Setari Cookie-uri

Ajutor. Sangerari, posibila sarcina?

Buna ziua. Am si eu o mare nelamurire si chiar nu mai am liniste daca nu aflu niste opinii.. pareri..
Buna ziua.
De pe data de 14 aprilie am avut ultimul ciclu pana pe 18.
Pe 25 aprilie am facut sex neprotejat cu prietenul meu insa a ejaculat afara. M-am panicat si a2a zi la cam 30 de ore am luat Escapelle.
Pe data de 2 mai am avut o sangerare abundenta care a durat 2 zile. Dupa care nu mi-a mai venit menstruatia in luna mai.
Pe 23 si 26 mai am facut 2 teste de sarcina si au iesit negative amandoua.
In iunie am fost la ginecolog dar nu am spus de pastila de a2a zi. La eco a zis ca nu e nimic in neregula, doar un chist pe un ovar, dar nu e grav si mi-a recomandat Duphastone ca sa declansam ciclul.
Insa tot sunt ingrijorata pentru ca nu a spus nimic de o sarcina.
Pe 13 iunie am facut alt test de sarcina si a iesit negativ si dupa imediat mi-a venit menstruatia.
Acum pe 2 iulie am avut niste pete de sange si le am de 3 zile, nu curge ca o menstruatie normala, doar cand merg la toaleta.
Inca poate fi vorba de o sarcina cu menstruatie? Sau sa fie tot efectul pastilei luate atunci? Chiar nu am liniste de atunci..
Precizez ca eu nu am ciclul regulat si inainte sa-mi incep viata sexuala am mai avut luni in care nu-mi venea, dar acum sunt panicata din cauza unei posibile sarcine.. Multumesc.
Diana_Ionn_1
Postat pe 5 Iulie 2015 18:28

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Sexul virtual... obsesie sau fantezie? 251 De la: Calin_ 7 Martie 2012 07:44
Varianta de examen 69. Subiectul 13. Cititi cu atentie textul de mai jos. 9 De la: Baiat_virgin 15 Aprilie 2013 00:06
pozitia 69..ce ziceti?cum vi e pare?? 287 De la: matracuca 7 Ianuarie 2010 00:38
Aveti orgasm? 1 De la: kudika_12958 11 August 2012 09:36
Ce nu trebuie un barbat sa ii spuna niciodata unei femei ? 102 De la: criszoe 12 Martie 2013 23:50