Setari Cookie-uri

Ma puteti ajuta ?

Am incercat sa fac sex cu iubita mea si ea si eu fiind virgini ... Am incercat nu am reusit deoarece a duruto si sa retras ... apoi cateva secunde dupa ce am lasat-o balta ,, am zis ca poate nu e momentu potrivit sa o facem.. M-am dat dos de pe ea sa zic mai pe romaneste siii nustiu parea speriata am incercat sa o iau in brate si tremura,,, am incercat sa o sarut si oarecum se uita la mine cu frica sa ma respinga oarecum cu privirea si tinea si mainile pe pieptu meu , nu stiu cum sa explic ,, dupa am vazut ca e speriata si m.am dat jos din pat sa o las sa se linisteasca si a sunat telefonul ei sa uitat la el si dupa ma intrebat ce e cu mine de stau jos ,, i-am explicat si a zis ca sunt nebun si ca nu isi aduce aminte nimic ... ca nu i este frica de mine .. .defapt mia zis ca tine minte decat cand mam dat jos de peste ea .. supa nu mai stie nimic ... va rog sa imi dati un raspuns ,, ce s-a intimplat va zic ca nu am fost dur ..si imi este frica sa mai incerc deoarece .. poate o sa sperii si va speriia si mai rau nustiu astept raspunsuri cei care au experiente si ma pot ajuta .. VA MULTUMESC !!!
Bogdan_Kt___Ch_1
Postat pe 31 August 2015 01:49
De la: Bogdan_Kt___Ch_1, la data 2015-08-31 01:49:55Am incercat sa fac sex cu iubita mea si ea si eu fiind virgini ... Am incercat nu am reusit deoarece a duruto si sa retras ... apoi cateva secunde dupa ce am lasat-o balta ,, am zis ca poate nu e momentu potrivit sa o facem.. M-am dat dos de pe ea sa zic mai pe romaneste siii nustiu parea speriata am incercat sa o iau in brate si tremura,,, am incercat sa o sarut si oarecum se uita la mine cu frica sa ma respinga oarecum cu privirea si tinea si mainile pe pieptu meu , nu stiu cum sa explic ,, dupa am vazut ca e speriata si m.am dat jos din pat sa o las sa se linisteasca si a sunat telefonul ei sa uitat la el si dupa ma intrebat ce e cu mine de stau jos ,, i-am explicat si a zis ca sunt nebun si ca nu isi aduce aminte nimic ... ca nu i este frica de mine .. .defapt mia zis ca tine minte decat cand mam dat jos de peste ea .. supa nu mai stie nimic ... va rog sa imi dati un raspuns ,, ce s-a intimplat va zic ca nu am fost dur ..si imi este frica sa mai incerc deoarece .. poate o sa sperii si va speriia si mai rau nustiu astept raspunsuri cei care au experiente si ma pot ajuta .. VA MULTUMESC !!!


Exista cazuri cand debutul activitatii sexuale aduce un blocaj emotional puternic ,mai ales pentru tanara participanta la actul sexual!!Psihicul este supus unei presiuni puternice,care se accentueaza in cazul persoanelor,care,chiar daca au decis sa intretina raporturi sexuale,inca nu sunt pregatite psihic pentru asa ceva!!!Nu ai spus ce varsta aveti,este foarte important acest detaliu!!

Tinere,totul se face cu rabdare si la momentul potrivit,este posibil ca iubita ta sa se fi speriat din cauza durerii adusa de actul deflorarii,moment neplacut pentru toate tinerele,dar si acesta face parte din viata !!Cred ca sunteti inca niste copilasi,carora le place acest joc,dar care nu sunt pregatiti sa il joace asa cum ar trebui!!!Insusi modul tau de exprimare ,care lasa mult de dorit,arata ca, si tu,ca si partenera ta,sunteti inca copii!!!

Ssatul meu__Acorda-i timp domnisoarei,inca nu este pregatita pentru primul act sexual,acesta este unul dintre cele mai profunde si delicate momente din viata unei femei!!!

