Help

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

kudika407734 Avatarul lui kudika407734

3 mesaje

Am si eu o problema. Mi-am inceput saptamana trecuta viata sexuala si am facut-o de fiecare data protejat. Insa al treilea contact (si ultimul pana acum) prezervativul a ramas jumatate inauntru, sperma curgand afara si ramanand un pic in prezervativ in varf. La 2 zile de la incident mi-a curs sange si am crezut ca este de la menstruatie (care trebuia sa vina in perioada asta) insa acea sangerare a durat doar o zi. Nu am avut probleme cu menstruatia aproape niciodata. Exista vreo posibilitate sa fii ramas insarcinata daca nu a ejaculat direct in vagin? Sau este posibil ca dereglarea menstruatiei sa fie de la inceperea vietii sexuale?

Raporteaza abuz de limbaj
kudika_15804 Avatarul lui kudika_15804

41840 mesaje
Oras: bucuresti

De la: kudika407734, la data 2015-08-31 01:16:19Am si eu o problema. Mi-am inceput saptamana trecuta viata sexuala si am facut-o de fiecare data protejat. Insa al treilea contact (si ultimul pana acum) prezervativul a ramas jumatate inauntru, sperma curgand afara si ramanand un pic in prezervativ in varf. La 2 zile de la incident mi-a curs sange si am crezut ca este de la menstruatie (care trebuia sa vina in perioada asta) insa acea sangerare a durat doar o zi. Nu am avut probleme cu menstruatia aproape niciodata. Exista vreo posibilitate sa fii ramas insarcinata daca nu a ejaculat direct in vagin? Sau este posibil ca dereglarea menstruatiei sa fie de la inceperea vietii sexuale?

NU,la ambele intrebari!!!
Now is me,who's next!!
Rotty_ Avatarul lui Rotty_

13749 mesaje

Si pentru asta trebuia sa deschizi doua topicuri ? Bine ca-ti arde de "putzuleala" , dar habar nu ai pe ce lume traiesti.
Cu cat cunosc mai bine oamenii, iubesc mai mult cainii... Singurul defect al cainilor este ca iubesc orice jigodie de om
kudika_15804 Avatarul lui kudika_15804

41840 mesaje
Oras: bucuresti

De la: Rotty_, la data 2015-08-31 07:41:03Si pentru asta trebuia sa deschizi doua topicuri ? Bine ca-ti arde de "putzuleala" , dar habar nu ai pe ce lume traiesti.

Sa mor de rassssssssssssssss!!!
Now is me,who's next!!