976492, la data 2014-11-16 11:50:08Bunã! De curând m-am despartit de iubitul meu , adicã el de mine , pentru a 10-a oarã cred.. ne despãrțim și ne impacam foarte des. Ideea este ca eu de fiecare data sufãr foarte mult și ajung sa fiu ca o sclava fațã de el , și chiar nu e genul meu , iar el se consoleazã cu altele.. Am intrat intr-o disperare de nu mai știu ce sa fac , nu numai din cauza ca sufãr enorm , dar mai ales ca își bate joc de mine. Îl iubesc prea mult și i-as accepta orice , iar el de fiecare data se întoarce la mine și nu îi pot spune sa plece definitiv.. m-Am saturat de rutina asta și sunt hotãrâtã sa nu îl mai accept , dar mi-e frica ca mã voi înmuia iarãși în fata lui.. Cum pot scãpa de obsesia asta fațã de el ? Cum mã pot abține sa nu îi scriu ? Mi se pare extrem de greu , sunt pierduta.. și de fiecare data când îi scriu mã umilesc , pentru ca el îmi rãspunde sec și vorbește urat.. nu știu dacã iubirea este cea care mã face sa nu pot renunta la el , sau obsesia și obișnuința , deoarece am fost împreunã aproape 3 ani.. mi-e teama pentru mine pentru ca nu mãnânc, plâng non-stop și nu dorm.. ajutați-mã va rog..


Nu cred ca cineva te poate ajuta atata timp cat tu nu vrei sa te ajuti. E alegerea ta sa continui sa fii carpa respectivului sau sa te trezesti, sa bati cu pumnul in masa si sa spui gata, e de ajuns.
kidd_o
Postat pe 23 Noiembrie 2014 22:29

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
RUBRICA DE MATRIMONIALE 857 De la: northstar 13 Iunie 2009 17:09
Nume de caini 59 De la: kudika014999 4 August 2012 11:00
Tatuaj... 5 De la: freakyyy 4 Iunie 2010 14:21
Bluetooth pt PC (in Constanta) 2 De la: etta70 13 August 2008 13:38
vindecare din interior 6 De la: tuca_lila 7 Septembrie 2012 20:24