Si evita sa mai folosesti acea expresie "m-am dat jos de pe ea",este oribila,caci,atunci cand iubesti,pana si cuvintele folosite au alta culoare si intensitate!!!!!!A invata sa iubesti este arta!!!!
kudika_15804
Postat pe 31 August 2015 07:31
Ce mama -ului ! Forumul asta se numeste mai nou "Sexologul de serviciu" ?
Rotty_
Postat pe 31 August 2015 07:43
De la: Bogdan_Kt___Ch_1, la data 2015-08-31 01:49:55Am incercat sa fac sex cu iubita mea si ea si eu fiind virgini ... Am incercat nu am reusit deoarece a duruto si sa retras ... apoi cateva secunde dupa ce am lasat-o balta ,, am zis ca poate nu e momentu potrivit sa o facem.. M-am dat dos de pe ea sa zic mai pe romaneste siii nustiu parea speriata am incercat sa o iau in brate si tremura,,, am incercat sa o sarut si oarecum se uita la mine cu frica sa ma respinga oarecum cu privirea si tinea si mainile pe pieptu meu , nu stiu cum sa explic ,, dupa am vazut ca e speriata si m.am dat jos din pat sa o las sa se linisteasca si a sunat telefonul ei sa uitat la el si dupa ma intrebat ce e cu mine de stau jos ,, i-am explicat si a zis ca sunt nebun si ca nu isi aduce aminte nimic ... ca nu i este frica de mine .. .defapt mia zis ca tine minte decat cand mam dat jos de peste ea .. supa nu mai stie nimic ... va rog sa imi dati un raspuns ,, ce s-a intimplat va zic ca nu am fost dur ..si imi este frica sa mai incerc deoarece .. poate o sa sperii si va speriia si mai rau nustiu astept raspunsuri cei care au experiente si ma pot ajuta .. VA MULTUMESC !!!



Bogdane, bucurate ca a fost un blocaj emotional si nu ai facut un penis captivus, ca ajungeati si la spital si trauma era si mai mare.
S-a intamplat asta pentru ca fata nu este pregatita nici suflketeste si nici trupeste! Ceva o sperie atat de rau ca se blocheaza!
Poate este prea mica de varsta, poate ii este frica de parinti, poate corpul ei nu se poate destinde si nu doreste sex...sunt atati de multi poate, ca este bine sa nu mai incerci.

Este bine sa te infromezi ce inseamna penis-captivus si sa intelegi ca ai trecut pe langa o mare problema cu fete ca ea. Multe, dijn cauza unei traume sau a unui blocaj emotioanl, ajung in timpul sexului sa-si blocheze vaginul si sa-ti prinda penisul inauntru, ca intr-un cleste. Nu glumesc, ma repet, este foarte real si foarte periculos.
In situatii de acest gen, nu poti decat sa strigi dupa ajutor sau sa incerci, daca poti, sa suni pe telefon pe cineva, care anunta ambulanta si vin si va iau impreuna cu targa, sa va duca direct la spital.
Cred ca ar fi bine sa mai astepti ceva ani cu fata asta, sa mai creasca, sa inteleaga ce se intampla cu ea si sa devina majora, macar nu faci puscarie daca se intampla ceva.
kudika_11495
Postat pe 31 August 2015 13:49
A .
imi cer scuze ... Nu am specificat eu am 18 ani si ea 16 ani jumate ... Va multumesc frumos am crezut oarecum ca este ceva in neregula cu ea si m-am speriat foarte tare .. !!! Multumesc nespus de mult !
Bogdan_Kt___Ch_1
Postat pe 31 August 2015 21:56
De la: Bogdan_Kt___Ch_1, la data 2015-08-31 21:56:34A .
imi cer scuze ... Nu am specificat eu am 18 ani si ea 16 ani jumate ... Va multumesc frumos am crezut oarecum ca este ceva in neregula cu ea si m-am speriat foarte tare .. !!! Multumesc nespus de mult !



Exact cum am banuit!!!

Sunteti doi copii fara minte!!!Tinere,chiar daca ai implinit varsta corespunzatoare majoratului,nu esti departe de acea copila,cu care ai vrut sa intretii relatii sexuale!!Reactia ei este una fireasca datorita faptului ca este UN COPIL,care,chiar daca,poate,este dezvoltat din punct de vedere fizic,nu este ajuns la maturitatea psihica,care sa il ajute sa isi inceapa viata sexuala!!!LAS-o in pace,in plus de asta,este inca minora si s-ar putea sa apara probleme legate de aceasta!!Daca doresti sa iti incepi viata sexuala,fa-o cu altcineva,experimentata si fara consecinte ulterioare!!!! Nu este nimic in neregula cu acea domnisoara,teama ei a fost fireasca,corpul ei nepregatit pentru actul sexual a raspuns ca atare!!!Renunta la ideea de a o deflora,las-o sa "creasca",din toate punctele de vedere!!!
kudika_15804
Postat pe 1 Septembrie 2015 07:22

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
buna fetelor...simt nevoia sa primesc ceva raspunsuri,logice 13 De la: blaa 1 Noiembrie 2010 18:07
confuza..iubesc?daca da pe cine?... 31 De la: kudika472899 28 Noiembrie 2012 09:58
vaduvia 33 De la: nicosimo74 21 Septembrie 2011 21:55
Baptismul! 6 De la: Isabell89 12 Septembrie 2013 22:51
Vreau neaparat sa aflu , e chiar urgent !!! 7 De la: happygiggle0 17 Mai 2015 11:42