Setari Cookie-uri

ce sa cred?

Buna ziua! am nevoie de sfaturi de la voi va rog !!!sunt în relație cu alex de 14 ani , împreuna tot timpul . acum când am născut un copil a decis sa ma însele la mare cu una de 16 ani , am bănuit cât a stat el acolo dar creierul nu ma lasă sa cred ceea ce bănuiam , în final am aflat ca el a dormit cu ea acolo seara de seara , el mia spus ca a fost o joaca , ca nu a însemnat nimic , ca a vrut doar sa facă sex cu ea , și ca nu au făcut nimic . mi-a zis ca ziua își spunea în gând ca în seara respectiva va face sex cu ea și ca apoi când ajungea în fata faptului numai putea ca se gândea la mine și ca se simțea si obosit , si ca nici măcar nu sau sărutat , ca au fost 2 pupici . cei care au fost martori acolo nui cunosc , dar am intrat in legătura cu ei , si nu vor sa îmi spună nimic , imi zic ca ei nu vor sa fie băgați in problemele noastre:(. o singura fata de acolo mi-a spus mai multe dar sotul meu spune ca ei ai plăcea rau de el si ca spune minciuni ca sa ne facă rau relației si ca eu pun botu ca proasta la ce zice ea . ea mi-a spus ca el dupa program pleca cu ea cu mașina pe plaja si stăteau vreo ora apoi se întorceau se băgau in pat si dormeau îmbrățișați . eu cand ai ceream lui cate o poza in semn de "dovada ca e cuminte" se enerva si imi trimitea o poza cu fata lui nervoasa . acum imi spune ca ma iubește mult si ca nu vrea sa ma piarda si ca nu a făcut sex cu ea . dar eu nu pot sa il cred , pentru ca in 14 ani el cu mine nu a fost niciodata atent cu mine , a fost dur . acum cand facem sex parca am senzația ca sunt una fata de care nu are dorința sexuala. inainte nu rezista mai mult de 15 minute si ejacula rapid , dar acum ma poate tine si o ora . el imi spune ca vrea el sa faca asta ca ai place :)) dar eu cred ca si înainte ai placea .. si întrebarea e de ce acum rezista si atunci nu rezista oricat de mult incercam . acum noaptea doarme cu mine tinanduma in brate toata naptea ceea ce inainte nu facea asta niciodată , mie mi se pare ca sa invatat cu aia sa o tina in brate . va rog sa imi dati o parere , ce sa cred ? ce e cu el de fapt ? la nervi imi spune ca au facut sex si ca da e indragostit de ea si ca cu mine sta ca asa vrea el ca il tine etc:( . ma simt cea mai proasta persoana ca am incredere atat de mult in el :( va rog sa imi scuza-ti gramatica :(. si va multumesc din suflet celor care imi vor raspunde!!
kudika_1033998
Postat pe 9 Septembrie 2018 11:16

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
sotie si amanta.... 11 De la: dodoluta 28 Mai 2009 09:50
Ce e in capu`lui?! 38 De la: kudika329067 7 August 2012 10:55
Nu mai vreau sa sufar iar....... 39 De la: Dimitra26 27 Octombrie 2010 20:42
POTI SA IUBESTI PE CEL DE LANGA TINE FARA A AVEA ASTEPTARI DE LA EA /EL??? 14 De la: arhanghel 5 Mai 2010 19:30
Cateva idei va roog 47 De la: puiut_77 7 Martie 2011 08:46