Setari Cookie-uri

Ma place sau se preface??

Salut
Sunt baiat si am o intrebare legata despre o fata. Acum cateva saptamani m-am mutat intr-un bloc la 30km de fosta zona unde stateam, aici mi-am facut prieteni si am cunoscut o fata.

Nu prea vorbim , nu am numarul ei de telefon doar facebook-ul . Am vorbit doar de 2 ori dar foarte putin cateva minute pentru ca ea sta cu fetele si eu cu baietii .

Mereu cand stam pe afara se uita la mine cu coada ochiului sau se uita profund si cand ma uit la ea intoarce capu imediat. I-am zambit sa vad cum reactioneaza si mi-a zambit larg si ea . Aseara am iesit pe afara si nu cred ca mai era aceeasi fata pentru ca nu prea se mai uita la mine asa des, se uita dar mai rar .
Tin sa precizez ca ea are prieten de 6-7 luni si se inteleg bine din cate stiu eu
Ma place sau nu? Nu stiu ce sa cred .
Kud311
Postat pe 25 Septembrie 2015 17:11
Chiar n-am idee , dar daca o placi , vei deduce din conversatiile voastre pe fb , daca zambetul ei este un simplu gest amical , sau nu .
kudika_988778
Postat pe 25 Septembrie 2015 18:24
De la: Kud311, la data 2015-09-25 17:11:34Salut
Sunt baiat si am o intrebare legata despre o fata. Acum cateva saptamani m-am mutat intr-un bloc la 30km de fosta zona unde stateam, aici mi-am facut prieteni si am cunoscut o fata.

Nu prea vorbim , nu am numarul ei de telefon doar facebook-ul . Am vorbit doar de 2 ori dar foarte putin cateva minute pentru ca ea sta cu fetele si eu cu baietii .

Mereu cand stam pe afara se uita la mine cu coada ochiului sau se uita profund si cand ma uit la ea intoarce capu imediat. I-am zambit sa vad cum reactioneaza si mi-a zambit larg si ea . Aseara am iesit pe afara si nu cred ca mai era aceeasi fata pentru ca nu prea se mai uita la mine asa des, se uita dar mai rar .
Tin sa precizez ca ea are prieten de 6-7 luni si se inteleg bine din cate stiu eu
Ma place sau nu? Nu stiu ce sa cred .



Daca si-ar respecta prietenul,nu ar cocheta cu tine pe Facebook si nici nu te-ar admira sagalnic si ocazional!!!Presupun ca sunteti doi copii,caci comportamentul vostru este juvenil,dar nu este nimic grav,cand veti fi ajunsi la o oarecare doza de maturitate,in functie de varsta,va veti da seama de modul in care trebuie sa decurga relatiile!!!

Las-o in pace,caci domnisoara respectiva se joaca cu amandoi,presupun ca se afla inca la pubertate,in toate formele ei!!!
kudika_15804
Postat pe 26 Septembrie 2015 09:27
Ce problema serioasa!Ti s-au aprins ''ce''?dupa ea?Nu vezi ca nici ea dar mai ales tu nu stiti inca ce e iubirea,dragostea?Stai linistit nu-ti mai umple capul cu baloane de sapun,mai ai timp sa te indragostesti si nu asa.
kudika883715
Postat pe 18 Octombrie 2015 12:58

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ce cred femeile ca vor barbatii de la femei? 84 De la: scorpio67 4 Decembrie 2009 07:24
CE PARERE AVETI DESPRE FENOMENUL ALAYNA???? 30 De la: anita_ro2007 24 Noiembrie 2008 17:33
e bine ce fac? 28 De la: liliana2005 10 Aprilie 2010 16:27
Pareri :) 12 De la: surubelnita 28 Decembrie 2014 10:45
O iubire la mare distanta!....Ajutor!!!!!! 14 De la: ianna05 25 August 2010 11:27