Setari Cookie-uri

Cea mai buna pastila de slabit2015

Incep prin a va spune ca in acest moment arat si ma simt minunat, dar nu a fost mereu asa.... de mica am avut probleme cu greutatea, mereu chinuindu-ma cu diete stricte si exagerat de mult sport. si cum renuntam la o dieta, cum puneam iar pe mine kilogramele date jos plus cateva extra
Cu 7 luni in urma un prieten, instructor de fitness si multiplu campion in fitness si bodybuilding mi-a spus despre o pastila minune, ADIPEX RETARD, am fost foarte reticenta in a o incerca (avand multe experiente neplacute cu alte pastile inainte), dar cand am aflat ca si mama lui urmeaza tratament cu aceste pastile mi-am zis sa le incerc.
Le luam dimineata, cand ma trezeam,primele 3-4 zile nu am simtit mare lucru, apoi cum le luam cum senzatia de a manca non stop (mai ales dulce) imi disparera brusc. Nu mi-a venit sa cred,in prima saptamana am slabit 3 kg fara sa ma infometez deloc
practic, aceasta pastila (care in tarile mult mai dezvoltate decat a noastra este folosita cu mare succes de catre doctori in combaterea obezitatii),blocheaza centrul apetitului in creier facandu-te sa nu ma simti nevoia de a manca mult sau prost.
in prezent am 52 kg (167 inaltime) si duc un stil de viata ft curat si sanatos ajutata de doar o pastila de ADIPEX RETARD pe zi, si am recomandat-o tuturor care au nevoie, la toti avand acelasi efect uimitor.
Vreau sa le multumesc celor de la steroizianabolizanti.ro, fiind singurii care au reusit sa aduca acest medicament in tara, iar celor care citesc acest mesaj sper sa le fiu de ajutor deoarece stiu cat de greu si frustrant poate fi sa te lupti cu kg ani de zile fara succes.
daca la noi a functionat, va functiona si la tine cu siguranta. mult succes

Postat pe 4 Iunie 2015 01:39
Poate intervin unde nu am cunostinta, dar din limitata mea cunostinta..cam toate femeile care au luat pastile se plangeau ca dau dependenta.
Darius_
Postat pe 4 Iunie 2015 03:51

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
curs de cosmetica oradea arad timisoara 1 De la: cursuriestetika 26 Mai 2012 16:53
Recomandări salon .. ? 1 De la: kudika_1030838 13 Decembrie 2017 17:50
pilulele de potenta! 10 De la: healthy017415__oliver 30 Martie 2012 17:49
IUBITA MEA NU POATE AJUGE LA ORGASM 132 De la: ovidiu88 13 Februarie 2014 10:19
Unde este Celia_29? 58 De la: valy90 23 Noiembrie 2010 13:32