Setari Cookie-uri

Crema corp intens hidratanta

Buna ,
Imi recomanda si mie cineva o crema de corp intens hidratanta ? Nu sunt multumita de cele de pe piata( din hipermaarket-uri) le-am incercat pe toate dar fara rezultat.

Multumesc
isaura
Postat pe 26 Martie 2016 21:56
incearca produsele secom Romania
eu le am testat in Campania #buzzsecom si sunt super multumita de ele
kudika351289
Postat pe 2 Aprilie 2016 13:21
buna,

iti recomand produsele Secom

eu le am incecat in Campania #buzzsecom si am fost foate multumita de ele
sunt exact ce caut hidratate intensa si piele catifelata
eu mi am ales produse atat pentru fata cat si pentru corp iar rezultatele au fost uimitoare

daca ai nevooie de crema de fata recomand VITAMIN B-12 CREAM care calmeaza pielea sensibila iar pentru corp Tropical Advantage Body Lotion cun complex de 8 superfructe: rodie, afin, açai, goji, noni, mangustan, camu camu si extract de samburi de struguri

toate produsele au preturi accesibile si chair merita sa le incerci.
kudika351289
Postat pe 2 Aprilie 2016 14:04
Am avut ocazia sa testez produsele in campania de la BUZZTORE cu produse Secom. Pentru ingrijirea pielii corpului si a fetei iti recomanad Uleiul de Tamanu. Este super bun si desi sticluta este mica se foloseste cantitati mici pentru intregul corp si cauza vascozitatii.
Recomand cu incredere acest ulei care este destinat in special persoanelor cu probleme ale pielii. Componentele bioactive sustin regenerarea tesuturilor si redau aspectul catifelat al pielii. Uleiul de tamanu este obtinut din nuca arborelui cu aceeasi denumire, originar din insulele Pacificului de Sud. Traditional, acest ulei este utilizat de populatia indigena din Polinezia pentru calitatile sale exceptionale si abilitatea de a sustine regenerarea cutanata.Se poate utiliza si ca tratament local al pielii pentru reducerea aspectului imperfectiunilor si iritatiilor cutanate.
Se poate folosi pe par si unghii. 100% natural Secom Romania #Buzzsecom
Alexandra_Arteni_1
Postat pe 8 Aprilie 2016 18:46
Si eu particip la campania de testare a produselor fito-dermatocosmetice Life-flo oferite de Secom, produse naturale pentru ingrijirea si infrumusetarea tenului, a pielii, a parului si a unghiilor.
Iti recomand Grapeseed Pure Oil, ulei pur din samburi de struguri pentru redarea fermitatii si imbunatatirea tonusului cutanat. O cantitate mica de ulei este suficienta pentru a asigura hidratarea pielii, astfel ca produsul iti va ajunge o perioada lunga de timp (recipientul contine 473 ml ulei). Pielea ramane catifelata si placuta la atingere.
Cu Secom redescoperi frumusetea naturala! #buzzsecom
roxxana10
Postat pe 11 Aprilie 2016 17:50

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Bicicleta eliptica 2 De la: bestdevilinside 24 Septembrie 2008 21:49
Face careva dintre voi culturism? 27 De la: kudika_33913 15 Septembrie 2016 10:39
Vand LEG MAGIC in stare perfecta, aproape nefolosit 2 De la: strepsils 4 Iulie 2010 18:32
BUNA! 4 De la: zuzaangel 29 August 2011 16:40
URMARITA DE FOSTUL 9 De la: Barbie30 22 August 2010 19:35