Setari Cookie-uri

ajuntati-ma va rog .

Bana ! Am o relație de 3 ani cu un bãrbat mai mare ca mine cu 8 ani , eu am 20 iar el 28 . Nu stiu ce sa ma mai fac când ne certam vorbeste foarte urat cu mine ,zbiara la mine , când este cu cineva nu prea vorbeste cu mine , îmi scoate ochii ca vorbim prea mult la telefon in ultimul timp numara chiar si apelurile . Il iubesc , am încercat sa il las dar nu pot , ce sa fac sa reusesc ? Când ma cert cu el numai cu telefonu in mana sunt toata ziua . Am momente cand cred ca imi va fi mai bine fara el ... dar cand incerc sa nu ii mai raspund nu pot mi-e foarte greu . Si acuma vreo 3 saptamani ne-am certat m am dus sa ma întâlnesc cu el ... era cu un prieten si a inceput sa îmi zicã ca nu sunt buna de nimic si ca un scurt timp ma va pãrãsi . Am rãmas mascã va da ti seama ...îmi venea sa intru in pãmânt . In fine am trecut si peste asta si i am explicat ca doar eu cu el trebuie sa stim când ne certam nu trebuie sa stie altcineva când ne certam si ce facem si si-a cerut scuze .. dar m am cam saturat de scuzele lui .
kudika_1006970
Postat pe 20 Martie 2016 14:53
Peste inca vreo 3 ani , vei gandi altfel ,poate mai matur, si-n tot acest timp esti singura in masura sa decizi daca are rost sa continui relatia sau nu.
Certuri si mici neintelegeri , exista in orice relatie , dar asta nu inseamna ca trebuie sa-i tolerezi atitudinea nepotrivita pe care o are fata de tine ...de tine depinde , nu de cei care-si dau cu parerea .
Pretinzi ca-l iubesti , dar nu-ti place cum esti tratata , care ar fi alegerea ta definitiva : sa-l lasi , sau sa continui astfel ?
kudika_988778
Postat pe 20 Martie 2016 15:57

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cum sa-mi impresionez iubitul? 6 De la: inna_1688 12 Iunie 2009 14:32
Curiozitate 40 De la: kika25 23 Octombrie 2009 19:17
rimel 23 De la: iulia069834 27 Octombrie 2009 15:47
ULTIMA ZI DE VOT 13 De la: bestdevilinside 20 Ianuarie 2009 19:18
vise 23 De la: MrsSunshine 2 Decembrie 2011 17:44