Setari Cookie-uri

oare??

oare mai exista barbatii fideli?eu am intalnit unu i mi jura ca ma iubeste ca el a fost fidel in orice relatie,ne placem foarte mult....are 34 ani eu 26 crede ti ca, conteaza diferenta de varste?ma respecta ff mult?imi pare rau sa recunosc eu nu am incredere in barbatii.nu m am culcat cu el ne cunoastem de o luna,mi e frica sa nu se schimbe daca ma culc cu el...chiar daca imi jura si mi promite ca ma va iubi si respecta cat timp am sa fiu cu el, vb si de nunta dar sa o facem la anul))).si recunosc ca ma simpt bn in compania lui,imi place.......
happ
Postat pe 8 Martie 2009 13:35
ai grija fata....fii mai retinuta ca de povesti......
nico1234
Postat pe 8 Martie 2009 13:41
va cunoasteti de o luna si vorbiti de nunta,in conditiile in care nu ati avut relatii intime??
sper sa ma insel,dar pare un semn de disperare ,din partea lui..

Diferenta de varsta conteaza intr-o masura mai mica.Daca vrei sa aflii daca se va schimba,incearca.Nu avem noi de unde sa stim cum va reactiona ..dupa.
ella_c
Postat pe 8 Martie 2009 13:42
:)) ce vrajeli pe capu lui..
auzi vrea nunta desi nu te`ai culcat cu el :)))
cea mai mare minciuna ca sa te bage`n patu lui....
cam asta ar fi..
Diavolyta_
Postat pe 8 Martie 2009 13:45
De la: happ, la data 2009-03-08 13:35:04oare mai exista barbatii fideli?eu am intalnit unu i mi jura ca ma iubeste ca el a fost fidel in orice relatie,ne placem foarte mult....are 34 ani eu 26 crede ti ca, conteaza diferenta de varste?ma respecta ff mult?imi pare rau sa recunosc eu nu am incredere in barbatii.nu m am culcat cu el ne cunoastem de o luna,mi e frica sa nu se schimbe daca ma culc cu el...chiar daca imi jura si mi promite ca ma va iubi si respecta cat timp am sa fiu cu el, vb si de nunta dar sa o facem la anul))).si recunosc ca ma simpt bn in compania lui,imi place.......

Diferenta de varsta nu mi se pare exagerata...pana in 10 ani e OK...
Ce sa-ti zic..la 26 de ani ar trebui sa fii mai "coapta"...pe la noi, o relatie "se pune" in momentul in care ai facut sex cu respectivul/a...atunci esti oficial prezentat/a ca si "prietenul/a"...e normal ca un om la 34 de ani (dar si la 26) sa vrea sa faca sex... de acolo abureala si juramintele de iubire si fidelitate...dar nu vei putea sti daca sunt sau nu reale decat "dupa"....
ocs
Postat pe 8 Martie 2009 13:46
da? si pana nu ti-o pui cu el, cum il numesti ? asta ? ca doar nu sari in pat din prima noapte sa poti spune ca aveti o relatie
_oktober_
Postat pe 8 Martie 2009 14:20
De la: _oktober_, la data 2009-03-08 14:20:05da? si pana nu ti-o pui cu el, cum il numesti ? asta ? ca doar nu sari in pat din prima noapte sa poti spune ca aveti o relatie

Amic...cu care ies la o cafea in cate o seara...ca doar nu mi-l arog...adica nu pot spune ca e al meu...ceva ce n-am atins...
ocs
Postat pe 8 Martie 2009 14:23
si te saruti cu toti amicii tai?
_oktober_
Postat pe 8 Martie 2009 14:24
De la: _oktober_, la data 2009-03-08 14:24:42si te saruti cu toti amicii tai?

Nu...daca vreau mai mult de la un "amic" de genul asta...adica tip in faza de curtare, nu ma sarut cu el...suntem amici o vreme pana ma lamuresc ca merita iar cand m-am sarutat am facut si restul... nu sunt masochista, adica nu-mi place sa ma excit degeaba...no way...
ocs
Postat pe 8 Martie 2009 14:29
De la: happ, la data 2009-03-08 13:35:04oare mai exista barbatii fideli?eu am intalnit unu i mi jura ca ma iubeste ca el a fost fidel in orice relatie,ne placem foarte mult....are 34 ani eu 26 crede ti ca, conteaza diferenta de varste?ma respecta ff mult?imi pare rau sa recunosc eu nu am incredere in barbatii.nu m am culcat cu el ne cunoastem de o luna,mi e frica sa nu se schimbe daca ma culc cu el...chiar daca imi jura si mi promite ca ma va iubi si respecta cat timp am sa fiu cu el, vb si de nunta dar sa o facem la anul))).si recunosc ca ma simpt bn in compania lui,imi place.......

sa inteleg ca ai fost inselata in trecut? e normal sa sufli si-n iaurt
dar gandesti cam naiv pentru varsta ta, in legatura cu sexul... daca sa ma culc cu el, daca se va schimba, daca si cu parca... invata sa nu mai iei lucrurile atat de in serios. Fa sex daca vrei, simte-te bine, distreaza-tel; tu nu esti automat a lui daca faceti sex, asa cum el nu este automat al tau daca faceti sex; acorzi prea mare importanta acestui aspect, iar el n-are cum sa nu simta asta si sa se simta obligat sa fie "perfect" dupa... ingrediente perfecte sa se distanteze un pic de tine, dupa ce face sex cu tine; iar tu probabil ca-l vei cauta insistent, ceea ce-l va distanta si mai mult si tot asa.... ideea e RELAXEAZA-TE!!!!

