Buna

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

kudika_1021706 Avatarul lui kudika_1021706

1 mesaj

Acum in prag de an nou,as vrea sa va cer o indrumare.De cateva luni am inceput sa ma simt rau,un rau nedefinit,cu tremurat in corp,stare de voma,durere se spate zona lombara...tiut in urechi mereu si o stare usoara de ameteala dureri articulare,slabiciune iar peste toate bineinteles si o doza de anxietate ca nu stiu ce e cu mine.Am si tensiunea ridicata.Am ffost la medic,insa ma tot trateaza cu calciu,magneziu si vit B..Analizele sunt bune doar o usoar anemie mi a iesit,insa si inainte de aceasta anemie tot la fel ma simteam.Daca a mai trecut cineva prin stari asemanatoare si daca s a vindecat,va rog sa mi spuneti.Va doresc multa sanatate si tot ce va doriti,fetelor.La multi ani!!
Raporteaza abuz de limbaj
kudika_993616 Avatarul lui kudika_993616

2 mesaje

fa-ti analize la bila,la rinichi si la colon.daca toate ies bune atunci pot fi farmece.vezi si cu aparatul genital si hormonii estrogeni cum stai.sanatate.
Rotty_ Avatarul lui Rotty_

13749 mesaje

Cati ani ai 706 ? Nu se apropie menopauza ?
616, lasa prostiile si farmecele. Fata o fi fermecatoare, nu fermecata...sau mai stii ? Vreun baiat gales ?
Cu cat cunosc mai bine oamenii, iubesc mai mult cainii... Singurul defect al cainilor este ca iubesc orice jigodie de om