Setari Cookie-uri

Penis Mic !?

Buna, sunt nou pe aici.
As vrea sa va spun ceva ce ma macina de ceva vreme.
Credeti ca un penis de 12,5cm este prea mic?
Mentionez ca am avut relatie sexuala cu o singura fata care am fost impreuna timp de un an jumate.
Eu eram virgin dar si ea.
La inceput inceput nu parea sa o deranjeze ba chiar ii placea cand faceam sex dar apoi dupa vreo 6-7 luni, mai in gluma mai in serios a inceput sa imi reproseze ca a penisul mic.
In fine, cu timpul incepusem sa ne certam din diferite motive si ne-am despartit.
Dupa ce ne-am despartit eu am stat cu mai multe fete, nu mi-a fost greu deoarece sunt si un baiat dragut dar cand ajungeam in momentul sa fac sex cu ele gaseam diferite motive ca sa opresc momentul deoarece imi era rusine sa nu dezamagesc cu penisul meu mic.
Iata ca a trecut aproape un si eu inca nu am reusit sa mai fac sex cu vreo fata din aceasta cauza.
Voi ce parere aveti?
kudika_995505
Postat pe 27 Octombrie 2015 20:50
Este o situatie destul de jenanta, dar nici nu poti sa stai fara sex. Eu vreau inca sa cred ca femeile nu sunt interesate numai de cat de bun este barbatul la pat. voi ce ziceti?
kudika_981773
Postat pe 7 Noiembrie 2015 17:42
Daca ti-a reprosat chestia asta pe de o parte ar trebuii sa fie de admirat ca a fost sincera, pe de o parte e o mareee cretina . In alta ordine de idei nu ai de ce sa te demoralizezi.De exemplu si eu am sanii mici...mici rau dar asta nu inseamna ca nu il las pe prietenul meu sa mii atinga.o sa gasesti pe cineva pentru care chestia asta nu o sa conteze dar nu ai cum daca nu cauti
mariaro
Postat pe 27 Noiembrie 2015 18:28
Nu are legatura lungimea cu placerea,nu te simtii prost.incearca cu altcineva
kudika_997610
Postat pe 10 Decembrie 2015 21:11
Nu trebuie sa te simti complexat din cauza primei relatii.Nu a fost persoana potrivita.O fata care te iubeste cu adevarat va fi satisfacuta si numai dak o atingi putin .Si cauta pe net ca sunt pozitii care avantajeaza barbatii cu penisul mai mic
GoldAngel
Postat pe 20 Februarie 2016 12:43

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
3 litere 3 persoane....interesant nu? 36 De la: yumalai 9 Februarie 2010 19:38
mamasita 17 De la: roz5blue6lila7 27 Iulie 2010 21:51
Va rog dati-mi un sfat 28 De la: MaraDonna 20 Octombrie 2009 22:46
de ce femeia inseala barbatu 45 De la: catch_a_fire 28 Mai 2009 08:01
Am nevoie de un sfat..... 10 De la: kudika007634 24 Noiembrie 2013 14:06