Setari Cookie-uri

Noul Hochland tartino

Vreau sa impartasesc tuturor parerea mea despre noul produs de la Hochland - branza tartinabila Tartino. Este realizat din ingrediente naturale si este disponibil in 3 variante: Natur, Rosii si Spanac. Are un ambalaj inovator, un tub cu forme integrate: steluta, trifoi, spaghetti extrem de atractive pentru copii. Isi realizeaza singuri tartinele si le decoreaza dupa dorintele lor. Branza tartinabila Tartino este foarte gustoasa si sanatoasa si va recomand s-o incercati. Mie personal imi place in special varianta cu rosii, dar restul familiei prefera celelalte doua variante. Sunt curioasa sa aflu si alte pareri!
medoc
Postat pe 28 Octombrie 2015 18:54
De la: medoc, la data 2015-10-28 18:54:37Vreau sa impartasesc tuturor parerea mea despre noul produs de la Hochland - branza tartinabila Tartino. Este realizat din ingrediente naturale si este disponibil in 3 variante: Natur, Rosii si Spanac. Are un ambalaj inovator, un tub cu forme integrate: steluta, trifoi, spaghetti extrem de atractive pentru copii. Isi realizeaza singuri tartinele si le decoreaza dupa dorintele lor. Branza tartinabila Tartino este foarte gustoasa si sanatoasa si va recomand s-o incercati. Mie personal imi place in special varianta cu rosii, dar restul familiei prefera celelalte doua variante. Sunt curioasa sa aflu si alte pareri!


ceea ce am omis sa adaug e faptul ca am primit produsele in cadrul unei campanii gratuite de testare de la BUZZStore!
medoc
Postat pe 12 Noiembrie 2015 17:47
Si eu am testat noua branzica Tartino. Dupa testare am cumparat Tartino natur deoarece este naturala si delicioasa!Copiii adora formele pe care le pot crea .
Carmen_Florenta_Petrescu_1
Postat pe 6 Ianuarie 2016 16:42
Si eu am avut ocazia sa testez noua gama Tartino ,oferita de Buzzstore.Toate sortimentele sunt cu adevarat delicioase!
Nicolae84
Postat pe 6 Ianuarie 2016 17:10
Sandwich-urile sunt mai aspectoase si mai delicioase cu Tartino de la Buzzstore
Nicolae84
Postat pe 6 Ianuarie 2016 17:11

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Concert Mozart Rock la Sala Palatului Exceptional! 1 De la: deliapetrescu@yahoo.com 9 Iunie 2009 18:28
De ce plangem asa de des! 55 De la: poateveiafla 27 Aprilie 2010 10:13
buna ziua ,doamnelor!!! 12 De la: office_salinasusesi_ro 5 Iunie 2010 23:18
am scapat de acnee 39 De la: kudika198172 19 August 2016 13:01
tepe cu produse pentru slabit 89 De la: ioanabragaru 20 Mai 2010 09:32