Despre diferenta de varsta, eu as spune ca e in favoarea ta. La varsta asta, de obicei, barbatii deja si-au trait aventurile si vor ceva serios, ca sa nu mai vorbim de experienta de viata acumulata...

Sa vorbeasca de nunta asa de repede ridica semne de intrebare... eu zic sa nu iei de bun tot ce zice in legatura cu acest subiect.

Eu zic sa-ti asculti instinctul in legatura cu acest barbat si sa te mai relaxezi un pic, daca merge bine, daca nu... NEXT!!!! Are balta peste, de asta poti sa fii foarte sigura
kitty_krieger
Postat pe 8 Martie 2009 15:41
De la: ocgiogi, la data 2009-03-08 14:29:15
De la: _oktober_, la data 2009-03-08 14:24:42si te saruti cu toti amicii tai?

Nu...daca vreau mai mult de la un "amic" de genul asta...adica tip in faza de curtare, nu ma sarut cu el...suntem amici o vreme pana ma lamuresc ca merita iar cand m-am sarutat am facut si restul... nu sunt masochista, adica nu-mi place sa ma excit degeaba...no way...

pffff.... vanatoarea e cea mai tare parte din inceputul unei relatii, sa stii sa acumulezi tensiunea sexuala si sa te folosesti de ea... ceea ce simti cand in sfarsit se elibereaza... nu stii ce pierzi
kitty_krieger
Postat pe 8 Martie 2009 15:43
si,cam dupa cate "cafele d-astea' ti-l arogi pe bietu' muritor?
_oktober_
Postat pe 8 Martie 2009 16:26
De la: _oktober_, la data 2009-03-08 16:26:19si,cam dupa cate "cafele d-astea' ti-l arogi pe bietu' muritor?

Depinde...poate dupa numai cateva, poate niciodata...
ocs
Postat pe 8 Martie 2009 16:51
sigur ca 'depinde'...nici nu ma asteptam la altceva...
_oktober_
Postat pe 8 Martie 2009 17:18
De la: _oktober_, la data 2009-03-08 17:18:47sigur ca 'depinde'...nici nu ma asteptam la altceva...

...atunci care era sensul intrebarii ?
ocs
Postat pe 8 Martie 2009 18:27
sa vezi si tu...daca saruta ca tipul din reclama de la mentos...tuuu leiiittt...esti deja in pat cu el !
_oktober_
Postat pe 8 Martie 2009 18:33
De la: _oktober_, la data 2009-03-08 18:33:28sa vezi si tu...daca saruta ca tipul din reclama de la mentos...tuuu leiiittt...esti deja in pat cu el !

Draga mea, nu-ti stiu varsta, eu sunt casatorita cu un tip pe care l-am lasat in stadiu de "amic" vreo trei luni iar dupa primul "sarut" s-a mutat la mine intr-o saptamana...
Ceea ce voiam sa spun era ca nu e normal sa pretinzi fidelitate unui "prieten" cu care nu ai impartiot nimic...poate omul tatoneaza si el...si brusc isi gaseste o alta care ii da ceea ce are nevoie...
A propos de reclama aia - mi se pare de-a dreptul idioata...iar in ce ma priveste, cel ce se invartea ar fi fost tipul...
ocs
Postat pe 8 Martie 2009 18:41
Draga mea,si eu sunt casatorita....si ne-am sarutat luni bune inainte sa ajungem in pat ...daca in timpul asta s-ar fi dus sa se f... cu alta...pe motiv ca de la mine nu primeste... nasol...

am inteles ce vrei sa spui,doar ca nu sunt de aceeasi parere...

si chiar am avut un prieten care saruta absolut oribil bine ca am aflat la timp...nu vreau sa ma gandesc cum ar fi fost la pat...
_oktober_
Postat pe 8 Martie 2009 18:47
De la: happ, la data 2009-03-08 13:35:04oare mai exista barbatii fideli?eu am intalnit unu i mi jura ca ma iubeste ca el a fost fidel in orice relatie,ne placem foarte mult....are 34 ani eu 26 crede ti ca, conteaza diferenta de varste?ma respecta ff mult?imi pare rau sa recunosc eu nu am incredere in barbatii.nu m am culcat cu el ne cunoastem de o luna,mi e frica sa nu se schimbe daca ma culc cu el...chiar daca imi jura si mi promite ca ma va iubi si respecta cat timp am sa fiu cu el, vb si de nunta dar sa o facem la anul))).si recunosc ca ma simpt bn in compania lui,imi place.......


Hmmm... cred ca in tine nu ai incredere in primul rand. Incearca sa fi mai increzatoare si nu mai cauta atat partile negative. Bucura-te de moment, traieste din plin cu si langa el si nu iti mai face atattea probleme.
Stii cum e, de ce ti-e frica de aia nu scapi.
Asa ca, daca e bine si te face fericita si implinita, bucura-te din plin de ce iti ofera si nu te da inapoi de la a face tot ce simti.

IMF
Postat pe 15 Mai 2009 12:55

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
eu sagetator el gemeni??? 3 De la: kudy12 16 Iulie 2009 11:42
unghi 9 De la: adina_black 19 Octombrie 2009 21:06
help ............. 3 De la: crysa_tm 12 Iulie 2010 14:51
CASTIGATORII 1 De la: MYADYA 30 Martie 2010 14:39
O surpriza pentru iubetul meu... 5 De la: veve1 21 Noiembrie 2009 12:43